Jump to content

koks kombainas ant 20 ha optimaliausias?


Mindaugass

Recommended Posts

Bet esmė, kad pirma savo nusikūlei ir tada važiavai padėt.

Ar kai geras oras važiuodavai padėt, o į savus žiūrėdavai per lietų?

pritariu pilnai Povilui,bet kai turesi yra ir kitas geras dalykas ,turesi kas veikt ,pamatysi lietuva jai toliau vyksi detaliu ieskot ,kokia ji grazi ,o jei gausi daliu pigiau ,net ant sirdies gera,o isidejas gal ir nusikulsi ,o gal ir kaimynas su savu kombainu pades

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau kad cia daugumai kaina nepatinka uz parduodama daikta arba jei kaina jau ikandama tai stovis negeras ir t.t. Bet bukim realistais ir zinokim kad kiekviena preke turi savo kaina ir jei jinai ikandama perki jei ne tada ziuri kitos markes, o nuo to kad dejuosit ta kaina netaps prieinamesne. kai as koki daikta parduodu mane net nervina kai pradeda verkslenti va cia ibrezta cia nutrinta, cia parudyje va padanga paskirdusi... tai as uz tokius pastebejimus tikrai kainos nenuleidziu ir pasiulau pasiieskoti prieinamesnes kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko jau tas jenisejus toks geras? palei mane jis jokio pranašumo neturi... Gal tik tiek kad kai kurie iš jų turi hidro važiuoklė. Donas iki 20ha tai išvis nemanevringas ir nevisur pražiuosi neatsikabines kederio, bent pas mus, nors jis mano favoritas, tačiau dėl daug durpingų pasėlių (13t+ ~4t) grūdų kombainas man per sunkus. Lieka kratytuvas per brūkšnį konstruktorius niva. Nors kas nemėgsta krapštytis prie technikos tiem jį reikėtų atmesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tokiu mastymu ir toliau prasysi kas nukultu. Jenisej normalus kombainas gerai pasikrapscius ir radus nesupuvusi su juo bedu nebus kuliant. O tuos 20ha ore nupus. O kad donas sunkus koks skirtumas bet jo pravazuma puikus. Kaime ura kulianciu dar su donais ir jenisejais tik jie ne po 2pha o po 100-200ha i metus smeigia. Ir nemato bedos kad rankos pasitepalavusios bet derlius aruode ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jenisejus tai nelabai vykes (mano subjektyvia nuomone) nivos patobulinimas, pralaidumas padidejo tik 1kg/s. Gal kiek patobulinti mazgai, labai nesigilinau. Tuo tarpu donas tai visai kita kategorija, o jo pralaidumas apie 12kg/s, o tai 2,5 karto daugiau nei nivos. Be to neveltui juos gamina ligi siol, akivaizdziai pasiteisines kombainas, tik pavadinimas pasikeite i vektoriu ir acrosa. Jesisejaus tikrai nepirkciau, nes ju net detaliu nieko nera. Siaip ruskis tinka tik iki 5t/ha, kitu atveju vargas o ne darbas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar ruskiai sukure nauja niva. Vadinasi Rostelmash Nova. Iki 20 ha ir nivos sociai o ir nebrangus kombainai. Nebent finansai leidzia tada galima vakarietiska pirkt dvigubai brangesni ir ir 2 kart nenasesni ;) yra kas ir 9t kulia su ruskiu is po lengvo bet susitvarko. Kaip sakant tema isdiskutuota daug patarta o ka rinktis kiekvieno reikalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

radau pats ,liviloj ,jos ejo jumzo varikliu litais kainavo apie 80 tukstanciu ,dabar gamyba sustabde ir bus sake po triju metu ar 3,6 metro ir visiskai naujai padaryta ,

http://lupus-wilk.com.pl/pl/nova/231-nova.html

Va nauja niva. Tik kitu vardu NOVA tenka po rusiskus internetinius puslapius panarsyt tai cia kaip nivos atgimimas. Aisku kaina irgi bus mazesniem ukiam neikandama. Nes kas ant 100ha pirk toki...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

radau pats ,liviloj ,jos ejo jumzo varikliu litais kainavo apie 80 tukstanciu ,dabar gamyba sustabde ir bus sake po triju metu  ar 3,6 metro ir visiskai naujai padaryta ,

Sveiki. Na nežinau, kur tai radai, aš pats 2009 naują nivą iš livilos pirkau, kėderis 4.1 m, variklis D kažkuris 6 cilindrų su turbina, kaina apie 150 tūkst. LT buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Na nežinau, kur tai radai, aš pats 2009 naują nivą iš livilos pirkau, kėderis 4.1 m, variklis D kažkuris 6 cilindrų su turbina, kaina apie 150 tūkst. LT buvo.

Na ir kaip ėjo ta niva per tuos metus, ar teisybe čia žinovai sako, kad pastoviai tepaluotas vaikščiot apie ja turi? Kaina tai turbūt su pvm tiek kainavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir kaip ėjo ta niva per tuos metus, ar teisybe čia žinovai sako, kad pastoviai tepaluotas vaikščiot apie ja turi? Kaina tai turbūt su pvm tiek kainavo?

Pasakysiu teisybę, nes nėra tikslo meluot. Pradžioj kūlėm apie 40 ha, vėliau kasmet po 10 ha prisidurdavo, pasmutinius 3 metus apie 100 kasmęt nukuliu. Ekologinis ūkis, apkrovą gauna žolių pakankamą, tepaluotas nebuvau nė karto, neskaitant per savo žioplumą būgno užkišimas ir kratomosios užsikišimas. Kaina su pvm. Tikrai nėra kuo labai skųstis, paprastas kantrus kombainas. Šiaip, einamieji remontai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...