Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Pažįstu vieną sofkini - 5 metus deklaravo pievas net jų nesienaudamas, po to įkliuvo ir teko pradėt sienaut, vėliau gavo paramą traktoriaus pirkimui, palaikė traktorių garaže 5 metus ir vėliau pardavė kaip naują su 20 moto valandu nes jo zeme iš jo nuomavo ir dirbo sava technika tikras ukininkas. Apsukruolis ! Aišku šaunuolis jis , kad taip sugeba, tačiau pyktis ima žiūrint kaip net europa kartais reme ne tuos kuriems tos paramos taip reikia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažįstu vieną sofkini - 5 metus deklaravo pievas net jų nesienaudamas, po to įkliuvo ir teko pradėt sienaut, vėliau gavo paramą traktoriaus pirkimui, palaikė traktorių garaže 5 metus ir vėliau pardavė kaip naują su 20 moto valandu nes jo zeme iš jo nuomavo ir dirbo sava technika tikras ukininkas. Apsukruolis ! Aišku šaunuolis jis , kad taip sugeba, tačiau pyktis ima žiūrint kaip net europa kartais reme ne tuos kuriems tos paramos taip reikia...

Kodel mes vieni kitiems pavydim? as to nesuprantu....Pasiskaiciuoja kiekvienas kaip dirbti ir dirba. Faktas tas,kad pavydint pats sau daugiau kenki nei kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dovanokit man , bet aš tikrai nesuprantu kodėl aš turėčiau atsisakyti pirmų 30 ha išmokų . Mano ūkis 60 ha.Kuo man būtų geriau jei aš jų negaučiau???

Čia vėl eilinis stambiųjų nutarimas savo naudai...

Pirmu ha ismoka norima kita forma ismoketi, o ne visai jas nutraukti.

Tik faktas tas, kad kas istatymus priima to nenori. Nes ES tikslas ne kad skatinti z.u. produkcijos gaminima, o ji stabdyti. Tas pats ir su pievom, del to anuliavo pririsima prie SG, plius siemet smulkinima leidzia. Nes jei noretu skatinti, seniausiai butu pririse ismokas prie produkcijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...