Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Sveiki,

Jei man prisijungus į NMA puslapį rodo, kad už 2014m. baigta administruoti paraiška (prie priemonių rodo, kad apskaičiuota išmoka).

Bet aš niekur nematau kokia tai paskaičiuota išmoka. Nes su jeis aš turėjau reikalų ginčų komisijoje dėl patikros ir man jie planavo išvis nemokėti ir skirti 100 proc. sanciją. Tai ar teisingai jie rašo, kad apskaičiuota išmoka? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Romasius  

Tai visko gali būti, kad paskaičiavo 0 :D 

Bet jie tren privėlė visokių klaidų patikros lape, ir automatiškai patikra kaip ir negaliojanti tampa. Pagal LR įstatymus.

Rytoj paskambinsiu ir paklausiu. 

 

gerasukis 

Deklaravau 60 ha. ginčas kilo dėl +-54 ha. 

 

o patikroje dalyvavote? jei 0 rašo tai greičiausiai nieko negausit. bet turėtu rodyti pritaikyta sankcija  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man iki liepos 1 nebuvo paskaičiuota, liepos 1 parašė kad administravimas baigtas, kita diena paskaiciavo ir uzsake pinigus, 07.07 pervede viska i saskaita, uz pirmus hektarus ir tiesiogines.

Dalyvavimas priemonėse/programose su šia paraiška Priemonės/programos pavadinimas Dalyvavimo būsena Pagrindinė tiesioginių išmokų dalis Perduota apmokėti

prie 2014  raso, administravimas baigtas, bet jokiu papildomu eiluciu neasirade esu tik gaves tiesiogines  per karta  sausio men, bet va uz pirmus Ha tai nesimato  nieko? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...