Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, manttys pranešimas:

Nauda ne tik per baudas, bet ir per baimę. Bijodami pakliųt į reidą daug žmonių legalizuojasi ir valstybė naudą pradeda gauti per mokesčius. Viena iš baudų yra beakcizio kuro konfiskavimas. O gal bus sankcija, kad už pagautą su žaliu kuru mašinoj netenki viso žalio kuro kvotos kitiems metams. Čia tik fantazijos reikalas, kaip padaryt, kad nebesinorėtų rizikuot 

Tu turbut ir savo seselio bijai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, hobis pranešimas:

Ir vel verkiat del kelių centų  ...

 

Žiūrint kas kiek važiuoja. Aš ir taip kiekvienais metais perku apie 3-4tonas nedažyto, nes visus grūdus vežu į klaipėdą ir žalio man neužtenka. Tai nupirkęs baltos supilu į tą pačia 10m2 bačką kad ir yra žalio ir nesukdavau dėl to galvos. O dabar pagal tų ,,išminčių,, sapaliones man reikia pirkti kita bačką nors man ji visiškai nereikalinga, nes kuras puikiai telpa ir į viena, o degalinėje bent 15-25 ct brangiau.

Ir dar kiek pirkinių ūkininkams suplanavo pelkiniai:

1 pakanakėms prižiūrėti reikės pirkti mulčerį.

2 atsėtom pievom šienauti reikės pjuvelio, grėblio ir preso.

Tai per tokius pirkinius į valdžios kišenę pareis nemaža suma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , ūkininkas pranešimas:

Žiūrint kas kiek važiuoja. Aš ir taip kiekvienais metais perku apie 3-4tonas nedažyto, nes visus grūdus vežu į klaipėdą ir žalio man neužtenka. Tai nupirkęs baltos supilu į tą pačia 10m2 bačką kad ir yra žalio ir nesukdavau dėl to galvos. O dabar pagal tų ,,išminčių,, sapaliones man reikia pirkti kita bačką nors man ji visiškai nereikalinga, nes kuras puikiai telpa ir į viena, o degalinėje bent 15-25 ct brangiau.

Ir dar kiek pirkinių ūkininkams suplanavo pelkiniai:

1 pakanakėms prižiūrėti reikės pirkti mulčerį.

2 atsėtom pievom šienauti reikės pjuvelio, grėblio ir preso.

Tai per tokius pirkinius į valdžios kišenę pareis nemaža suma.

1 sakai pakanales tik su mulčeriu? Šiemet pakanales deklaravau kaip kraštovaizdžio elementą, tai taisyklės leido tiesiog su šienapjove nupjaut ir palikt pradalges🧐

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Marijus197 pranešimas:

1 sakai pakanales tik su mulčeriu? Šiemet pakanales deklaravau kaip kraštovaizdžio elementą, tai taisyklės leido tiesiog su šienapjove nupjaut ir palikt pradalges🧐

Taisyklės gali keistis..su šienapjove nepatogu..netelpi i 3m...mulceris iš galo patogiau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Gunia pranešimas:

Taisyklės gali keistis..su šienapjove nepatogu..netelpi i 3m...mulceris iš galo patogiau..

Priklauso kada pjauni, aš tai pjoviau po derliaus nuėmimo, tai vietos yra, nėra ko išvažinėti. Dėl 3m viskas aišku, tačiau aplinkos ministerija dar nebaigia su savo kanalais. Pagal juos ten ir 5, 10m pakrantės juostos atsiranda… 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ištrauka iš straipsnio savišvietai:

Iš visų Europos Sąjungos šalių tik Austrija ir Graikija šiuo metu netaiko dyzelino akcizo mokesčio lengvatų žemės ūkio produkcijos gamintojams. Kitos šalys kaip pagalbą žemės ūkio produkcijos kaštams mažinti taiko akcizų lengvatas dyzelinui.

Šalių pasirinkimai taikyti akcizus žemės ūkyje ir jų lengvatas yra gana įvairūs. Vienos šalys taiko akcizo mokesčio lengvatas perkant dyzeliną, kitos – suteikia galimybę susigrąžinti sumokėtą akcizo mokestį ar jo dalį.

Pavyzdžiui, Kroatija visai netaiko akcizo mokesčio kurui, naudojamam žemės ūkyje (taip vadinamajam „mėlynajam dyzelinui“. Čekija kompensuoja iki 40 proc. dyzelinio kuro akcizo augalininkystėje, o gyvulininkystėje netgi nuo 40 iki 87 proc. dyzelino akcizo. Tai priklauso nuo gyvulių rūšies ir pan. Estija mažina dyzelino akcizo mokestį savo ūkininkams iki 73 proc. Suomija taip pat taiko mažesnį akcizą dyzelinui, įsigyjamam žemės ūkio darbams, tačiau netaiko jokių papildomų kvotų. Taip elgiasi ir Prancūzija, Tik šiuo atveju reikėtų akcentuoti, kad didesnės akcizo nuolaidos taikomos, kai ūkiai atsižvelgia ir taiko įvairius aplinkosauginius standartus ir inovacijas. Ispanijoje sumažinti akcizo mokesčiai už dyzeliną, naudojamą traktoriams ir žemės ūkio mašinoms: taikomi 96,71 euro už 1 000 litrų, kai įprastas tarifas dyzelinui bendram naudojimui - 331 EUR už 1 000 litrų. Švedijoje ūkininkai gali susigrąžinti iki 99 proc. sumokėto akcizo, sunaudoto traktoriams ir kitai žemės ūkio technikai, taip pat 77 proc. produkcijos džiovinimui sunaudoto dyzelino akcizo.

Europos Sąjungos šalyse šios lengvatos sudaro gana dideles sumas. Pavyzdžiui, mūsų kaimynėje Lenkijoje 2018 m. akcizo, skirto žemės ūkiui, lengvatų apimtis buvo 216 mln. Eur, Italijos ūkininkai dėl šios lengvatos sutaupė 990 mln. Eur per metus.

Lietuvoje akcizas žaliam kurui 60€, įprastam 372€ už toną arba 0.06€ ir 0.372€ už litrą. Gaila, kad nėra daugiau konkrečių skaičių, koks akcizas taikomas kiekvienoje šalyje, nes su procentais ten toks savotiškas skaičių žaismas, manipuliuoti nuomonei.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, gerasukis pranešimas:

Lietuvoje akcizas žaliam kurui 60€, įprastam 372€ už toną arba 0.06€ ir 0.372€ už litrą. Gaila, kad nėra daugiau konkrečių skaičių, koks akcizas taikomas kiekvienoje šalyje, nes su procentais ten toks savotiškas skaičių žaismas, manipuliuoti nuomonei.

 

Nuo sausio 1 - 410 eur/t akcizas 'baltam' dyzeliui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, kverneland83 pranešimas:

Trašas kraunam ,transportuojam, grūdus kraunam kaip pyliau taip ir toliau pilsiu 

pritariu ir aš kaip pyliau kur noriu taip ir toliau pilsiu nieko jie ten nesukontroliuos girtų už vairo nesugaudo o čia kas bijo tegul baltą pila jų reikalas

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , ukininkas ed pranešimas:

pritariu ir aš kaip pyliau kur noriu taip ir toliau pilsiu nieko jie ten nesukontroliuos girtų už vairo nesugaudo o čia kas bijo tegul baltą pila jų reikalas

 

Dar vardą, pavardę ir adresą parašyk tai išvis kietas būsi.

Skaito šitą forumą ne tik ūkininkai.... kartota ne kartą... bet nedaeina...

Pilk tu kur nori, tik nerėk ant bačkos atsistojęs.

Patys prisidedam prie nuomonės formavimo apie ūkininkus kaip įžūlius verksnius su ferariais.

Diskusijų tema *žymėto kuro kaina*, tai gal pratrint reikėtų mūsų sapaliones kurios šone temos

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Zilvis55 pranešimas:

Dar vardą, pavardę ir adresą parašyk tai išvis kietas būsi.

Skaito šitą forumą ne tik ūkininkai.... kartota ne kartą... bet nedaeina...

Pilk tu kur nori, tik nerėk ant bačkos atsistojęs.

Patys prisidedam prie nuomonės formavimo apie ūkininkus kaip įžūlius verksnius su ferariais.

Diskusijų tema *žymėto kuro kaina*, tai gal pratrint reikėtų mūsų sapaliones kurios šone temos

 

pratrinti tai gal ir gerai nes daug nesamonių ne į temą o savo pamoksllus geriau sau pasilik ir mažiau kinkas drebink sakiau kas bijo tegul baltą kurą pila

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...