Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

Prieš 3 valandų, Renatas88 pranešimas:

Kas iesko gero daigto tai gera ir kaina dabar.

 

Viskas jame puiku, išskyrus rankovę be jungties. Esab Caddy irgi tas pats, o keisti kai reikia, tai pusę aparato išardai. Gal šitame protingiau keitimas padarytas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Viskas jame puiku, išskyrus rankovę be jungties. Esab Caddy irgi tas pats, o keisti kai reikia, tai pusę aparato išardai. Gal šitame protingiau keitimas padarytas ?

Tiksliai nepamenu 1 ar 2 varztai. Tiesa pasakius per 6m nekeiciau dar nei sarvo, bet jau reiktu ruostis :D bet sarvas ir ten paprastai keiciasi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Renatas88 pranešimas:

Tiksliai nepamenu 1 ar 2 varztai. Tiesa pasakius per 6m nekeiciau dar nei sarvo, bet jau reiktu ruostis :D bet sarvas ir ten paprastai keiciasi 

Šarvas tai taip, labai paprasta. Bet problema, kad nusilanksto, suplyšta viduje esanti žarna ir dujos pradeda eiti į orą. O kadangi ji užpresuota, tai pakeisti neiśeina ir tenka pirkti naują rankovę. O va ją pakeisti... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Šarvas tai taip, labai paprasta. Bet problema, kad nusilanksto, suplyšta viduje esanti žarna ir dujos pradeda eiti į orą. O kadangi ji užpresuota, tai pakeisti neiśeina ir tenka pirkti naują rankovę. O va ją pakeisti... :)

A sita. Tai ka keiti visa ir nesuki galvos, juk namie per metus nereik 10 slangu sudeveti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai nieko nepardavinėju, tik tais nurodytais aparatais darbe dirbu. O norėčiau turėti vienfazį pigų variantą namuose, kur yra tik vienfazė srovė. Ir nesu bandęs virinti su vienfaziais MIG. Todėl ir klausiu nuomonės, o Jūs įsikandę tik Jasic. O pas mane Jasic, lyginant su telwinais daug blogiau eina, tiek migas, tiek tigas, tiek plazma. Todėl ir peršasi nuomonė apie Jūsų siūlomus jasicus. O šiaip senbuviams labiau reiktų gerbti naujokus. Jei padangos normalios, tai tiek ant merso, tiek ant kito auto dėvisi vienodai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , emailas pranešimas:

Visiškai nieko nepardavinėju, tik tais nurodytais aparatais darbe dirbu. O norėčiau turėti vienfazį pigų variantą namuose, kur yra tik vienfazė srovė. Ir nesu bandęs virinti su vienfaziais MIG. Todėl ir klausiu nuomonės, o Jūs įsikandę tik Jasic. O pas mane Jasic, lyginant su telwinais daug blogiau eina, tiek migas, tiek tigas, tiek plazma. Todėl ir peršasi nuomonė apie Jūsų siūlomus jasicus. O šiaip senbuviams labiau reiktų gerbti naujokus. Jei padangos normalios, tai tiek ant merso, tiek ant kito auto dėvisi vienodai.

Jei dirbat su senais telwinais ir jasicais tai skirtumas bus, bet dabartiniai telwinai nera tokie geri ir tikrai neverti savo kainos. Nori virinti be problemu ant 1f perki kemppy. Mano pagrindine priezastis ta ir buvo. Sausi bus 7m kaip dziauguosi savo "mersu" :D turiu ir kitu, bet mersas yra mersas. P.s merso nevairuoju :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Renatas88 pranešimas:

Jei dirbat su senais telwinais ir jasicais tai skirtumas bus, bet dabartiniai telwinai nera tokie geri ir tikrai neverti savo kainos. Nori virinti be problemu ant 1f perki kemppy. Mano pagrindine priezastis ta ir buvo. Sausi bus 7m kaip dziauguosi savo "mersu" :D turiu ir kitu, bet mersas yra mersas. P.s merso nevairuoju :D

Bet kažin ar negali but taip kad ir kemppi siuolaikinis žymiai blogesnis nei tavo pirktas prieš 7 metus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Telwinai pirkti prieš 6 metus, o jasicai šiemet. Dėl kemppy aš net neabejoju, bet namuose jis man reikalingas tik laisvalaikiu pavirinti. Tuo labiau su vienfaziu migu nevirinęs. Jasico vienfazio kaina kažkur 360 eur, o krafdelle mig 250 gali gauti už 200, dargi pas lenkus dar pigiau. Todėl ir išsidirbinėju dėl mersų. Tuo labiau, kad jasic kaip čia anksčiau labai gyrė, tikrai nevertas merso vardo. Dėl kemppy net neabejoju, bet jo kaina. Pirkdamas tokį daiktą, turi varyti gamybą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, kinziulis pranešimas:

Bet kažin ar negali but taip kad ir kemppi siuolaikinis žymiai blogesnis nei tavo pirktas prieš 7 metus

Pas mane minarcmig evo200. Tai jam pakaitalo dar neisleido, ant k7 teko girdeti jog su softu niuansu yra juos atnaujinant. Aisku niekas negarantuoja jog kokybe nepablogejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek suprantu, nelabai yra vaikinų, dirbančiais su vienfaziu kraftdelle mig ar longweld mig su dujų apsauga. Visi dirba su rimtesniais aparatais. Reiks bandyti rizikuoti pirkti ir matysis kas gaunasi. Dabar kitas klausimas - kokia situacija yra su mažesniais europiniais anliarūgšties ar mix balionais. Jų yra įvairių dydžių. Kurie keičiami iškart, o kurie pildomi ir atsiimt reik po kiek laiko. Kokiose įmonėse? Veiksmas vyktų labiau Žemaitijoje, Klaipėdoje. Gal žinot už protingą kainą pirkt balionų, nes dabar kol kas jų kainos užlaužtos. Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-12-22 at 17:58, emailas pranešimas:

Betgi čia mersas ir tiek problemų.

 

Kam klausi nuomones, kurie kaip tu ivardini tik su 'Mersais' dirba...  Pirk ne baliona, o maximos maiseli. Slegio gal didelio nebus, bet uzrises talpa gausi... Bus pigiai...    Gal netaupyk tu tu pinigu ir nieko nebepirk, jei tau dar ir balionai kelia rupesti...  Nepagailek keliu euru ir nuvaziuok i artimiausia punkta kur tuos balionus keiciai ar pildo. Zinosi visa kainodara.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vėl senbuviai mersai kietais apsimeta. Aš Jums aiškiai parašiau, su vienfaziais nedirbu. O man reikalingas vienfazis mobilus pigus. O su savo išmintimi labai kvailai atrodot ir gadinate visą forumą. Galvojau, čia rimta chėbra susirinkusi, išmananti ir mėgstanti pajuokauti, o pasirodo, kad tai tik pikti niurzglos, ir kiek suprantu, maigantys tik klaviatūras, o apie suvirinimą išmanantys kaip ...

Galit neberašyti, nes daugiau nesijungsiu ir laiko nebegaišinsiu, skaitydamas Jūsų nesąmones. Čiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , emailas pranešimas:

Vėl senbuviai mersai kietais apsimeta. Aš Jums aiškiai parašiau, su vienfaziais nedirbu. O man reikalingas vienfazis mobilus pigus. O su savo išmintimi labai kvailai atrodot ir gadinate visą forumą. Galvojau, čia rimta chėbra susirinkusi, išmananti ir mėgstanti pajuokauti, o pasirodo, kad tai tik pikti niurzglos, ir kiek suprantu, maigantys tik klaviatūras, o apie suvirinimą išmanantys kaip ...

Galit neberašyti, nes daugiau nesijungsiu ir laiko nebegaišinsiu, skaitydamas Jūsų nesąmones. Čiau.

Pono pautai, pono valia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, gediminaske pranešimas:

zoidbergas tai cia manau bando pasirodyk kad turi susikta "mersa", nors realiai rimtam darbui netinkamas, ir jau geriau vietom patylek, nes forumas per tokius kaip tu krenta zemyn. Ir gaali nesigincyt, nes tavo nuomone tikrai man neidomi. suauk vienakart.

ko čia toks agresyvus? jei turi ką apie tuos mersus  pasakyt - tai ir sakyk. nesiginčyk, suauk... Man rodos žmogui visai normaliai paaiškino ir diskusija ties ta vieta kaip ir turėjo nutrūkt, bet žmogus būtinai norėjo savo brendus aptart... gal tu nusipirk, išbandyk ir papasakok jam, kas ten kaip? Žmogus gi negavo atsakymų kokių norėjo, forumas gi krenta ;) O jei žmogysta turi problemų su humoru, draugišku patraukimu per dantį... jo problemos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...