Jump to content

koks kombainas ant 20 ha optimaliausias?


Mindaugass

Recommended Posts

šnekėkit visi kiek norit bet aš žinau ka reiškia neturėt kombaino ir kai jis atvažiuoja kiek kainuoja.... pigiausia investicija būtų NIVA, mes nukuliam 50 ha su pribaigta niva, vargas, kai nebuvo kitos išeities bet jau geriau negu laukt kol kažkas padarys biznį tavo laukuose,nu jei leidžia galimybės taj gali žiūret vakarietiško 3-4m clyson ar kokio kito....

Tai apie ka mes ir kalbam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie pagrindiniai mazgai reikia susitvarkyt, kad nebarstytu Niva SK5 grudu? svariai kultu?

aciu

kodel tu į niva žiūrai ,aš siūlyčiau kokį claasa mrkatorių,protectorių,nivos tinka elevatorių transporteriai ,pjaunamajai peilukai,pirštai.ir vietos mažiau užima ir kuro kurtai mažiau,tik vienas dakykas kaip claaso orginalūs diržai brangūs vien paemus važiuoklės 1500lt beveik ,bet nauja uždėjas užmirši

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau ant 20 ha už tokia pinigu suma nieko negausi geriau, nusikulsi per 3 dienas ir dar kaimynam galėsi padet, kas liečia tuos merkatorius protektorius, claisonus ir kita prieštvanine egzotika tai ju detalės kainuoja kosminius pinigus lyginant su pajamom nuo 20 ha pasėliu ir nekreip dėmesio i aiškinimus, kad ten tinka nivos elevatoriai ar dar koks varžtas nes tai tiek ir tiks o kitos detalės bus orginalios, kita vertus jeigu det tas nivos dalis tai ko gero ir tas vakarietis pavirs niva tik dar nemažai pasiknisi kol pritaikisi tas detales jam, turejau aš tu claasu ivairiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jenisiejus tai jenisiejus, bet kuro sriaubs kokia 20 ltr/ha ir dydis nevaikiškas. Kaip su tokiu keliu važiuoti ? Buvau šiandien pas kaimyną, anas turi volvo S830. Pirko pavasarį - atkūlė be problemų, per dieną iki 5 ha, vidutiniškai 10 Ltr/ha naudodamas. Mažiukas, manevringas, be jokių stebuklingų navarotų. Prašiau parduot, bet nepardavė. Važiuosiu ryt apžiūrėt tokio vieno panašaus. Manau bus geriau už Jenisiejų ;) Padrasino dar ir tai, kad panašių turėtojai juos tik giria . Vadinasi tinkamas daiktas mažame ūkyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jenisiejus tai jenisiejus, bet kuro sriaubs kokia 20 ltr/ha ir dydis nevaikiškas. Kaip su tokiu keliu važiuoti ? Buvau šiandien pas kaimyną, anas turi volvo S830. Pirko pavasarį - atkūlė be problemų, per dieną iki 5 ha, vidutiniškai 10 Ltr/ha naudodamas. Mažiukas, manevringas, be jokių stebuklingų navarotų. Prašiau parduot, bet nepardavė. Važiuosiu ryt apžiūrėt tokio vieno panašaus. Manau bus geriau už Jenisiejų ;) Padrasino dar ir tai, kad panašių turėtojai juos tik giria . Vadinasi tinkamas daiktas mažame ūkyje.

Kuliant kuras turi rupet mažeusia, svarbu laiku nukult, dėl gabaritu, tai ka tada daryt Lexionam kaip jiem keliu važiuot, del kuro tai pasiulyk tam kaimynui nukult kokiu 10ha prie 5,5-6 tonu derliaus su 100 litru saleros, garantuoju užges ant kokio 7 hektaro, nu nebent be smulkintuvo ir tai nieko nesigaus, o kad nesubiro per viena sezona tai čia jau stebuklai ar ka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuliant kuras turi rupet mažeusia, svarbu laiku nukult, dėl gabaritu, tai ka tada daryt Lexionam kaip jiem keliu važiuot, del kuro tai pasiulyk tam kaimynui nukult kokiu 10ha prie 5,5-6 tonu derliaus su 100 litru saleros, garantuoju užges ant kokio 7 hektaro, nu nebent be smulkintuvo ir tai nieko nesigaus, o kad nesubiro per viena sezona tai čia jau stebuklai ar ka?

Lexionų tikriausiai chederis atsikabina ir ant vežimėlio iš paskos sėkmingai ritasi ;) Ant didelio derliaus ko gero, kad daugiau naudos, bet kai pas mus nėra tų stebuklingų derlių, tai nauduoja 10 :lol:

gerai kol nesugedo tas volvo o kai ko nors reiks tai neras niekur

Kad jame ten nieko nėra, nu nebent kokia dėžė pabirtų, bet ant dalių ardomų mačiau keletą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau pasižiūrėti šiandien to volvo 1130. Stovis tai labai geras, nedaug dirbęs, kabina švari graži, spragilų juostos nenudilę , elevatorių grandines dar nemažai tempti galima, pjaunamos pirštų plokštelės kaip naujos atrodo. Nuo sraigės dažai nusidėvėję tik ties pirštai, o kraštai nieko. Įdėjo akumuliatorių, vertė variklį ir dirba. Bet kaina... 22 kLt prašoma :icon-confused: Nu manau už 20 kLt pasispardę GAL atiduotų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau pasižiūrėti šiandien to volvo 1130. Stovis tai labai geras, nedaug dirbęs, kabina švari graži, spragilų juostos nenudilę , elevatorių grandines dar nemažai tempti galima, pjaunamos pirštų plokštelės kaip naujos atrodo. Nuo sraigės dažai nusidėvėję tik ties pirštai, o kraštai nieko. Įdėjo akumuliatorių, vertė variklį ir dirba. Bet kaina... 22 kLt prašoma :icon-confused: Nu manau už 20 kLt pasispardę GAL atiduotų. Patarkit žaliam, ar apsimoka tokį, ar geriau už panašią sumą kokį nors va tokį D1250 pirkt http://auto.plius.lt/skelbimas/zemes-uk ... id-1627985

zmonos podzius nusipirko volvo 1110 atrodo(nepamenu skaiciu),tai si sezona atkule sau ,kaimynams ir sake,labai patenkintas.Irgi ,kai naujas,mazai dirbes su kabinetu.Kaina ir nepamenu,lyg ir 10tkst. mokejo. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zmonos podzius nusipirko volvo 1110 atrodo(nepamenu skaiciu),tai si sezona atkule sau ,kaimynams ir sake,labai patenkintas.Irgi ,kai naujas,mazai dirbes su kabinetu.Kaina ir nepamenu,lyg ir 10tkst. mokejo. :eusa-think:

Parodyk ir man kur jų yra po 10 kLt :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zmonos podzius nusipirko volvo 1110 atrodo(nepamenu skaiciu),tai si sezona atkule sau ,kaimynams ir sake,labai patenkintas.Irgi ,kai naujas,mazai dirbes su kabinetu.Kaina ir nepamenu,lyg ir 10tkst. mokejo. :eusa-think:

Parodyk ir man kur jų yra po 10 kLt :icon-eek:

utenoj kur parveža ten kažkokio trinkūno įmone ten buvo kažkada volva 830 12-16lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Internete esu perėjęs praktiškai visas vietas, kur volvus pardavinėja. Skambinęs taip pat daugkam, dabar važinėt pradėjau pažiūrinėt. Nusprendžiau, kad būtinai turi būti su kabina. Tai galiu pasakyt, kad už 16 kLt nelabai būna į ką žiūrėti... Dažnai parūdiję, su senesnio modelio varikliais (kurie turi tepalo leidimo per riebokšlius problemą), susidėvėję kuliamos detalės ir t.t. Bet už 2,7 m pločio kad ir labai gero stovio kombainą mokėti 22 kLt kažkaip nekyla rankos... Kas geriau - ar pirkti pigiau ir pasiremontuoti, ar pirkti brangiai ir važiuoti dirbti (pasikeitus kokius tai diržus, filtrus ir tepalus) ? Čia ko gero man bus panašiai kaip su plūgu: žiūrinėjau po 1300 lt kvernelandų, kol nenusipirkau overumo už 4 k :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...