Jump to content

stonys

Nariai
 • Pranešimai

  74
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

stonys paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 7 2016

stonys paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie stonys

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • Miestas
  Šilalė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiki kolegos, turiu pakabinamą diskinį skutika ir niekaip neapsispredžiu kaip jį tinkamai susireguliuoti. Galinė eilė diskų viskas aišku kiek atraminius volus nuleisi tiek ir lys į žemę. O kaip su priekine eile diskų, kokio ilgio centrinę traukę palikti? Kaip teisingai pasistatyti kad vienodai skustų diskai?
 2. stonys

  karvių sėklinimas

  Kiek karvių banda? Gal ką sugalvojęs kaip rasi problematinę karvę bandoje greičiu?
 3. stonys

  karvių sėklinimas

  Sveiki kolegos, gal yra dabar jau ilgesnį laiką naudojančių rujos sistemas kaip cow manager ar SCR sensehub? Gal jau yra susidariusių sau nuomone apie jas.
 4. Kaip traktorium patenkintas, tik su serviso vadovais gaidiška situacija. Šiaip nieko nekeisčiau nes ko reikia traktoriuje yra sudėta,o ko nėra tai padargai nereikalauja. Gaila tik kad dar nebuvo to naujo porankio kai rinkausi.
 5. Turiu t174eco su mažuoju ekranų. Imti tiktais naujajį porankį. Tik elektrines hidro poras(patogumas+ galimybė ateityne keisti hidro porų valdymą prisitaikant prie dirbamo darbo). Būtina orinė priekinė pakaba, kabina orinė.darbinis su ekonominiu rėžimu.
 6. stonys

  Pieno kainos

  O ar yra išvis tokia organizacija, kuri atstovautų pienininkus?
 7. Nereikia nė greičiau nė pigiau. Reikia tiesiog kito serviso
 8. Sveiki, gal zinot ar valtros servisa atlieka tik rovaltra? Ta prasme garantini remonta
 9. Sveiki kolegos,norėčiau paklaust tų kurie turi frontalinius quicko q46 arba case upro traktoriukus su frontaliniu.Kaip laiko rėmo tvirtinimo varštai? Pas mane abu pirkti nauji prieš beveik du metus, viena diena trūko priekyje du varštai po keliu dienų dar du prie kabinos. Frontalinis dirbantis bet kad taip trūkinėtų. Išsiardžiau žiūriu kad frontalinį laiko tik varštai( ta prasme kad nėra jokių kaiščių mažesnių). Ir tie patys varštai frontalinį laiko per atstumą. Traktoriaus rėme kur sukasi varštai sriegei prasideda tik 5mm gylyje. Kiti varštai dar giliau turi sriegi tai reiškia dar iš toliau
 10. stonys

  Pieno kainos

  25 ct kas antra diena ~500 kg. Marijampoles konservai
 11. stonys

  Plūgai OVERUM

  Sveiki kolegos, gal kas turi pakabinama overuma cvl 598h( ar kazka panasaus)? Nesuprantu kam yra ketvirta hidrauline slanga kuri eina tiesiai i vartymo cilindra. Ka ji atlieka?
 12. Aš manau perkant nauja traktorių reikia gerai atkreipti dėmesį į servisą ir garantinio sąlygas. Visi traktoriai griūna ir nauji. Mano dabar nauja patirtis su rovaltros servisu labai liūdna.
 13. Sweiki kolegos, gal kas žino kas do klaidos caso?
 14. stonys

  kukuruzu smulkinimas

  Kukuruzai pasarui,y duobe. Kazkaip atrodo tokie paglemeje. Kaikuriu burbuoliu virsunes lyg noretu gesti
×
×
 • Create New...