Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

Sveiki ukininkai. nenoriu kurti naujos temos todel paklausiu cia siek tiek ne i tema:) Buvau uzejes i vaderstad tinklapi ir uzmaciau kad statomas naujas atsarginiu detaliu sandelis, bet neparasyta kur. gal kas netycia zinot ar matet?:)

Saviečiuose prie Via baltikos, šalia Ivabaltės, Kėdainių rajone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man toks variantas patinka

Su lekstem man irgi labiau ziurisi, ir labiau maisytu viska.

O del tu 4 eiliu nagu, nelabai atsizvegciau. 3 eiles padaro tapati, na gal siekteik nezymiai 4 padarys geriau . bet neteigciau.[/quote

4 eilės kojų daug didesnį šiaudų masės pralaidumą turi, darbo įtaka nzn ar skirsis, pavasarį pamatysim, :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kuo daugiau eiliu, tuo didesni tarpai tarp eiliu, maziau kis siaudais

tarpai didesni ?,tik ne pas horscha. prideda nagu eile tik, o tarpai tiepatys.

edviux, as tavo vietoj pries sakydamas pasiziureciau techninius duomenis, nes tarpai tikrai skiriasi... :)

Na kiek ziurejau tikrai nesiskiria.Reikes daugiau melyniu valgyti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jo, bet visu neuzlenksi. pas simba sl visos uzsilenkia, nes jeigu nori po kombaino skutima padaryt kad padaigint pabiras, tai nagai nereikalingi. cia toks universalumas didesnis

Bet reik skirtingos galios traktoriams kabinti. Su ileistom kojom 220AG mazoka 4m., o ir prieki kelt nori, suvertus kojas 220ag neturi ka veikt, bet koks 150AG nelabai susidorotu su padargo svoriu. Kad atsikabytu priekis ir liktu tik diskai tada butu universaliaus padargas, dabar su 220 ag ir 4m padargu sekliai skust manau prabanga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jo, bet visu neuzlenksi. pas simba sl visos uzsilenkia, nes jeigu nori po kombaino skutima padaryt kad padaigint pabiras, tai nagai nereikalingi. cia toks universalumas didesnis

Bet reik skirtingos galios traktoriams kabinti. Su ileistom kojom 220AG mazoka 4m., o ir prieki kelt nori, suvertus kojas 220ag neturi ka veikt, bet koks 150AG nelabai susidorotu su padargo svoriu. Kad atsikabytu priekis ir liktu tik diskai tada butu universaliaus padargas, dabar su 220 ag ir 4m padargu sekliai skust manau prabanga.

na taip teisus, 4 m mazai tokiam traktoriui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gry6iu prie temos: Strėlinis-noraginis ar diskinis.:) Šiaip, priklauso kokia ūkio specifika, ką augini, kokios žemės ir t.t. Tarkim iš savo patirties pasakysiu, pas mane augalininkystė-daržininkystė. Bulvės mėgsta,kad būtų žemė išdirbta giliai, tai todėl nusipirkom Lemkeno "Karata"(noraginis) dirba idealiai, žodžiu viskas kaipir būtų super. Bet, šiemet taip jau nutiko,kad buvo daug išgulusių ir tas noraginis nėjo, kišosi, brukosi ir žodžiu šūdas.:) Ko tik nebandėm ir ruskas lėkštes net užkabinę buvom, šūdas. Tai galiausiai su sėjalka, pakėle sėjimo mechanizmą nuskutėm ir viskas puiku.:) Tai va, manau,kad jeigu ūkis vien tik augalininkystės, aš būčiau už Diskinį skutiką. O jeigu mišrus, tai visgi reikėtų turėt ir tą ir tą.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gry6iu prie temos: Strėlinis-noraginis ar diskinis.:) Šiaip, priklauso kokia ūkio specifika, ką augini, kokios žemės ir t.t. Tarkim iš savo patirties pasakysiu, pas mane augalininkystė-daržininkystė. Bulvės mėgsta,kad būtų žemė išdirbta giliai, tai todėl nusipirkom Lemkeno "Karata"(noraginis) dirba idealiai, žodžiu viskas kaipir būtų super. Bet, šiemet taip jau nutiko,kad buvo daug išgulusių ir tas noraginis nėjo, kišosi, brukosi ir žodžiu šūdas.:) Ko tik nebandėm ir ruskas lėkštes net užkabinę buvom, šūdas. Tai galiausiai su sėjalka, pakėle sėjimo mechanizmą nuskutėm ir viskas puiku.:) Tai va, manau,kad jeigu ūkis vien tik augalininkystės, aš būčiau už Diskinį skutiką. O jeigu mišrus, tai visgi reikėtų turėt ir tą ir tą.:)

Mano ūkis augalininkystės bet turiu ir diskinį ir noraginį, todėl kad norint kad būtų pilnai beariminė technologija be dviejų skutikų niekaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gry6iu prie temos: Strėlinis-noraginis ar diskinis.:) Šiaip, priklauso kokia ūkio specifika, ką augini, kokios žemės ir t.t. Tarkim iš savo patirties pasakysiu, pas mane augalininkystė-daržininkystė. Bulvės mėgsta,kad būtų žemė išdirbta giliai, tai todėl nusipirkom Lemkeno "Karata"(noraginis) dirba idealiai, žodžiu viskas kaipir būtų super. Bet, šiemet taip jau nutiko,kad buvo daug išgulusių ir tas noraginis nėjo, kišosi, brukosi ir žodžiu šūdas.:) Ko tik nebandėm ir ruskas lėkštes net užkabinę buvom, šūdas. Tai galiausiai su sėjalka, pakėle sėjimo mechanizmą nuskutėm ir viskas puiku.:) Tai va, manau,kad jeigu ūkis vien tik augalininkystės, aš būčiau už Diskinį skutiką. O jeigu mišrus, tai visgi reikėtų turėt ir tą ir tą.:)

Mano ūkis augalininkystės bet turiu ir diskinį ir noraginį, todėl kad norint kad būtų pilnai beariminė technologija be dviejų skutikų niekaip.

Jeigu galimybės leidžia, beabejo, du skutikai yra idealus varijantas.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gry6iu prie temos: Strėlinis-noraginis ar diskinis.:) Šiaip, priklauso kokia ūkio specifika, ką augini, kokios žemės ir t.t. Tarkim iš savo patirties pasakysiu, pas mane augalininkystė-daržininkystė. Bulvės mėgsta,kad būtų žemė išdirbta giliai, tai todėl nusipirkom Lemkeno "Karata"(noraginis) dirba idealiai, žodžiu viskas kaipir būtų super. Bet, šiemet taip jau nutiko,kad buvo daug išgulusių ir tas noraginis nėjo, kišosi, brukosi ir žodžiu šūdas.:) Ko tik nebandėm ir ruskas lėkštes net užkabinę buvom, šūdas. Tai galiausiai su sėjalka, pakėle sėjimo mechanizmą nuskutėm ir viskas puiku.:) Tai va, manau,kad jeigu ūkis vien tik augalininkystės, aš būčiau už Diskinį skutiką. O jeigu mišrus, tai visgi reikėtų turėt ir tą ir tą.:)

Mano ūkis augalininkystės bet turiu ir diskinį ir noraginį, todėl kad norint kad būtų pilnai beariminė technologija be dviejų skutikų niekaip.

Jeigu galimybės leidžia, beabejo, du skutikai yra idealus varijantas.:)

Mano nuomone protinga beariminė be dviejų skutikų yra neimanoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone protinga beariminė be dviejų skutikų yra neimanoma.

Tikrai taip. Mano patirtis parodė, kad bent jau vien su diskiniu beariminė tikrai neįmanoma. Tada dar būtinas arba noraginis, arba kurmintuvas, jei jau norim be plūgo apsieiti.

O ka, nelabai girdejas, tai ar kurmintuvas pado jokio nebepadaro ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...