Jump to content

koks kombainas ant 20 ha optimaliausias?


Mindaugass

Recommended Posts

na pas mus tevas vis dar turi niva ir antra ant daliu kaip sakei, tai ima apie 12 -13 ltr kai byra 1.5 -2 t kvieciu. o as ir uz volvio, pats kelis metus pas uosvius kuliau su volvio 68 metu, tai palyginus bedu nedaug buvo, tik va atsibosdavo 30 ha su 2 metru \ kederiu ir dar be kabinos kept ant saules, o kuro imdavo apie 9 - 11 litru,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad dauguma kas kulia nivom tai turi nupirke antra ant daliu, tada jau cia kazkas ne taip, gal geriau tas mazesnis uzsienietiskas ir beja kokios buna nivos kuro sanaudos/ha, tarkim kuliant rugius, derlingumas 2.5-3t/ha.?

Antrą nivą turi ant dalių taupus žmogus, kuris nenori už smulkmenas mokėt pinigus, aš iki 30 ha imčiau tik nivą, o ant didesnio ploto imčiau kokį NH naudotą

Nivos kuro sanaudos yra nemažos, rugius kuliant 12-15 litrų ant hektaro, na jei byra 6t ha tai tada eina apie18 litrų ypac jei kuli miežius, nebarstant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet juk nivos remonta gali padaryti bet kuris vyresnio amziaus zmogus kuris yra dirbes koklujye ir daliu visur pilna :D

Volvo tikriausiai dar paprastesnis už nivą. Dalių jiems tikrai yra, prigriauta nemažai tų kombainų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau, kad nebuciau amzinas remontininkas su ta niva...

man atrodo, kad ir su Niva ir su volvo, tu tikrai be remonto neapsieisi

tos pasakos, kad volvo dalių yra daug, tai mitas.... man su velger preso dalim problemų buna, nors presų yra daug ir daug kas veža...o paskui reikia užsakinėt Lytagroj ir laukt pora mėnesių kol parveš...o kainą sužinai tik kai parveža :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo, kad ir su Niva ir su volvo, tu tikrai be remonto neapsieisi

tos pasakos, kad volvo dalių yra daug, tai mitas....

Kad be remonto neapsiesi tai faktas. Ir niva ir volvo genda, tačiau... : kas dažniau ? Diržų pirkti yra, guolių yra, transporterio grandinių , žvaigždučių yra... Taip pat ir kuliamosios detalių . Jeigu kažko ir nerasi, visada galima pritaikyti, pagaminti. O ant dalių pabertų tiksliai turi ir Kretingoj ir Kaišiadoryse ir Vilkaviškyje. Garantuotai ir dar yra, tik nespėjau pasidomėti. Tik kad baisingai gestų, tai neteko girdėti :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įžeidinėji kolega . 10 metų atkūliau ( virš mėnesio kas met) ir palikau kaip laikroduką . Nėra blogo vairo , yra tik jam nepritaikytos rankos .

Gyvenimas per daug brangus ir trumpas, kad save žaloti su niva :( Kai nebuvo kitų variantų, tai kūlė visi su nivom. Bet dabar geriau iš karto imti daiktą jau pritaikytą žmogaus rankom, o ne rankas taikyti prie jo :eusa-naughty: Nivo buvo gaminamos kad įvykdyti planą, o vakarietiška technika - kad žmogui dirbti būtų galima. Va ir visi atsakymai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...