Jump to content

forumieciu amzius


dn

Recommended Posts

gintareta, kodel taip nedrasiai :icon-question:

papildau kaime nuo gimimo dirbu apie 10ha beveik viska ka uzauginam sunaudojam savo uky kas per daug ta parduodam turiu beveik visa ukininkavimui reikalinga technika.Ukininkas.Vistu,sunu,kaciu apskaitos nevedu :D

na va, dabar jau aisku Gintareta, esi patyres ukininkas, o tokiu mums ir reikia siame forume, kad mus 'pradedancius' pamokytumet, pakonsultuotumet, sekmes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 438
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 1 mėnesio...
  • po 5 savaičių...

O Viespatie aukstielnykas!!! Sedziu ir atsitoket negaliu - kokie visi jauni! Galvojau parasysiu, kad man 31, tai busiu jauniausia :D O pasirodo esu mociute!!!! :D Eisiu paziuret, kas ten tam "ugyj ir svoryj" darosi, jauciu su savo 170 cm ugiu ir 50kg svoriu, busiu storiausia ir didziausia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prisistatau ir as :) man 23m. tevai ukininkauja nuo nepriklausomos lietuvos, pats ukyje pradejau dirbti pagal sugebejimus gal nuo 7. Oficialus ukininkas nuo 18m. tai yra nuo 2007m. pirmais metais turejau apie 50ha. siai dienai beveik 250ha. ukininkaujam seimos jegomis, kolkas dirbam su tevuku kartu, neskeliam ukiu, jis turi apie 150ha ir apie 100SGV.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
neužilgo bus 17 metu, tėvų ūkis ikurtas 1999 metais, pradėjo su 3ha žemės, dabar valdo apie 160ha. Ūkis: 6 karvės dėl savęs, o visa kita augalininkystė. Išsilavinimas - pagrindinis

6 karves del saves.nieko sau :icon-eek:

taigi anas nuo Biržų,o ten žinau visokių smegduobių veriasi ir veriasi,tai ir laiko karvučių trys melžimui,o kitas tris "zapasui" ....

p.s tikiuosiu neįsižeidei lauri16 :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Kai Smetona bėgo iš Lietuvos man jau buvo 3,5m.,dabar greit 74.Galėčiau visus jus vadinti vaikais ir anūkais.Pradėjau ūkininkauti pas tėvus 32 ha,baigiau 70-es sulaukęs 150 ha savo ūkyje.Dabar valdau nepilną hektarą.turiu mitsiubischi 20 AG traktorių.visą inventorių,dirbu savo mlonumui ekspermentuoju ir džiaugiuosi.kaip gera gyventi Lietuvoje .Senai skaitau jūsų diskusijas.seku mokslo naujoves.džiugu kad tobulėja technika technologijos.tik žemė jeigu ir keičiasi,deja ne į gerąją pusę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai Smetona bėgo iš Lietuvos man jau buvo 3,5m.,dabar greit 74.Galėčiau visus jus vadinti vaikais ir anūkais.Pradėjau ūkininkauti pas tėvus 32 ha,baigiau 70-es sulaukęs 150 ha savo ūkyje.Dabar valdau nepilną hektarą.turiu mitsiubischi 20 AG traktorių.visą inventorių,dirbu savo mlonumui ekspermentuoju ir džiaugiuosi.kaip gera gyventi Lietuvoje .Senai skaitau jūsų diskusijas.seku mokslo naujoves.džiugu kad tobulėja technika technologijos.tik žemė jeigu ir keičiasi,deja ne į gerąją pusę.

jau vien, kad tokio amžiaus sulaukęs naršot forume DYDELĖ pagarba :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Skaitau as cia ir mastau kad nemazai jaunu ukininku forume lankosi, ir tpokius gatvej kur sutikt ar juolab diskotekoj labai reta :)

As peijauciu zemes ukiui ir ukininkavimui, dirbu Svedijoje pas ukininka, noreciau gryst i Lietuva ir ten pradet ukininkaut, tik ka as viena galiu padaryt, todel pradziai reikia vyra ukininka susirast ar bent jau tam prijaucianti zmogu :) kaip kazkas rase mano galvoje irig sukasi mintys apie grynaveisliu mesiniu auginima, noreciau Simentalius augint, bet tai tik ir lieka svajones, :) tai gal atsirastu norinciu susipazinti artimiau? nereiktu eiti i antrajaj "ukininkas iesko zmonos" filmavima, pirmam buvau uzsiregistravus, bet paskutine akimirka atsisakiau, tai gal jau dabar laikas? Man 25m. :) esu mergina gryna Kauniete, bet visas vasara leidusi kaime, o dabar Svedijoje dirbu pas ukininka, melziu karves ir priziuriu visa banda :) turiu ganati suni, bet dar tik pradedame praktikuotis sioje srityje :) taip rasykit kas netingit butu idomu pasidalint su Jumis visokiomis mintimis klausymais ir atsakymais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau as cia ir mastau kad nemazai jaunu ukininku forume lankosi, ir tpokius gatvej kur sutikt ar juolab diskotekoj labai reta :)

As peijauciu zemes ukiui ir ukininkavimui, dirbu Svedijoje pas ukininka, noreciau gryst i Lietuva ir ten pradet ukininkaut, tik ka as viena galiu padaryt, todel pradziai reikia vyra ukininka susirast ar bent jau tam prijaucianti zmogu :) kaip kazkas rase mano galvoje irig sukasi mintys apie grynaveisliu mesiniu auginima, noreciau Simentalius augint, bet tai tik ir lieka svajones, :) tai gal atsirastu norinciu susipazinti artimiau? nereiktu eiti i antrajaj "ukininkas iesko zmonos" filmavima, pirmam buvau uzsiregistravus, bet paskutine akimirka atsisakiau, tai gal jau dabar laikas? Man 25m. :) esu mergina gryna Kauniete, bet visas vasara leidusi kaime, o dabar Svedijoje dirbu pas ukininka, melziu karves ir priziuriu visa banda :) turiu ganati suni, bet dar tik pradedame praktikuotis sioje srityje :) taip rasykit kas netingit butu idomu pasidalint su Jumis visokiomis mintimis klausymais ir atsakymais :)

Siulyciau sioje temoje paskaityti: laisvos-temos/pazintys-ieskau-drauges-su-rinktuvine-priekaba-t4194.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man 25 metai. turiu siek tiek patirties ukyje, nes tevas ukininkas. pats irgi mastau ar verta man vis dar prisidet rimciau kada prie jo. Tad sis portalas man tinka ir patinka. O tu Audrute kaip cia rimtai mastai apie visa tai?! jei turi dar polekio brukstelk man [email protected]. Butu idomu su tavim susipazint. arba kelkis i ta skilti kur vyko kazkada diskusija apie zmona ir rinktuvine priekaba( ar kaip ten tiksliai) jei nenori rasinet laisku padiskutuosim viesai apie bendrumus ir ateities vizijas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...