Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Praktiskai pasamdzius veterinara, man nereiktu prie gyvuliu lyst.

Dar kalbant apie technologijas, turiu viena dideli trukuma, kur patiriu nuostolius, del laiko sanaudu, melziu fermoje, vietu 30, karviu iki simto, reikia keist daznai, o karves suvaromos i pastovia aikstele ant zemes, dabar kaip slapia, jos iki puses brenda, taka esu issibetonaves, ten viskas gerai, bet aikstelej ne. Kaip pas kolegas isspresta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praktiskai pasamdzius veterinara, man nereiktu prie gyvuliu lyst.

Dar kalbant apie technologijas, turiu viena dideli trukuma, kur patiriu nuostolius, del laiko sanaudu, melziu fermoje, vietu 30, karviu iki simto, reikia keist daznai, o karves suvaromos i pastovia aikstele ant zemes, dabar kaip slapia, jos iki puses brenda, taka esu issibetonaves, ten viskas gerai, bet aikstelej ne. Kaip pas kolegas isspresta?

Nelabai ką prigalvosi kaip tik isbetonuoti aikštelę arba ja visai stogą padaryti, kad neprilytu. As ganau karvės tai melžimo vieta kas savaitę maždaug pasikeičia ir taip visur issiklampoja baisiai. Svajoju kaip gerai, kad karvės fermoje būtų ir nereikėtų jų ganyti, melžimas vyktų po stogu, manau ir smagu dirbti būtų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia jau priklauso nuo pieno ukio stambumo ir kiek darbuotoju samdai, kaip darbus paskirstai ..

Leisk nesutikti, atsiranda visada problemu del kuriu samdomas darbuotojas tau sutrukdo atostogas..., ko jis be ukio savininko nesiryzta spresti.

Arba jau reikia tureti uki su keliais simtais karviu ir is samdiniu reikalauti kuo didesnio pelno paciam Maljorkoj sedint...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane taip pat buvo,kai daug kritulių ir žvyre gaudavosi košė,vieną kartą trūko kantrybė paėmiau ir išbetonavau.Dėjau armavimo tinklelį,betono pyliau apie 10cm,kadangi ten anksčiau buvo privaryta daug akmenų,storiau nepyliau.Laiko visai gerai,kai uždarau karves į fermą,per tą aikštelę vežu rulius su traktorium ir nelūžinėja betonas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau ir  taip valdzia gauna pyxdx nuo monopolininku,kad ypac nesekmingi jiems sie metai,pienas.lt pasileido,Lidla praziurejo vel kazkaip,zodziu vienos nesekmes....del to ir nera reklamos telike,nes niekas neduoda pinigu....nera uz ka,vieni pravalai siemet..monopoliui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...