Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Nu cia lietuva, moka ten jie kaip nori,as ir nieko negaves,o kai paskambini i vilniu tai nieko nepasako,numyke kazka ir tiek. O kai pasidomi geriau tai pasirodo kiti jau viska gave,avansai,db ir uz piena ir likusia dali ismoku. O kitiem nk...idomu koks ju ten vertinimo kriterijus kam duot o kam vasaros viduri tik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienam, avansas išmokėtas ir likusi dalis už pasėlius jau paskaičiuota, už kvotinį ir į rinką tiektą jau išmokėta, beliko laukti už pirmus ha, kitame ūkyje, už pasėlius paskaičiuota, beliko laukti už pirmus ha. Bendrai paėmus, diduma yra gavusi vienokių ar kitokių išmokų, bet yra ir kuriem patikros buvo taikytos, dar nieko nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nei vienais metais taip ssss......... nemale NMA.

mums tas pats,nei cento dar negave,nors ir pienininkai esam pienas statomas i pienine,paskambin tiesiai i vilniu sako viskas tvarkoj gausit 3sav begy ir laikas praejo ir nieko negavom,tik atvaz tikrinti gyvuliu ir ukio tai jauciu kad be pavasario nesulauksiu nieko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pereinamojo laikotarpio nacionalinė parama už pieną, mokama pieno gamintojams, skaičiuojama pagal 2006-2007 kvotos metais patiekto pieno kiekį. Paramos dydis – 52 Lt (15,06 Eur) už atskaitos laikotarpio, t.y. 2006-2007 kvotos metų, pieno kiekio toną.

Kas man gali paaiskint kodel yra mokama už piena už 2006-2007 kvotos metus.Kodel ne už 2013-2014m.prie ko čia tie caro laikai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

del ismoku uz paselius as deja dar negaves nieko bet bent yra paskaiciuota...

esme gal ir kitiems yra taip kad maziau paskaiciuota? pas mane uz pirmus 30 po 104.9 uz kitus 286.68.

Patikros kaip ir nebuvo sankciju ir ne, gal vel cia dar taikomas koks koeficientas ar procentai mazinimo?

kaip pas kitus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane dar nepaskaiciuota, nors nebuvo nei patikru nieko, o kai pries pora dienu skambinau savo administratoriai tai sake , kad paraiska jau sutvarkyta lapkricio 11 diena, o negaunu del to, kad ne gyvulininkas, nors kaime deklaruojantys vien tik pievas jau spejo ir isleist..

Nesuprantu, aš gyvulininkas,ir deklaruoju tik pievas,ir patikrų jokių nebuvo, bet išmokų nė lito nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...