Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Gal kas zino kaip ten su avansais bus, jei siemet pirma karta deklaravau, buvo patikra, tai man tiketis avanso ar nusiteikt kad gausiu ismokas vienas is paskutiniu? :)

ir dar, kaip bus su pieninem karvem, jei as jas tik nuo balandzio laikau, tai ismoku uz jas negausiu? Piena vezu.

Jei gerai pamenu tai jei laikiai karves iki siu metu liepos 1dienos turetum gauti susietaja ismoka uz pienines karves

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

https://portal.nma.lt/nma-portal/pages/news

 

prisijunk ir pasiziuresi.

 

mano penyksty ir siomety administruoja jau gal 2 menesiai.

as pernai pirma karta deklaravau tai ismokas gavau paskutinis 20015/05/26

va ziuriu ir man jau paskaiceve

Finansų disciplinos kompensavimo išmoka Išmokos pažyma 104,61 Eur  
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai ryte visai netcia uztikau naujus irasus.....ir tik poto gavau i El.pasta laiska del tu neatitikimu.

Kartojasi situacija kuri buvo berods pries du metus. NMA darbuotoju deklaravimo sistemoje pasikeite bloku ir lauku numeriai,o pas mus prisijungus per el.bankininkyste islieka viskas taspats. Tai dabar jie raso jog yra neatitikimu bandraai blokuose,ir butent tavo kazkuriam deklaruotam lauke,o kai atsidarai savo deklaracijas,tai butent tokio lauko pas tave isviso nera..  :D  Viskas butu juoko formoj....jeigu ne tai,kad avanso galim nelaukti,jeigu turim kazkokiu neatitikimu.....px kad neatitikimai visiskai oriniai. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...