Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Ukavidai, Cia kalbu apie prieda prie ismoku jauniesiems uk. 150lt prie pagrindines ismokos. Visi valdininkai garsiai saukia kad gaus prieda jaunieji ukininkai bet pamirsta pasakyt kad gaus tik tie kurie uki iregistruos veliau ar yra iregitrave veliau nei 2011m, pastudijuok ta dokumenta

gaus iki kol sueis 5metai nuo ukio isikurimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ŽŪM patvirtino tiesiogines išmokas http://www.zum.lt/index.php?1953584700

už 2014 metais deklaruotus plotus mokėtina pagrindinė išmoka 395,11  Lt

už pirmuosius hektarus, kuri mokama už pirmuosius 30 ha, – 106,29  Lt

O už žalinimą bus dar papildoma išmoka, ar jei nesilaikysim žalinimo reikalavimų nurėš nuo pagrindinės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gali detaliau ka reiskia kompleksine patikra ? :eusa-think:

Pirma karta tikrino iš nma rugsėjo18d. paveikslavo mėsinius galvijus ir avis,bei jų gž formas. Po dienos užvirto 3 vet. tarnybos darbuotojai. Šia savaite vel iš nma dėl mėšlų ir visus laukus tikrino ar sutvarkyti. Dar iš gamtos apsaugos turėtu pasirodyt,nes skambinosi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Avanso gavėjams, ar Jums avansą mokėjo už pasėlius ir pirmuosius hektarus , ar tik už pasėlius o už pirmuosius hektarus dar nemokėjo?

 Nes man tai tik už pasėlius, o už pirmuosius hektarus nemokėjo, o tėvas ir už pirmuosius hektarus ir pasėlius  jau gavo.

Ar čia jie moka kaip papuola gal.....?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai išvis idomu buvo su nma...pavasari gavau pranesima kad yra pritaikyta sankcija už 2009 metus 290lt..mol bukit ramus nuskaiciuosim nuo dar neišmokėtu išmoku už pasėlius..patikros metu išaiškėjo kad tada per daug uždeklaravau kažkokiu tai plotų..nors tai darydavau nepirmi metai...žodžiu..rudeniop gavau laiška kad nesu skolingas NMA ir tuos 290 man gražins

Avansa ir už pirmus ha jau gavau..ražienas dar vertina..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...