Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Prieš 15 valandų, Lunaras pranešimas:

Musu salyje karviu mazeja kasdien,bet pieno kainoj tas jokios esmes neduoda visiskai. Kiek nori tiek moka. Vasara gerai mokejo tai dabar ziema atsiims su kaupu perdirbejai atgal. Ziema pats kokybiskiausias pienas. Ka perdirbejai nores ta mokes,ir ka tu jiems? Kam skolos iki kaklo tam hujovai atsisakyt ukio niekaip negali,o kam laisvos rankos tai tik pirmyn gyvent gyvenimo be karviu. Nebent sau viena karvute del pieno pasilikti-parduotuvej nebeiperkami visai pieno produktai- sviesto gabaliukas 200g-3€+

Taip, karvių mažėja.

Čia daug skaičių, kuriuos pastudijavus, paaiškėja, kodėl tai neturi jokios įtakos pieno kainai.

https://www.vic.lt/gpsas-apskaita/ugr-menesio-ataskaitos/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-01-08 at 15:26, kestoxs pranešimas:

Pastaruosius 3 mėnesių kiek matau laiškas ateina dar neprasidėjus mėnesiui… iIdomu darosi kodėl…

Tai pas jum dar kažkà atsiunčia, Lukšiai tai numeta sutartį tarkim kokią sausio 6 ir jau kainą būna sumažinta tos dekados.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-01-08 at 09:06, Lunaras pranešimas:

Musu salyje karviu mazeja kasdien,bet pieno kainoj tas jokios esmes neduoda visiskai. Kiek nori tiek moka. Vasara gerai mokejo tai dabar ziema atsiims su kaupu perdirbejai atgal. Ziema pats kokybiskiausias pienas. Ka perdirbejai nores ta mokes,ir ka tu jiems? Kam skolos iki kaklo tam hujovai atsisakyt ukio niekaip negali,o kam laisvos rankos tai tik pirmyn gyvent gyvenimo be karviu. Nebent sau viena karvute del pieno pasilikti-parduotuvej nebeiperkami visai pieno produktai- sviesto gabaliukas 200g-3€+

Tikrai, taip jei neįsipareigojimai dėl paramos, po žiemos tikrai naikinčiau pieno ūkį,  nebėra nei noro nei motyvacijos kai darbas neįvertintas, dirbt, kad dirbt ne šių dienų tendencijos..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ogurec pranešimas:

Pienas Lt nežaidžia, kaip pavyzdžiui kokia Žemaitija ar kitą supirkimo įmonė. Šitą jau pastebėjom 

Dėde agurkas, aš dar vis kelis klausimus jums turiu, man šitas istorijos periodas pasidare labai idomus. 
Be jokių pikčių, bet ar galėtumėte pasidalinti savo mintimis. 
1.PienasLT kiek pamenu, diplomu nedalina, ar nebuvo gaila susitaikyti su mintimi, kad kogero daugiau diplomu nebegausite? 
Kitas klausimas, jei gerai pamenu jus čia būdamas po kitu rūbelių, kaldrom rašėte apie “nepasisekusi projektėli” ir daugiau. Tai koks dabar jausmas tapus to projekto dalimi? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , kestoxs pranešimas:

Dėde agurkas, aš dar vis kelis klausimus jums turiu, man šitas istorijos periodas pasidare labai idomus. 
Be jokių pikčių, bet ar galėtumėte pasidalinti savo mintimis. 
1.PienasLT kiek pamenu, diplomu nedalina, ar nebuvo gaila susitaikyti su mintimi, kad kogero daugiau diplomu nebegausite? 
Kitas klausimas, jei gerai pamenu jus čia būdamas po kitu rūbelių, kaldrom rašėte apie “nepasisekusi projektėli” ir daugiau. Tai koks dabar jausmas tapus to projekto dalimi? 

Šiaip del įdomumo, čia buvęs narys karvė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Dėde agurkas, aš dar vis kelis klausimus jums turiu, man šitas istorijos periodas pasidare labai idomus. 
Be jokių pikčių, bet ar galėtumėte pasidalinti savo mintimis. 
1.PienasLT kiek pamenu, diplomu nedalina, ar nebuvo gaila susitaikyti su mintimi, kad kogero daugiau diplomu nebegausite? 
Kitas klausimas, jei gerai pamenu jus čia būdamas po kitu rūbelių, kaldrom rašėte apie “nepasisekusi projektėli” ir daugiau. Tai koks dabar jausmas tapus to projekto dalimi? 

Diplomai nei vienam pinigų neatneša, o apie nepasisekusi projektelį nieko nežinau :)

Dirbam dėl pinigų, o ne dėl diplomų kažkokių 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Ogurec pranešimas:

Diplomai nei vienam pinigų neatneša, o apie nepasisekusi projektelį nieko nežinau :)

Dirbam dėl pinigų, o ne dėl diplomų kažkokių 

Nagi, dėde, sakytumėte, gyvenimas sunkus ir neprognozuojamas, su lyg amžium ir požiūris keičiasi. Dabar, kažką sukat mykiat, nežinau nemačiau. Nieko čia tokio visiem pasitaiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, kestoxs pranešimas:

Nagi, dėde, sakytumėte, gyvenimas sunkus ir neprognozuojamas, su lyg amžium ir požiūris keičiasi. Dabar, kažką sukat mykiat, nežinau nemačiau. Nieko čia tokio visiem pasitaiko.

Šnekat su 20m ūkininku kuris dirba ūkyje pas tėvus koks dėdė dar? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau kaip jūs užsipuolėt kažkokį agurką ir jį tapatinat su karve,o man tik juokas ima...aš esu ta buvusioji karvė,jautis ir artojas,juk sakiau,kad kiek norėsiu tiek vėl prisijungsiu.Sakiau,kad dabar hakeriai ne tokius dalykus padaro,o čia....Ilgą laiką nesijungiau ir nebžadėjau prisijungti nes tas forumas tapo visai nebeįdomus,čia pastoviai reiškiasi tik keli proto bokštai su kestoxu priešaky.Aš kada nekada paskaitydavau jų išminties perlus,bet dabar kai pamačiau,kad užsipuolėt niekuo dėtą agurkėlį nutariau nebetylėti.Nieko nebežadu įžeidinėti,gal kiek su įronija parašysiu kai ką nes tegu tie proto bokštai tenegalvoja,kad iš tikro tokie yra.Moderatoriau jei turi už ką blokuok mane vėl,jei mes gyvename cenzūros laikais kada galima tik viena nuomonė ,tada tebūnie taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , Karve2 pranešimas:

Skaitau kaip jūs užsipuolėt kažkokį agurką ir jį tapatinat su karve,o man tik juokas ima...aš esu ta buvusioji karvė,jautis ir artojas,juk sakiau,kad kiek norėsiu tiek vėl prisijungsiu.Sakiau,kad dabar hakeriai ne tokius dalykus padaro,o čia....Ilgą laiką nesijungiau ir nebžadėjau prisijungti nes tas forumas tapo visai nebeįdomus,čia pastoviai reiškiasi tik keli proto bokštai su kestoxu priešaky.Aš kada nekada paskaitydavau jų išminties perlus,bet dabar kai pamačiau,kad užsipuolėt niekuo dėtą agurkėlį nutariau nebetylėti.Nieko nebežadu įžeidinėti,gal kiek su įronija parašysiu kai ką nes tegu tie proto bokštai tenegalvoja,kad iš tikro tokie yra.Moderatoriau jei turi už ką blokuok mane vėl,jei mes gyvename cenzūros laikais kada galima tik viena nuomonė ,tada tebūnie taip.

Disociacinis tapatybės sutrikimas gal Jums?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Karve2 pranešimas:

Skaitau kaip jūs užsipuolėt kažkokį agurką ir jį tapatinat su karve,o man tik juokas ima...aš esu ta buvusioji karvė,jautis ir artojas,juk sakiau,kad kiek norėsiu tiek vėl prisijungsiu.Sakiau,kad dabar hakeriai ne tokius dalykus padaro,o čia....Ilgą laiką nesijungiau ir nebžadėjau prisijungti nes tas forumas tapo visai nebeįdomus,čia pastoviai reiškiasi tik keli proto bokštai su kestoxu priešaky.Aš kada nekada paskaitydavau jų išminties perlus,bet dabar kai pamačiau,kad užsipuolėt niekuo dėtą agurkėlį nutariau nebetylėti.Nieko nebežadu įžeidinėti,gal kiek su įronija parašysiu kai ką nes tegu tie proto bokštai tenegalvoja,kad iš tikro tokie yra.Moderatoriau jei turi už ką blokuok mane vėl,jei mes gyvename cenzūros laikais kada galima tik viena nuomonė ,tada tebūnie taip.

O kam pieną parduotat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , kestoxs pranešimas:

Nu ir komedija :-D dėde vien rašymo stilius jus išduoda po bet kokiu rūbelių. Tema jau buvo užsidarius, bet sugebėjote dar kažką sugalvoti. 

Taip,aš mėgstu komedijas kaip ir tu,juokiaus iš tavo šposo apie žmonos vibratorių,kurį paliko mėnesiui ikrautą ir taip daug elektros išpleškino.Bet tas šposas nevisai vykęs,kai kas gali pagalvoti,kad tikrai esi neįgalus,jei žmonai reikia vibratoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudinga info 

Здравствуйте, ищу работу в ветеринарии. Образование ветеринарный фельдшер, опты работы ветеринарным врачом на молочно-товарной и племенной ферме (более 2000 голов ), есть небольшой опыт работы с мелкими и домашними животными. О себе: беларус, 21 год, живу в Вильнюсе 

https://www.facebook.com/groups/687037905655495/user/100051850374048/

Ko jus cia pykstates ,gamta prasta ,slapia ..nu visur tas pats 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Karve2 pranešimas:

Taip,aš mėgstu komedijas kaip ir tu,juokiaus iš tavo šposo apie žmonos vibratorių,kurį paliko mėnesiui ikrautą ir taip daug elektros išpleškino.Bet tas šposas nevisai vykęs,kai kas gali pagalvoti,kad tikrai esi neįgalus,jei žmonai reikia vibratoriaus.

Kaip ir iš kurios puses pažiūrėsi, gal neįgalus, o gal inovatyvus….

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...