Jump to content

koks kombainas ant 20 ha optimaliausias?


Mindaugass

Recommended Posts

Lazdiju rajone :) smulkintuvas suderetas, tik nepaimtas dar. Kelione iki namu atlaike, lygtais viskas sukasi, na viena dirza reiktu pasikeist, vietom padazyt,laipteliai nuluze, na zodziu ranka pridet reiks, bet turetu dirbt manau :)

Savo eiga važiavai ? Aš iš Vilkaviškio nerizikavau iki Prienų varytis :) O rankų pridėt reikia visur - ar už 10 000 ar už 22 000 lt pirktas. Bet kaip pagalvoji, kad nereiks prieš "ponus kombainistus" lankstytis, tai viskas atsiperka :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lazdiju rajone :) smulkintuvas suderetas, tik nepaimtas dar. Kelione iki namu atlaike, lygtais viskas sukasi, na viena dirza reiktu pasikeist, vietom padazyt,laipteliai nuluze, na zodziu ranka pridet reiks, bet turetu dirbt manau :)

Savo eiga važiavai ? Aš iš Vilkaviškio nerizikavau iki Prienų varytis :) O rankų pridėt reikia visur - ar už 10 000 ar už 22 000 lt pirktas. Bet kaip pagalvoji, kad nereiks prieš "ponus kombainistus" lankstytis, tai viskas atsiperka :icon-cool:

čia tai šventa teisybė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15km netoks atstumas, kad tralo ieskociau ;) na, kad prigriebus dar keleta ha zemes, butu visai liuks ;)

Prigriebsi, nieko tokio :) Aš kai pradėjau atrodė neįmanoma išinuomoti žemės, bet po truputį tai vienas tai kitas ha atsiranda ;)

nu neblogai volvo atrodo..as ir bandau kazka ieskot panasaus bet linkstu labiau link nivos..vistik nesu kules dar reikia ismokt kulti, o kulimo bus apie 40 ha planuoju..beje koks kederio plotis?

Aš irgi iš pradžioje galvojau paimti nivą, bet paskui užgijo. Kuras, grūdų barstymas, baisus gremėzdas - žodžiu ne mano poreikiams. Aš irgi nesu kūlęs, bet mokėdamas niekas negismta, taigi... Kederis pas tą volvuką 2,2 metro (bent jau turėtų būti tiek).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei butu kokie 20 ha kulimo tai kederis pats tas butu, o siaip apie 40 ha turetu buti kulimo o dar norima kazkiek plestis tai manau kad 2,2 kederis tikrai permazas..reikia bent 4 metru pasirinkt..niva dar gerai kad nebrangios jos yra tik gera nesupuvuse sunku rast..na tikekimes gal rasiu normalesne..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei butu kokie 20 ha kulimo tai kederis pats tas butu, o siaip apie 40 ha turetu buti kulimo o dar norima kazkiek plestis tai manau kad 2,2 kederis tikrai permazas..reikia bent 4 metru pasirinkt..niva dar gerai kad nebrangios jos yra tik gera nesupuvuse sunku rast..na tikekimes gal rasiu normalesne..

yra ir volvų apie 4m pločio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane zemes prastos..jei kuli po tris tonas tai labai gerai..o del dono tai noreciau ir dono, bet pas mus yra viena beda tai tiltas kuris labai siauras, o atkabinet kederi dono tai pusedienos darbo.. :eusa-doh: uosvis turejo.. o niva manau ir laisvai susitvarkytu jei be gedimu eitu..na nzn cia tokia mano nuomone..kazkodel linkstu link nyvos ir viskas.. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.niva tai kuro daug jama ir nesvariai kule ir grudus paskaldo

Dėl kuro sutinku, bet dėl paskutinių teiginių tikriausiai kaltas kombainistas. Nuo sureguliavimo šitie dalykai priklauso. Bet kurį kombainą sureguliavus netinkamai ir kuls nešvariai ir skaldys ir barstys. Jaučiu neužilgo kursiu temą " kaip tinkamai sureguliuoti kombainą " :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.niva tai kuro daug jama ir nesvariai kule ir grudus paskaldo

Dėl kuro sutinku, bet dėl paskutinių teiginių tikriausiai kaltas kombainistas. Nuo sureguliavimo šitie dalykai priklauso. Bet kurį kombainą sureguliavus netinkamai ir kuls nešvariai ir skaldys ir barstys. Jaučiu neužilgo kursiu temą " kaip tinkamai sureguliuoti kombainą " :lol:

dabar dar nesureguliuosi tik bare ,dar toli šaukia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...