Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Jai turi vakarietiskos technikos nepirk is bendidos kuro esant saltam orui neuzvesi arba filtrus uznes , man padare parazitai laukiau kol bus arktinis tik tada pirkau , isvaliau backa svariai supyle . Kai orai nebuvo salti vaziavo dabar be sansu , prie 18 jau parafinas matosi . Ir dar aiskina susipylet i vasarini nieko nenori net girdeti . sukciai :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai turi vakarietiskos technikos nepirk is bendidos kuro esant saltam orui neuzvesi arba filtrus uznes , man padare parazitai laukiau kol bus arktinis tik tada pirkau , isvaliau backa svariai supyle . Kai orai nebuvo salti vaziavo dabar be sansu , prie 18 jau parafinas matosi . Ir dar aiskina susipylet i vasarini nieko nenori net girdeti . sukciai :icon-evil:

Su iš bendidos pirktu kuru per visus salčius važiuoja trys transporto priemonės ir kol kas be problemu? Bačka dar neviskas, transporto priemonės bakai, kuro sistema ir filtrai tvarkoj?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai turi vakarietiskos technikos nepirk is bendidos kuro esant saltam orui neuzvesi arba filtrus uznes , man padare parazitai laukiau kol bus arktinis tik tada pirkau , isvaliau backa svariai supyle . Kai orai nebuvo salti vaziavo dabar be sansu , prie 18 jau parafinas matosi . Ir dar aiskina susipylet i vasarini nieko nenori net girdeti . sukciai :icon-evil:

nors prie tokių šalčių važiuoju nedaug bet, man klausimas kyla ar tu iš savo turimos technikos išleidai vasarinį kurą ar tik užpylėi jų vadinamo arktinio kuro?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai turi vakarietiskos technikos nepirk is bendidos kuro esant saltam orui neuzvesi arba filtrus uznes , man padare parazitai laukiau kol bus arktinis tik tada pirkau , isvaliau backa svariai supyle . Kai orai nebuvo salti vaziavo dabar be sansu , prie 18 jau parafinas matosi . Ir dar aiskina susipylet i vasarini nieko nenori net girdeti . sukciai :icon-evil:

idomu, arktinis man prie -32 neuzsalo, vaziavau.reiskia nearktini nusipirkai. idomu is kurios kontoros ji pirkai,nes kuro bazes arktinio neprekiauja,tik kelios degalines.... :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai turi vakarietiskos technikos nepirk is bendidos kuro esant saltam orui neuzvesi arba filtrus uznes , man padare parazitai laukiau kol bus arktinis tik tada pirkau , isvaliau backa svariai supyle . Kai orai nebuvo salti vaziavo dabar be sansu , prie 18 jau parafinas matosi . Ir dar aiskina susipylet i vasarini nieko nenori net girdeti . sukciai :icon-evil:

idomu, arktinis man prie -32 neuzsalo, vaziavau.reiskia nearktini nusipirkai. idomu is kurios kontoros ji pirkai,nes kuro bazes arktinio neprekiauja,tik kelios degalines.... :icon-question:

Juk parasė kad iš Bendidos. Iš kur tokia informacija, kad kuro bazes neprekiauja? Ką tada jie pardavinėja vasarinį ar žiemai sustabdo prekybą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip filtrai pakeisti bakas isvalytas ir 3 bakai isvazineti iki salciu su tuo ale arktiniu kuru, tik pasalo ir pasidejo man ir taip aisku kad ten geriausiu atveju buvo pereinamas . Praeita ziema pirkom statoilo kuo puikiausiai vaziavo jokiu priekaistu bet ne pataupem is bendidos papirkom gerai nors tiek kad baigiasdi tie salciai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau is bendidos gruodzio vidury, kokybes pazymoj: drumstimosi -22, ribine filtruojamumo temperatura -32. Prie -29 neuzsalo. Neblogas kuras.

Praeita savaite kolonkej , po 3,08 lt pirkau, per salcius y lengvaja. Sako y zalia nepilam arktinio priedo, nes daug drumzliu paskui susidaro, tai iki -28 uzsalimas, zodiskai pasakyta operatoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
o kaip dėl kuro žurnalo pildimo.. kažkas keičiasi?? pats žurnalas kiek girdėjau :icon-idea::eusa-think:

iki sausio 1 turėjai užregistruot naujo pavyzdžio žurnalą mokesčiuose. Jei to nepadarei, tai arba lauk bėdos arba skubyk pirk naują, imk seną ir lenk žemai galvą leidimuose.

pirma kart girdziu. is kur istraukei tokia info? kad pagal mane tai irgi is vis neprivaloma pildyt jokiu zurnalu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...