Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

Dar ir nuo "kojos kampo", verstuves formos itakoja ta zemes kelima. Pvz Vaderstad swift lauzia vercia i prieki pakelta zeme, i virsu nelabai pakelia.... Apsiktas remas, naudos neduoda skutime  :icon-wink:

skutiko paskirtis imaisyti augalines liekanas, jei leksi taip kad "taskosi" budamos lengvesnes jos nukris paskiausiai ant pavirsiaus. mano nuomone tai ne i nauda skutimo kokybei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu leisite ,isiterpsiu i diskusija.Kiek teko dairytis i siulaikinius noraginius skutikus, tai pasidariau isvada, kad jie visi lygiai su tokiom pat darbinem dalim,tokie pat tarpai tarp koju (30cm) ir daro visi vienoda darba. na gal dar pacios kojos ir ju apsauga kiek skiriasi .Visai kas kita jeigu ziuresim i vola.Taigi renkantis labjau demesi kreipciau ne i spalva o i tai koks volas ir kokio reikalauja mano zemes.Aisku ne paskutine vieta kainai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai galim padiskutuoti apie volą. Pas manęs žemės įvairios, pradedant priesmėliu, baigiant raudonu moliu, kur esant tam tikromis sąlygomis, galėčiau atsidaryti plytinę. Cultusą, kurį bandžiau, buvo su tuo sunkiu guminiu volu. Jo darbas man patiko tame molyje, grumstus gerai sutraiško ir dirvą sutankino. Tik klausimas kyla, po tokio gero sutankinimo, kaip paskui dirva dirbasi, jei pvz palyja ir paskui saulei pašvietus sukietėja tas paviršius? Kiek tai gerai dirvos struktūrai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip isradejas minejo, bandziau su 30 atstumais tarp koju 3 eiliu 4m plocio su volu, dirbo tik svariuose laukuose, varputyje, smelyje, kimso. Dirbt neimanoma.

Veliau gavau pamegint 4 eiliu atstumas tarp koju 19cm va tas dirbo ir varpyje ir smelyje... Tiesa be volo. Galbut, jei pavyks ateityje isigysiu atskirai rollex tankinimo volus su lyginimo lenta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išradėjas, viskas ok. Jei dirbi tinkamu metu, tinkamos struktūros dirvą, ją gerai sutankina (kad ir tas guminis sunkus volas), paskui gerai palyja diena, dvi ir iškart išdžiūna. Kaip tada? Gal tada verta būtų pamąstyti apie šiek tiek lengvesni volą. O kokios pačio ir kitų mintys apie tuos dvigubus U raidės volus? tiek pas kokerlingą dažnai komplektuojamas, jau ir vaderis pradėjo siūlyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išradėjas, viskas ok. Jei dirbi tinkamu metu, tinkamos struktūros dirvą, ją gerai sutankina (kad ir tas guminis sunkus volas), paskui gerai palyja diena, dvi ir iškart išdžiūna. Kaip tada? Gal tada verta būtų pamąstyti apie šiek tiek lengvesni volą. O kokios pačio ir kitų mintys apie tuos dvigubus U raidės volus? tiek pas kokerlingą dažnai komplektuojamas, jau ir vaderis pradėjo siūlyti.

Na nezinau,nes mano volas ne U formos o metalinis DD.Tiesa prie lekstinio Simba skutiko.Sakyciau gan sunkus bet kad per daug sutankintu nepastebejau.Jeigu ,kaip pats sakai, daug prilyja ir uzkepina saule tai visais atvejais bus blogai.O kai ruosi dirvai sejai ,lengvesnis volas netaip issaugo dregme.Juk zeme dirbi kai salygos, daug maz, tam tinkamos ,ekstremalus atvejai reciau pasitaiko.O ir pabirom sudaigint geresnis sutankinimas reikalingas.Jeigu lieka vagutes po volo tai skaitoma ,kad cia pliusas o ne minusas, nes pavirsine dregme isdziuna greitai o gilesne lieka augalui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie volus aplamai manau reikia pavasariui vienokio volo, rudeniui kitokio. Apie terrano vola kur yra pas manes guminis(1m sveria 175kg) tai su juo geras darbas moli pvz arima sudziuvusi dirbant. Smelyje pirmam dirbimui razienos liuks. Antra karta jau tas volas tampa buldozeriu. Seip manau rinkciausi dabar padangini, kaip ant horcho sejamuju. Ir sutankina, ir pavirsiu prabraukia su aketelem.

Dirbant su mano guminiu, pavasari sutankinus ta moli tai problemu buna isdibt su kokiu germinatorium. Turi bel vaziuoti su skutiku kad sutrintu tuos gabalus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Viktoriai, Doncai, kokios mintys apie kokerlinga?.. reikia iki pirmadienio nuspręsti ką imti. Abu normaliai dirba, gal kokerlingas gražiau dirba, bet prie amazone daugiau kaltu prideda..

Aš už kokerlinga, bet šiaip tai ne tiek svarbu koks skutikas, svarbiausia dalis yra lyginimas ir volas, o ant kokerlingo šita vieta išspresta puikiai, ir gerai trupina sausus grumstus ir sutankina dirva ir nedaro bangos ant sauso smėlio ar durpiu. Bet turi gerai pagalvot prieš pirkdamas pakabinama nes pakabinamas yra truputi kitos konstrukcijos nei prikabinamas, pakabinamo volas yra ne dvigubas ir todėl ten nėra lyginimo segmentu tarp žiedu, be to ant prikabinamo kockerlingo noragėliai išdėstiti  šachmatine tvarka ir jis yra ilgesnis už pakabinama dėl to praktiškai neužsikemša (bet imanoma) žodžiu tai visiškai skyrtingi skutikai nors pavadinimas ir tas pats. Jeigu kainu skyrtumas labai negasdintu tai aš tik už prikabinama.

Dabar pasižiūrėjau tai matau, kad ir pakabinami būna su dvigubu volu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...