Jump to content

Pajamų deklaravimas


Recommended Posts

prieš 16 minutes , PArty pranešimas:

Gavai ką nors dovanų notariškai ar brangesnių nei 2500, pardavei kokį registruotą turtą, jei neislaikytas GPM reikėjo mokėti ir deklaruoti...

manau perasiau kaiminui gyvulius zadejau i uzsieni vaziuoti bet neisvaziavau po dvieju metu kaimynas man atgal juos perase ar gali buti sia problemu

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , azizas pranešimas:

vmi atsiunte laiska kad deklaruosiau nezinau ar reguot man atrodo nieko nepazeidziau

 

Reaguoti būtina,nes gali gauti baudą.jei naudoji bankininkystė prisijungi  prie mano VMI ir matysi kokius  duomenis turi ,gal ir deklaracija parengta tik pateikti tamstos reikia.

 

prieš 15 minutes , azizas pranešimas:

manau perasiau kaiminui gyvulius zadejau i uzsieni vaziuoti bet neisvaziavau po dvieju metu kaimynas man atgal juos perase ar gali buti sia problemu

 

Gali jei dovanojami,o ne perkami buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sveiki, kaip pas jus reikalai su mokesciais, gpm, psd , vsd. Kaip gudraujat kad kuo mažiau reikėtų susimokėti.. ?

Pvz mano ūkis 80-90ha, pajamos jeigu siekia 80-110tukst. , grynasis pelnas 40-50tukst, nu ir atriekiam gpm, psd ir vsd sumoje 9-12tukst.  Kiekvienais metais naujo traktoriaus tai nepirksiu :/ Parduodat privatiems už grynus? Visą produkcija parduodu nuo kombaino nes neturiu sandėliavimo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Sveiki, kaip pas jus reikalai su mokesciais, gpm, psd , vsd. Kaip gudraujat kad kuo mažiau reikėtų susimokėti.. ?

Pvz mano ūkis 80-90ha, pajamos jeigu siekia 80-110tukst. , grynasis pelnas 40-50tukst, nu ir atriekiam gpm, psd ir vsd sumoje 9-12tukst.  Kiekvienais metais naujo traktoriaus tai nepirksiu :/ Parduodat privatiems už grynus? Visą produkcija parduodu nuo kombaino nes neturiu sandėliavimo. 

Geriau pasidalink sėkmės istorija kaip uždirbti kiekvienais metais iš kiekvieno ha po 500 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Sveiki, kaip pas jus reikalai su mokesciais, gpm, psd , vsd. Kaip gudraujat kad kuo mažiau reikėtų susimokėti.. ?

Pvz mano ūkis 80-90ha, pajamos jeigu siekia 80-110tukst. , grynasis pelnas 40-50tukst, nu ir atriekiam gpm, psd ir vsd sumoje 9-12tukst.  Kiekvienais metais naujo traktoriaus tai nepirksiu :/ Parduodat privatiems už grynus? Visą produkcija parduodu nuo kombaino nes neturiu sandėliavimo. 

Nieko čia neprimastysi, patarimas vienas - mokėk kas mėnesį proporcingai avansu ir metų gale nieko nesuprasi. Jei ne kas mėnesį, tai kai gauni didžiausias įplaukas. nieko nepajusi, bet morališkai ir finansiškai tikrai bus lengviau gyventi.

Legalus būdas kol kas tik vienas mano akim - keisti traktorius kas 5 metus. bet gali kitą nupirkęs praknisti daugiau nei sutaupysi ant tų mokesčių :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , udugas pranešimas:

Geriau pasidalink sėkmės istorija kaip uždirbti kiekvienais metais iš kiekvieno ha po 500 

Auginti javus 65-70 balu nasumo dirvose, ydedant 170Vm azoto, po 250npk, laiku atliekant reikalingus purskimus,  pjaunant 7-8t javu ir 4-5t rapsu. .nesamdant darbuotoju. Kaip ir viskas.  :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , manttys pranešimas:

Nieko čia neprimastysi, patarimas vienas - mokėk kas mėnesį proporcingai avansu ir metų gale nieko nesuprasi. Jei ne kas mėnesį, tai kai gauni didžiausias įplaukas. nieko nepajusi, bet morališkai ir finansiškai tikrai bus lengviau gyventi.

Legalus būdas kol kas tik vienas mano akim - keisti traktorius kas 5 metus. bet gali kitą nupirkęs praknisti daugiau nei sutaupysi ant tų mokesčių :D

Tai var kd kuo toliau tuo tie nauji brangiau :/ o ir 5metu traktorius pilnai tenkina :) dar 5 srba dar 10 metu :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , manttys pranešimas:

Nieko čia neprimastysi, patarimas vienas - mokėk kas mėnesį proporcingai avansu ir metų gale nieko nesuprasi. Jei ne kas mėnesį, tai kai gauni didžiausias įplaukas. nieko nepajusi, bet morališkai ir finansiškai tikrai bus lengviau gyventi.

Legalus būdas kol kas tik vienas mano akim - keisti traktorius kas 5 metus. bet gali kitą nupirkęs praknisti daugiau nei sutaupysi ant tų mokesčių :D

O jeigu ydarbint artima(kuris nedirba) tai algos darbuotojams nueina y sanaudas. ? Aisku dalis vel uz darbuotoja mokami vsd psd ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , jaunasis21 pranešimas:

O jeigu ydarbint artima(kuris nedirba) tai algos darbuotojams nueina y sanaudas. ? Aisku dalis vel uz darbuotoja mokami vsd psd ...

nežinau ar gerai suskaičiavau. bet iš esmės, prie tokio pelno, galima kažkam dovanoti stažą ir dar biski sutaupyti :) ta atsakymas, kad logikos tikrai yra, bent iš moralinės pusės

 

image.png.e093de1815efcbac0eb50376463e73ca.png    
     
     
     
     
     
     
     
     
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , manttys pranešimas:

nežinau ar gerai suskaičiavau. bet iš esmės, prie tokio pelno, galima kažkam dovanoti stažą ir dar biski sutaupyti :) ta atsakymas, kad logikos tikrai yra, bent iš moralinės pusės

 

image.png.e093de1815efcbac0eb50376463e73ca.png    
     
     
     
     
     
     
     
     

Bet dar darykim prielaida kad tai ka sumoki y rankas”darbuotojui” vienaip ar kitaip gryztu tau y rankas grynais pinigAis tarkime :) tai prie lieka kiseneje butu dar +7704

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , jaunasis21 pranešimas:

Bet dar darykim prielaida kad tai ka sumoki y rankas”darbuotojui” vienaip ar kitaip gryztu tau y rankas grynais pinigAis tarkime :) tai prie lieka kiseneje butu dar +7704

Ne, ne taip skaičiuoji. 7704 tai alga nat popieriaus. aš primetu, kad čia fiktyvu ir tu tik jam stažą keli, sumažėja tavo mokečiai iš ūkio, bet susimokei virš 2 k iš algos moeksčiu. tai finale iseina tas ant to, tik stažas nėr blogai, kiti už tai moka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , manttys pranešimas:

Ne, ne taip skaičiuoji. 7704 tai alga nat popieriaus. aš primetu, kad čia fiktyvu ir tu tik jam stažą keli, sumažėja tavo mokečiai iš ūkio, bet susimokei virš 2 k iš algos moeksčiu. tai finale iseina tas ant to, tik stažas nėr blogai, kiti už tai moka.

Aha, supratau :)  

Kaip del nauju automobilio pirkimo (N1) ir registravimo ant ukio( netgi nnebutinai tai turi buti dzipas, siais laikais ir q7, wwtaureg superb ir kiti gali buti n1. Irgi sanaudas sumazintu neblogai.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , niino pranešimas:

Daznas variantas bent aplink mus kaip daro, kai perki  "savo ukiui", o ekologinis ukis  pasiima,  gauni papildomu islaidu ir t.t.

 

Bet atsiranda ir chemiju nurasymai, trasu nurasymai visur reikia tilpti y ribas. 
reikia tureti paZinciu ekologiniu. O aplinkuj nera ekologu nes jiems tiesiog neapsimoka but ekologais nasiose zemese, bet mintis gerA..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal pirmą variantą 50000 pelnas - 8775 sodra- 6183,75 pelno mokestis.

Antras variantas išsinuomoji 1 ha už 45000 eurų iš giminaičio, tada gaunasi tokia matematika:

 5000 pelnas - 1071,84 sodra - 196,40 pelno mokestis. 

Tokiu atveju pelno mokestis kaip ir nesumažės, nes giminaitis nuo nuomos pajamų sumokės 15%, ta2iau sutaupysi sodrai 8775-1071.84 = 7703.16 eurus per vienus metus. Per 5 metus gaunasi apvali sumeд

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...