Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Prieš 9 valandas, kestoxs pranešimas:

Ir kaina kita, pats deriesi su sipirkeju, ir kokybe tikėtina bus kita... aišku punkto vedėjas nebus labai patenkintas, bet koks tau skirtumas

Kas cia dabar derasi del pieno kainu  mm nezinau, kiek pasiulo uz tiek ir nesat, jei su salygom nesutinkat galit nenest, derybos tik kalbom, pamirstas dalikas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dažniausiai neparašius rašto, niekas ir negali deretis, ten juk vadovai turi savo vadovus ir panašiai, tai net ir jiem patiems paprasčiau turint dokumentą ant stalo kažką nuspręsti, bet vėlgi visam tam reikalaui turi pasidaryti namų darbus, žinoti kokia situacija yra aplinkui, ir kokia  kaip sakoma tavo derybine pozicija. Šiai dienai kalbamt apie kainas, jos vėl pradėjo šokti savo pasiutpolke, kyla kaip ant mielių.Kas tam įtakos turi? Dažniausia,  tai kai tarpusavi kelios supirkimo įmones susipyksta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-10-19 at 22:09, kulka pranešimas:

tarkim aš šiuo metu statau i punktą ir man paiūlė po 23cnt. nešu šiai dienai virš 400ltr. tai po kiek gi statote bei gaunate kolegos?

Šio mėnesio kainos dar nežinau, bet pagal jūsų kiekį panašu, kad gaunate gerą kainą... Aišku jei nėra sukčiavimų su rodikliais ir perskaičiavimas teisingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-10-22 at 11:44, Kowboy pranešimas:

Šio mėnesio kainos dar nežinau, bet pagal jūsų kiekį panašu, kad gaunate gerą kainą... Aišku jei nėra sukčiavimų su rodikliais ir perskaičiavimas teisingas.

ir ypatingai reikia žiūrėti priduodama kiekį - kaimynas išsiaiškino kad nupyzdina viena įmonė kas antra diena įspudinga pieno kiekį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , grazbek pranešimas:

ir ypatingai reikia žiūrėti priduodama kiekį - kaimynas išsiaiškino kad nupyzdina viena įmonė kas antra diena įspudinga pieno kiekį.

Buvo ir man kazkas panašaus, aišku butų idealu tureti svarstykles ir pagal jas priduoti, bet pasidarius kalibracija matuoklės, gali nekreipti į jų skaitliuku parodymus, ir rašyti pagal savo. Tai mano atveju dabar beveik nuolatos mano parodymai 10-20 litru didesni 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pienas lt siūlo 27-28 eurocentus, bet sutartis tik 2 mėn, tai rešketėnai 27 duoda , dėl 2 mėn neverta net derėtis. Žemaitijos pienas dabar neblogas sutartis siūlo,bet tik kad galutinai jie praradę pasitikėjimą(jau daug karčios patirties su jais turėję).Jeigu pienas lt pasiūlytų sutartis bent pusei metų(ne koop narys)tada verta jiems parduoti. Bet manau, kad pigaus pieno laikai baigias, nes ūkius greit skaičiuosim ant rankos pirštų.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...