Jump to content

koks kombainas ant 20 ha optimaliausias?


Mindaugass

Recommended Posts

Internete esu perėjęs praktiškai visas vietas, kur volvus pardavinėja. Skambinęs taip pat daugkam, dabar važinėt pradėjau pažiūrinėt. Nusprendžiau, kad būtinai turi būti su kabina. Tai galiu pasakyt, kad už 16 kLt nelabai būna į ką žiūrėti... Dažnai parūdiję, su senesnio modelio varikliais (kurie turi tepalo leidimo per riebokšlius problemą), susidėvėję kuliamos detalės ir t.t. Bet už 2,7 m pločio kad ir labai gero stovio kombainą mokėti 22 kLt kažkaip nekyla rankos... Kas geriau - ar pirkti pigiau ir pasiremontuoti, ar pirkti brangiai ir važiuoti dirbti (pasikeitus kokius tai diržus, filtrus ir tepalus) ? Čia ko gero man bus panašiai kaip su plūgu: žiūrinėjau po 1300 lt kvernelandų, kol nenusipirkau overumo už 4 k :lol:

agrenta skambinai čia utena butų. kodel tu nori butent su kabina kuria per ziema gali pats pasidaryt ,su ta nelemta kabina tai kaina nesveikai didele,kai aš žiūrejau sau pirkt tai be kabinos 12št o su jau 16-19št tentu volvų kabina turbūt auksinė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

agrenta skambinai čia utena butų. kodel tu nori butent su kabina kuria per ziema gali pats pasidaryt ,su ta nelemta kabina tai kaina nesveikai didele,kai aš žiūrejau sau pirkt tai be kabinos 12št o su jau 16-19št tentu volvų kabina turbūt auksinė

Skambinau, turi po 12 kLt kažkur be kabinos. Yra šiokia tokia problema, dėl kurios noriu su kabina - laikas, kurio negaliu skirti kabinos gamybai, nes dar dirbu "valdiškame" darbe, o savaitgalius suvalgo namo įrenginėjimas ir šiaip visokios smulkmenos. Velnias, teks permokėti, ko gero :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

agrenta skambinai čia utena butų. kodel tu nori butent su kabina kuria per ziema gali pats pasidaryt ,su ta nelemta kabina tai kaina nesveikai didele,kai aš žiūrejau sau pirkt tai be kabinos 12št o su jau 16-19št tentu volvų kabina turbūt auksinė

Skambinau, turi po 12 kLt kažkur be kabinos. Yra šiokia tokia problema, dėl kurios noriu su kabina - laikas, kurio negaliu skirti kabinos gamybai, nes dar dirbu "valdiškame" darbe, o savaitgalius suvalgo namo įrenginėjimas ir šiaip visokios smulkmenos. Velnias, teks permokėti, ko gero :icon-evil:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/new-hol ... 63355.html

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/transpo ... 59866.html

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-12289689.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano dar senesnis m-122 69m laidos. neprasikalbejus bet eina gerai, aisku skardos kirmija teks kaika siemet pradet keist bet dar viskas pakenciama. tarpkitko turiu nupirkes antra toki padi an daliu

ideciau ft bet per didelis formatas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano dar senesnis m-122 69m laidos. neprasikalbejus bet eina gerai, aisku skardos kirmija teks kaika siemet pradet keist bet dar viskas pakenciama. tarpkitko turiu nupirkes antra toki padi an daliu

ideciau ft bet per didelis formatas

Įdėk į kokį fotki.com ar imageshack o čia įmesk nuorodą :) Aš kažkaip priėjau išvados, kad geriau brangesnis ir tikrai tvarkingas mažiukas volvo, nei visas nujotas clayson'as ar koks dronningburgas... Manau niekam nesinorėtų nusipirkt kombainą už 20 000 ir paskui dar pirkt porą ritinių vielos kempui, o paskui apsigyvent šalia to kombaino porai mėnesių. Man tas pats buvo su plūgo pirkimu: norėjau kokio tai už ~ 1500 Lt, o po ilgo kalėdojimo nupirkau už 4000 lt, nes į anuos pigesnius baisu buvo žiūrėt :lol: Bet užtat dabar nesigailiu nei vieno jam išleisto lito :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano dar senesnis m-122 69m laidos. neprasikalbejus bet eina gerai, aisku skardos kirmija teks kaika siemet pradet keist bet dar viskas pakenciama. tarpkitko turiu nupirkes antra toki padi an daliu

ideciau ft bet per didelis formatas

Įdėk į kokį fotki.com ar imageshack o čia įmesk nuorodą :) Aš kažkaip priėjau išvados, kad geriau brangesnis ir tikrai tvarkingas mažiukas volvo, nei visas nujotas clayson'as ar koks dronningburgas... Manau niekam nesinorėtų nusipirkt kombainą už 20 000 ir paskui dar pirkt porą ritinių vielos kempui, o paskui apsigyvent šalia to kombaino porai mėnesių. Man tas pats buvo su plūgo pirkimu: norėjau kokio tai už ~ 1500 Lt, o po ilgo kalėdojimo nupirkau už 4000 lt, nes į anuos pigesnius baisu buvo žiūrėt :lol: Bet užtat dabar nesigailiu nei vieno jam išleisto lito :eusa-dance:

Jei pasiseks uz kombainui isleistus didesnius pinigus dar labiau nesigailesi, tik kad nepaitakytum ant graziu skardu, prastu viduriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano dar senesnis m-122 69m laidos. neprasikalbejus bet eina gerai, aisku skardos kirmija teks kaika siemet pradet keist bet dar viskas pakenciama. tarpkitko turiu nupirkes antra toki padi an daliu

ideciau ft bet per didelis formatas

Įdėk į kokį fotki.com ar imageshack o čia įmesk nuorodą :) Aš kažkaip priėjau išvados, kad geriau brangesnis ir tikrai tvarkingas mažiukas volvo, nei visas nujotas clayson'as ar koks dronningburgas... Manau niekam nesinorėtų nusipirkt kombainą už 20 000 ir paskui dar pirkt porą ritinių vielos kempui, o paskui apsigyvent šalia to kombaino porai mėnesių. Man tas pats buvo su plūgo pirkimu: norėjau kokio tai už ~ 1500 Lt, o po ilgo kalėdojimo nupirkau už 4000 lt, nes į anuos pigesnius baisu buvo žiūrėt :lol: Bet užtat dabar nesigailiu nei vieno jam išleisto lito :eusa-dance:

uzsuk i sveti ir real pamatysi :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pasiseks uz kombainui isleistus didesnius pinigus dar labiau nesigailesi, tik kad nepaitakytum ant graziu skardu, prastu viduriu.

Tema (mano pagalba) nukrypo į šalį, bet prašau paaiškinti, į ką reikia kreipti dėmesį įvertinant kombaino stovį. Aš žiūrėjau pirmiausia į sraigę, kad nenutrinti gamykliniai dažai. Paskui į pjaunamosios pirštų plokšteles - praktiškai naujos. Transporterio juostos nenulaižytos, spragilų lystvos nenudilusiais kampais, giliais rėžiais. Elevatorių grandinės dar turi nemažai tempimo atsargos, pobūgnis nesudaužytas, gražus. Variklis dirba puikiai, nerodo jokio dūmo, tepalais neapsipylęs, matosi neplautas. Ir bendras vaizdas geras - nesurūdijęs, laikytas po stogu, visos apsauginės skardos vietoje ir t.t. Va diržus tai jau reikia didžiumą keisti, nes kai kurie labai patrūkę. Ką dar verta rimtai apžiūrėti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pasiseks uz kombainui isleistus didesnius pinigus dar labiau nesigailesi, tik kad nepaitakytum ant graziu skardu, prastu viduriu.

Tema (mano pagalba) nukrypo į šalį, bet prašau paaiškinti, į ką reikia kreipti dėmesį įvertinant kombaino stovį. Aš žiūrėjau pirmiausia į sraigę, kad nenutrinti gamykliniai dažai. Paskui į pjaunamosios pirštų plokšteles - praktiškai naujos. Transporterio juostos nenulaižytos, spragilų lystvos nenudilusiais kampais, giliais rėžiais. Elevatorių grandinės dar turi nemažai tempimo atsargos, pobūgnis nesudaužytas, gražus. Variklis dirba puikiai, nerodo jokio dūmo, tepalais neapsipylęs, matosi neplautas. Ir bendras vaizdas geras - nesurūdijęs, laikytas po stogu, visos apsauginės skardos vietoje ir t.t. Va diržus tai jau reikia didžiumą keisti, nes kai kurie labai patrūkę. Ką dar verta rimtai apžiūrėti ?

pusvalandi palaikyk kombaina pilnu gazu ijunges kuliama ir paziurek ar nekaista guoliai, ir jai su smulkintuvu peiliuku bukle a ir dar nuozulnios kameros listvas, pagrinda kombaino "lenta" ar nesupuvus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pasiseks uz kombainui isleistus didesnius pinigus dar labiau nesigailesi, tik kad nepaitakytum ant graziu skardu, prastu viduriu.

Tema (mano pagalba) nukrypo į šalį, bet prašau paaiškinti, į ką reikia kreipti dėmesį įvertinant kombaino stovį. Aš žiūrėjau pirmiausia į sraigę, kad nenutrinti gamykliniai dažai. Paskui į pjaunamosios pirštų plokšteles - praktiškai naujos. Transporterio juostos nenulaižytos, spragilų lystvos nenudilusiais kampais, giliais rėžiais. Elevatorių grandinės dar turi nemažai tempimo atsargos, pobūgnis nesudaužytas, gražus. Variklis dirba puikiai, nerodo jokio dūmo, tepalais neapsipylęs, matosi neplautas. Ir bendras vaizdas geras - nesurūdijęs, laikytas po stogu, visos apsauginės skardos vietoje ir t.t. Va diržus tai jau reikia didžiumą keisti, nes kai kurie labai patrūkę. Ką dar verta rimtai apžiūrėti ?

Pats naujausias volvo gali buti 1985m.(26m) tai ka su juo vienuolės į bažnyčią sekmadieniais važimėjo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pasiseks uz kombainui isleistus didesnius pinigus dar labiau nesigailesi, tik kad nepaitakytum ant graziu skardu, prastu viduriu.

Tema (mano pagalba) nukrypo į šalį, bet prašau paaiškinti, į ką reikia kreipti dėmesį įvertinant kombaino stovį. Aš žiūrėjau pirmiausia į sraigę, kad nenutrinti gamykliniai dažai. Paskui į pjaunamosios pirštų plokšteles - praktiškai naujos. Transporterio juostos nenulaižytos, spragilų lystvos nenudilusiais kampais, giliais rėžiais. Elevatorių grandinės dar turi nemažai tempimo atsargos, pobūgnis nesudaužytas, gražus. Variklis dirba puikiai, nerodo jokio dūmo, tepalais neapsipylęs, matosi neplautas. Ir bendras vaizdas geras - nesurūdijęs, laikytas po stogu, visos apsauginės skardos vietoje ir t.t. Va diržus tai jau reikia didžiumą keisti, nes kai kurie labai patrūkę. Ką dar verta rimtai apžiūrėti ?

pusvalandi palaikyk kombaina pilnu gazu ijunges kuliama ir paziurek ar nekaista guoliai, ir jai su smulkintuvu peiliuku bukle a ir dar nuozulnios kameros listvas, pagrinda kombaino "lenta" ar nesupuvus.

Pusvalandi ant tusciu ir pusdieni pakult dar gal? Guoliams, pamatyti ar kaista, uztenka penkiu minuciu, ir jeigu randi kaistanti tai tada neperki kombaino, o vaziuoji uzsisakineti naujo :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pusvalandi ant tusciu ir pusdieni pakult dar gal? Guoliams, pamatyti ar kaista, uztenka penkiu minuciu, ir jeigu randi kaistanti tai tada neperki kombaino, o vaziuoji uzsisakineti naujo :lol:

O gal užtenka pakeisti kaistantį guolį ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pasiseks uz kombainui isleistus didesnius pinigus dar labiau nesigailesi, tik kad nepaitakytum ant graziu skardu, prastu viduriu.

Tema (mano pagalba) nukrypo į šalį, bet prašau paaiškinti, į ką reikia kreipti dėmesį įvertinant kombaino stovį. Aš žiūrėjau pirmiausia į sraigę, kad nenutrinti gamykliniai dažai. Paskui į pjaunamosios pirštų plokšteles - praktiškai naujos. Transporterio juostos nenulaižytos, spragilų lystvos nenudilusiais kampais, giliais rėžiais. Elevatorių grandinės dar turi nemažai tempimo atsargos, pobūgnis nesudaužytas, gražus. Variklis dirba puikiai, nerodo jokio dūmo, tepalais neapsipylęs, matosi neplautas. Ir bendras vaizdas geras - nesurūdijęs, laikytas po stogu, visos apsauginės skardos vietoje ir t.t. Va diržus tai jau reikia didžiumą keisti, nes kai kurie labai patrūkę. Ką dar verta rimtai apžiūrėti ?

Na jeigu jau viskas taip idialiai atrodo tai daugiau nelabai i ka ir bepažiurėsi, pagrinde dar pasižiurėt reik i kratoma lenta ar nesupuvus, sietu žvynai ar nekliba jeigu sietai reguliuojami, dar elevatoriu gumu susidevėjima nes nuo ju prasideda dauguma bedu(tu senienu tai dažnokai buna peliu apgraužtos), kas liečia sraiges nudažyma tai vakaruose moka jas gražiai nudažyt, elevatoriai jeigu turi tempimo rezerva tai gali but jau trumpinti. Daugumoi atveju jeigu bendras vaizdas geras tai ir kombainas geras turėtu but.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už patarimus, manau tikrai pravers renkantis. Užbridau ant kokio tai droningburgo:

http://auto.plius.lt/skelbimas/zemes-uk ... id-1627985

Gal toks geriau nei volvo 1130 ? :icon-confused:

cia mano kaimynas juos stumdo. Pas ji ant kiemo gal 10 ivairiu kombainiuku stovi. Stoviai labai ivairus. Gali rasti ka issirinkti, o ir daliu droninborgam netruksta. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O geras, du priešingi teiginiai: vienas sako, kad pilna, kitas kad nesimėto... Kaip yra iš tikro ?

nu tai reiškia kad kas ieško tas randa :icon-arrow: pas vieną krūva dalių o kitas jų neranda :D:eusa-violin:

Bet toj kruvoj daliu jau isrinktos einamiausios. Dar yra Jureviciaus firma veliuonoje, pas juos daug ko yra dronninborgams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O geras, du priešingi teiginiai: vienas sako, kad pilna, kitas kad nesimėto... Kaip yra iš tikro ?

O is tikro tai reiskia , kad su dalimis problemu netruks , teks kazka nuo kazko pritaikiti , kombainu gamyba jau senokai nutraukta , tad ir detaliu atsargos senka . Mano patarimas ieskotis is geltonu , zaliu , salotiniu ar raudonu , oranzine spalva skirta kelio remontui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va variantas, jei odometras isnaujo nesisuka tai neblogas http://www.copart.co.uk/c2/homeSearch.h ... CH_RESULTS

Į bendrą vaizdą pažiūrėjus panašu, kad sukasi antrusyk. Ir dar kad be kabinos...

O is tikro tai reiskia , kad su dalimis problemu netruks , teks kazka nuo kazko pritaikiti , kombainu gamyba jau senokai nutraukta , tad ir detaliu atsargos senka . Mano patarimas ieskotis is geltonu , zaliu , salotiniu ar raudonu , oranzine spalva skirta kelio remontui...

:lol: su ornažine prajuokinai :) Ieškau žalio, pirksiu turbūt žalią.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...