Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

O galima ir nerasyti. Ple nu tikrai nemazai turiu tokiu bobuciu ir dieduku kurie nenori nieko nei girdeti apie jokias sutartis ir tuo labiau ant tu sutarciu parasu dejima. :icon-eek: Kai man aktualu pievos,tai naudojuosi kol leidzia ir tiek. Jei NMA neuzkliuva,tai kokio b**io mokesciai mane gali kedenti.

Aisku yra kita turbut medalio puse,jei priesinsiesi sistemai,tai iskratys visa taip,kad maza nepasirodys. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gavom, bet as nemanau kad jie kirps jei nera sutarties, jie nori issiaiskint kokiu pagrindu sutartis ir i ka jiem kreitpis pinigeliu ar ne taip? :icon-evil:

As irgi taip suprantu, kad jie nori saraso kam kiek litu sumokejai. Laiske klausia saraso kiek turi nuomos sutarciu? Jei nera nuomos sutarciu tada kam kiek mokejai, apie panauda nei laiske, nei istatymo straipsnyje kurie klausdami vaovaujasi jokiu kalbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik idomu kaip jie su musu gauta informacija pagrys reikalavima zemes savininkui sumoket mokescius, gal sakys kad ukininkas taip sake, tai tada zemes savininkai gali pablusti. Nezinau kaip reikia issisukt. Laiskas neregistruotas gal nekreipt demesio kol kas

Pas mus registruotas, nuo VMI taip lengvai neissisuksi :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Minduks,tai kad jau cia ne is pirmo sia savaite girdziu jog prieme kazkokius cia istatymus,jog dabar pelno mokesti nuo zemes nuomos turime susimoketi mes patys,o ne zemiu savininkai-nuomos gavejai. Man tai visdar sunkiai suvirskinama,kaip is teisines puses tokia chuinia gali buti? Suprasciau tokia nesamone naujai sudaromoms sutartims...bet jeigu prisip**is uz praejusius kelis metus susimoketi,turbut teks kooperuotis ir zygiuoti per teismus. :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek girdejau tokio dalyko kaip panauda vmi sako kad negali buti nebent gimines ir artimieji.Pas mane tai 90% sutarciu registruota registru centre, tai toks jausmas kad tie veltedziai tingi patys pasiziuret kas ir kaip ir vietoj to siuntineja laiskus.

Pas mus vis kitaip, negi ukininkai sugalvojo tas panaudos sutartis, civilinis kodeksas numato tokia sutarties rusi, forma ir kodel negali buti. Zmonems svarbu butu tvarkinga zeme ir jie laukia kada ateis uzsienieciai ir brangiai ja nupirks...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne is pirmo sia savaite girdziu jog prieme kazkokius cia istatymus,jog dabar pelno mokesti nuo zemes nuomos turime susimoketi mes patys,o ne zemiu savininkai-nuomos gavejai.

Neprisigalvokit to, ko nėra. Visų pirma, tai ne pelno, o gyventojų pajamų mokestis. Antra, ji deklaruoja B klasės pajamų deklaracijoje, išskaito ir sumoka UAB'ai, ŽŪB, ūkininkams teikti šios deklaracijos ir išskaityti GPM iš nuompinigių (o ne sumokėti savo lėšomis!) nereikia.

Kadangi žemės savininkai masiškai nenori deklaruoti ir susimokėti GPM nuo pajamų už išnuomotą žemę, tai VMI ir gaudo tokius nuomotojus per ūkininkus. Juk panauda dažnai tik prisidengiama - ūkininkas realiai moka už nuomą, tačiau naudojasi žeme "pagal panaudą". Be abejo, yra žmogelių, kurie išties leidžia naudotis žeme pagal panaudą ar tik už bulvių maišą, kad tik nedirvonuotų, bet dažniausiai tai būna maximum kelių ha lopinėliai ir tokių žmogelių vienetai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ne deklaracijos... , deklaracijas kurias reikia pateikti ir taip buhalteriai jau pateike ir be musu isikisimo...

o kaip ta popiergali pavadinti?Puikiai zinau kiek visokiu deklaraciju yra, taip kad ne i tema biski cia gavosi.Kalba ejo apie popiergalio pateikima ir nuobaudas.

Tai ir yra popiergalis, jeigu jau mokesčių administratorius labai pageidauja, kad aš jį užpildyčiau lai rašo mokesčių administratoriaus nurodymą, kitu atveju aš neturiu jokios prievolės pildyt tą popierių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka darom su tuo gautu laisku- jokios reakcijos?

Manau cia jau asmeninio apsisprendimo reikalas. Sian jau musiskiams skambina mokesciu administratoriai ir ramina, kad ūkininkams jau nebereiks sumokėti GPM nuo išmoketu nuompinigių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai parasom tuos sarasus su sumom ir visa kita info, tada vmi ima smaugt savininkus kodel sie nedeklaravo pajamu kurias gavo, turbut dar ir baudas gali jiem ipaisyt, nenustebciau. Taigi savininkai tikrai nebus patenkinti musu paviesinta info, del to gali ir zeme atimti. Kitas dalykas iskarto nuoma 15% pabrangsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.gal kas buvo susidure su tokiu dalyku pvz ir numanytu kam atitekt zeme nuomuoti ilgalaikei nuomai...

Yra 1 h zemes ji kaip ir niekeno bet 70 aru deklaravosi zmogus per 2 sodybas nuo jos 30 aru as kur man per keliuka tik kuris yra i laukus bendro naudojimo kaip ir bet man nuo ukiniogalima sakyti 5 metrai.Parasiau as ta savivaldybej nuomai prasyma,po manes nubego parase jau tas kitas bet dar pries mus yra kas is rajono parases jog visur nuomuoja ir bet koki plota.Dabar kazkada bus svarstymas kam skirti ta zeme.Ir kaip bus pagal siuos istatymus man pirmenybes nera tarsi nes bendro naudojimo keliuas ir nesvarbu kad per 5 metrus nuo mano ukiniu pastatu ta zeme.Gal buvo kam panasi situacija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.gal kas buvo susidure su tokiu dalyku pvz ir numanytu kam atitekt zeme nuomuoti ilgalaikei nuomai...

Yra 1 h zemes ji kaip ir niekeno bet 70 aru deklaravosi zmogus per 2 sodybas nuo jos 30 aru as kur man per keliuka tik kuris yra i laukus bendro naudojimo kaip ir bet man nuo ukiniogalima sakyti 5 metrai.Parasiau as ta savivaldybej nuomai prasyma,po manes nubego parase jau tas kitas bet dar pries mus yra kas is rajono parases jog visur nuomuoja ir bet koki plota.Dabar kazkada bus svarstymas kam skirti ta zeme.Ir kaip bus pagal siuos istatymus man pirmenybes nera tarsi nes bendro naudojimo keliuas ir nesvarbu kad per 5 metrus nuo mano ukiniu pastatu ta zeme.Gal buvo kam panasi situacija?

kaip suprantu jei ta sklypa skiria kelias, kuris pasirodo ant popieriu tai turetu buti atskiri sklypai, jei nuoma rasoma ilgalaike tai bus vertinami prioritetai, kaiminyste ir nuomos terminas, o jei laikina nuoma tai, bus ziurima i prasimo parasymo data.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien kaip tik ta tema turejau pokalbi su Zemetvarkos vedeju. Pasake kad po paskutinio valdzios isaiskinimo,ilgalaikei nuomai neziures jokiu eiliu,o nuomos tam kas ja jau naudojosi. Kaip suprantu tavo atveju,parodys tas kaimynas deklaracijas,ir jam atiduos ta ilgalaike nuoma,px kad jis pries tai deklaravo ir dirbo ja be joku sutarciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien kaip tik ta tema turejau pokalbi su Zemetvarkos vedeju. Pasake kad po paskutinio valdzios isaiskinimo,ilgalaikei nuomai neziures jokiu eiliu,o nuomos tam kas ja jau naudojosi. Kaip suprantu tavo atveju,parodys tas kaimynas deklaracijas,ir jam atiduos ta ilgalaike nuoma,px kad jis pries tai deklaravo ir dirbo ja be joku sutarciu.

o as vakar kalbejau ir man kitaip aiskino,kad ilgalaikiu valstybiniu zemiu nenuomuos tik metam nes daug kam zemes neatkeltos,ir kas pirmas prasyma paraso to ir zeme nu bus po sav aisku parasiau pirmas i 6ha bus maty kam isnuomuos ar tam kas dirbo ar man

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...