Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

Kas lieč nepatyrusius suvirintojus tokius kaip aš :icon-rolleyes: , tai be gerai veikiančio antistiko ir lanko forsažo normaliai pavirint neišein , žinoma kas ranką atkalęs tai net nepastebi įjungta ta funkcija a nie :icon-biggrin: . Nusipirksi tą pigesnį ir po savaitės jau spjaudysies , jog pagailėjai pinigų ant brangesniojo , nes pasigesi papildomų galimybių kūrių į piguškę jau niekaip nebeidėsi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, wydas63 pranešimas:

Kas lieč nepatyrusius suvirintojus tokius kaip aš :icon-rolleyes: , tai be gerai veikiančio antistiko ir lanko forsažo normaliai pavirint neišein , žinoma kas ranką atkalęs tai net nepastebi įjungta ta funkcija a nie :icon-biggrin: . Nusipirksi tą pigesnį ir po savaitės jau spjaudysies , jog pagailėjai pinigų ant brangesniojo , nes pasigesi papildomų galimybių kūrių į piguškę jau niekaip nebeidėsi .

Gal kempais pradejot prekiauti??? As kaip tik pirkciau paprasta koki ,nemandru net transfarmatorini . Aisku reiktu pagalvot kur ji naudosi ,bet kai rankove ir balionu kazi kiek nepritampysi ,tai tiktu ir net ant ratuku koks .Bet pvz reiktu kombaine bunkeri uzvirint toki neuzkelsi .... daug visokiu dalyku buna , ta reiktu   turet raumenyy

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Augunstas pranešimas:

Gal kempais pradejot prekiauti??? ....

Nea , nors jau buvau "pilnai prinokęs"  :grin: , pats kažką iš kempukų papirkt , tik planai pasikeitė  . __________ Tas jau taip , jei tik juodam metalui ir nemažai virint , galima ir pigesnis . Bet jei retai ir pagrinde savom reikmėm tada jau su navarotais , nes ir aliuminis ir nierzą ir pavariuot gali prie ūkies prisireikt , o tada abidna - lyg ir turi gerą daiktą ir lyg jo nebūt . Kas be ko tie firmovi , turi ir kitų pliusų , čiela kalną    .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, wydas63 pranešimas:

be gerai veikiančio antistiko ir lanko forsažo normaliai pavirint neišein 

Koks "antistikas ir lanko forsažas" būna MIG įrenginiuose ? Su MMA  nesumaišėt kartais ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , wydas63 pranešimas:

aliuminis

Sita veziau pries 5m  kad suvirintu,o daugiau naudojau praeitais metais ,tecnikinei kazka reikejo.Daugiau viska su svarke ,finansiskai visas aparatus,medziagas supirkti daug kainuoja . Aisku ,jei naudoji daznai gal ir atsipirktu kas ,bent medziagos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Koks "antistikas ir lanko forsažas" būna MIG įrenginiuose ? Su MMA  nesumaišėt kartais ?

MMA ir tūrėjau minty , nes jis tuose aparatuose yra . Kas dėl mig , kažkaip jokiu problem  ten kaip ir nėr - vienas iš paprasčiausių dalykų virinant .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Augunstas pranešimas:

..........gal ir atsipirktu kas ,bent medziagos.

Apie atsipirkimą , mažiausiai galvoju tokius daiktus pirkdams :eusa-think: ... , savotiški žaislai , kaip pvz. džipas . Logiškai mąstant , nu nafig jis kaip man būt reikalingas , nei medžiojų nei po purvus maluos ir kelių neišvažiuojamų nėra , a vat reik ir taškas ...nors pasikark :icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, u.k aurimas pranešimas:

Sveiki, paprotinkit mane pradziamoksli? ar kempas is stoker uz 1400 eu virins geriau nei kempas uz 500 eu?  ar pirma reik ismokt virint tik tada dairytis i tokius aparatus ? 

Atsakymas akivaizdus ir paprastas : jeigu turi pakankamai eurų perki firminį su visais skambučiais ir švilpukais, o jeigu ne - tada oranžinį. Jei esi prieš oranžinę spalvą, tada yra mėlynų ir dar visokių spalvų.  Kad brangus, rimtas, firminis aparatas dirbs geriau už pigius tai faktas. Oranžiniai turi geriausią kainos / kokybės santykį, kuris išbandytas praktiškai. Tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Dr.Zoidberg pranešimas:

Koks "antistikas ir lanko forsažas" būna MIG įrenginiuose ? Su MMA  nesumaišėt kartais ?

Hah, mano transformatorius turi antistiką. Nu tipo kai limpa, deržaku staigūs judesiai į šonus plius bent dviaukštis keiksmažodis. Paforsažint irgi galima, tipo suki rankeniukę pagal laikrodį ir murmi „dabar tai tu k***a man virinsi“. :D

O va oranžinis vis dar be darbo... Pabandžiau tik, storos kažkokios siūlės gaunasi, reiks dar pasižaist su nustatymais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , jevgenijus pranešimas:

Hah, mano transformatorius turi antistiką. Nu tipo kai limpa, deržaku staigūs judesiai į šonus plius bent dviaukštis keiksmažodis. Paforsažint irgi galima, tipo suki rankeniukę pagal laikrodį ir murmi „dabar tai tu k***a man virinsi“. :D

O va oranžinis vis dar be darbo... Pabandžiau tik, storos kažkokios siūlės gaunasi, reiks dar pasižaist su nustatymais. 

Čia vadinasi " manual antistick" :D  Oranžinį perprasi tik методом научного тыка, turi reikšmę pvz, ar stumi degiklį nuo savęs ar trauki į save. Spėju, tu antrą variantą propaguoji. Pamėgink ir judinti į šonus, gausis plokščia plati siūlė. Ir kai išbandysi mix dujas, tada parašysi ar skiriasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-03-14 at 21:09, Dr.Zoidberg pranešimas:

Čia vadinasi " manual antistick" :D  Oranžinį perprasi tik методом научного тыка, turi reikšmę pvz, ar stumi degiklį nuo savęs ar trauki į save. Spėju, tu antrą variantą propaguoji. Pamėgink ir judinti į šonus, gausis plokščia plati siūlė. Ir kai išbandysi mix dujas, tada parašysi ar skiriasi.

Hmm, degtuko galvutės dydžio lašas, susidaręs ant vielos galo po virinimo, ką reiškia? Per daug amperų? Ir lytagroj pirktas skydelis - gavno, nichira nematau, ką pasiulytum iš ekonom klasės? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , jevgenijus pranešimas:

Hmm, degtuko galvutės dydžio lašas, susidaręs ant vielos galo po virinimo, ką reiškia? Per daug amperų? Ir lytagroj pirktas skydelis - gavno, nichira nematau, ką pasiulytum iš ekonom klasės? 

Ten kur viela dedasi yra toks sukiotukas "Burnback", pareguliuok jį ir šitas lašo efektas turėtų pasinaikinti.  Nu ir padavimas vielos per mažas, jeigu "laša". MIG as turi spragėti kaip kepami lašiniai, bet nesitaškyti, tada vadinasi gerai sureguliuotas :D  Skydelis hmm... Net nežinau kas iš pigesnių gerai veikia. https://www.stokker.lt/speedglas-100-suvirinimo-skydelis-su-100v-filtru-38-12-speedglas-3m-speedglas-3m/343925612 šitą draugas turi, bandžiau ir aš - nuo mano  Speedglas 9000 nelabai kuo atsilieka. Tai rekomenduočiau jį. O visi po 30 € vėluos ir prisigaudysi zuikių. Beje, yra balionas 20 L, bet dar laukiam reduktoriaus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Dr.Zoidberg pranešimas:

Ten kur viela dedasi yra toks sukiotukas "Burnback", pareguliuok jį ir šitas lašo efektas turėtų pasinaikinti.  Nu ir padavimas vielos per mažas, jeigu "laša". MIG as turi spragėti kaip kepami lašiniai, bet nesitaškyti, tada vadinasi gerai sureguliuotas :D  Skydelis hmm... Net nežinau kas iš pigesnių gerai veikia. https://www.stokker.lt/speedglas-100-suvirinimo-skydelis-su-100v-filtru-38-12-speedglas-3m-speedglas-3m/343925612 šitą draugas turi, bandžiau ir aš - nuo mano  Speedglas 9000 nelabai kuo atsilieka. Tai rekomenduočiau jį. O visi po 30 € vėluos ir prisigaudysi zuikių. Beje, yra balionas 20 L, bet dar laukiam reduktoriaus :)

Vėluoti gal ne vėluoja, nes esu virines ir kelias dienas iš eilės, akių neperštėjo. Bet nu nieko nematau kur vesti. Gal mano nebesireguliuoja tas din... 

Blin bijau net klausti kiek kainuoja tas balionėlis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , jevgenijus pranešimas:

Vėluoti gal ne vėluoja, nes esu virines ir kelias dienas iš eilės, akių neperštėjo. Bet nu nieko nematau kur vesti. Gal mano nebesireguliuoja tas din... 

Blin bijau net klausti kiek kainuoja tas balionėlis :D

Užtamsėjimo stiprumas nesireguliuoja ? Gal per stipriai užtemsta... O balionėlio pirmas skaičius yra 1, antras 7. Trečias ne toks svarbus, bet irgi yra. Betgi talpa 20, ne 10.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tema apie mig, bet vis tiek. 

Nusipirkau pažaisti: 

https://lytagra.lt/suvirinimo-aparatai-pusautomaciai-kitos-paskirti/100628-suvirinimo-aparatas-inverterinis-stromtec-kraft-160s-140a.html

 

Ir žinokit virina. Foto palyginimui neturiu dar, bet jo ilgis apie sprindį. OK48 3,2 elektrodas tiesiog tirpsta, jei ant max, tai srovės net per daug. Su 2mm elektrodais plonas gražias siūles raito. Bus labiau extra kelioninis toks, bet jei per garantinius 12mėn (aišku galėtų būt bent 24) nesubyrės, tai bus vertas pinigų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Eduardas pranešimas:

Ir žinokit virina

Ir kas tave sugunde ,spalva ar dydis?. As vakar vaiksciojau paciupinejau bet palikau .Labai viliojantis ,as kazkada maudziau minti toki maza ikist i pusautomati ,nes turiu kuriam reikia gyvybes . 

isbandyk ji visokiais rezimais ir kiek laiko dirba neuzkaites,aisku pjovimo nera ko tiketis, bet diversija ilindus kur i bunkerio sraige galima but ivykdyt :mrgreen: jo kaina 75

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Eduardas pranešimas:

Tema apie mig, bet vis tiek. ................. bet jei per garantinius 12mėn (aišku galėtų būt bent 24) nesubyrės, tai bus vertas pinigų. 

Panašus ir pas mane mėtos , būtent tuos 12mėn. veikė , a jau kitais metais kukū - srovė nebesireguliuoja , veikia tik ant max . Dasipirkau į vietą kitą jau užu 200 eur. ir sumoj per abu turim 300+ :icon-rolleyes: dviejim metam . Naujasis jau metus atsilaikė , dar nežinau kaip peržiemavojo , bet jei rasiu užlinkusį .... , nu vadinas į tokius daiktus verta įnvestuot , vienareikšmiai :icon-mrgreen:   :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , wydas63 pranešimas:

dar nežinau kaip peržiemavojo , bet jei rasiu užlinkusį

Del to as girdejau tokia istorija,i svarbiausia dalis :netaiso tu kinieciu - meistrai . pabraidzius pas kiniecius yra platos atskirai pirkti ,bet reikia zinot kuri dalis nusprogo..  dydis viliojantis to kurinio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Augunstas pranešimas:

Del to as girdejau tokia istorija,i svarbiausia dalis :netaiso tu kinieciu - meistrai . pabraidzius pas kiniecius yra platos atskirai pirkti ,bet reikia zinot kuri dalis nusprogo..  dydis viliojantis to kurinio

Taigis ... , nu meistras kaltę nuotoliniu būdu nustatė :grin: jog valdymo plokštė , tai parsisiunčiau pora iš kitaicu , nebrangios jos . Jei bus ukvatos ir laiko , tai reiks pabandyt dėl įdomumo pakeist . A ten siūst a vežt kažkur taisyt , tai sakyč išvis jau gaunas klapatas - pinigu ir laiko neverts .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

Ir kas tave sugunde ,spalva ar dydis?. As vakar vaiksciojau paciupinejau bet palikau .Labai viliojantis ,as kazkada maudziau minti toki maza ikist i pusautomati ,nes turiu kuriam reikia gyvybes . 

isbandyk ji visokiais rezimais ir kiek laiko dirba neuzkaites,aisku pjovimo nera ko tiketis, bet diversija ilindus kur i bunkerio sraige galima but ivykdyt :mrgreen: jo kaina 75

Grynai dydis. Prasidėjo viskas nuo to, kad uošvis sako - kai turėsi laiko atlėk su aparatu, duonkepio viršuj reik kampuką suvirint, kad plytos nekristų. Blyn, galvoju, baliono netysiu, dabar viską atjunginėt irgi nelabai. Sakau reikia "kažko" :D Gavau algą ir neatsispyriau :D

 

į kempą neįkiši, nes čia reguliuojama srovė, kempui reikia reguliuotos įtampos.

prieš 48 minutes , wydas63 pranešimas:

srovė nebesireguliuoja , veikia tik ant max .

O ekraniukas rodo, kad ant max? Pirmas spėjimas - kiniškas potenciometras sudilo arba atsikratė, tai ir nebesireguliuoja. Jei plata būtų, tai visai neveiktų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Eduardas pranešimas:

..........

O ekraniukas rodo, kad ant max? Pirmas spėjimas - kiniškas potenciometras sudilo arba atsikratė, tai ir nebesireguliuoja. Jei plata būtų, tai visai neveiktų

Ekraniuke skaičiukai rodo nuo min. iki max. , reguliuojas kaip ir priklauso , a ant elektrodo tik max . Platikės lygtai tokios už reguliavimą atsakingos - 

IMAG0088.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...