Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

Štai ka sumastė ministrė " žemdirbių gynėja" http://manoukis.lt/naujienos/energetika/19817-siuloma-apmokestinti-zemdirbiams-skirta-dyzelina  Kažin ar atsiras nors viena žemdirbiška organizacija kuri tikrai gins žemdirbius o ne tik padlaižaus valdžiai :icon-twisted:

negins..nes tokiu normaliai veikiančiu nera.. :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nebuvo tvarkos,nera tvarkos ir klaustukas ar kada ji bus realiai juk mes ir esam patys kalti tylim kaip peles po sluotom, tai kodel nera pas mus vienybes nes visada norim kad kazkas kitas uz mus viska padarytu einam, vaziuojam darom bet ne tai ir lieka tik kalbos, kai numaus paskutines kelnes gal tada ir pradesim saukti, kai nebe bus del ko,reikia mums rimtos krizes tada gal ir busim vieningi o dabar toliau kentekim tegu smaugia toliau dar kaip reikiant neprismauge - kvepuojant pakolkas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamanu,kiap su draugais kalbėjom po maujai išrinktos valdzios, kad pamatysim ko dar nematė, pirmus metus dar kaip ir nieko baisaus nenutiko kaip matėm kadrus keite ir kojas apsilinejo.Tai dabar jau neduok dieve, ne tik pasaulinės prognozės niūrios, bet ir šalies mastu kad tik prismaugt kuo labiau numelst.Kaip man norėtųsi kad pasikartotų kaskas panašaus į seimo langų dauzimo ivikius, tik dabar labiau ministerija to nusipelno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galt mest i mane akmeni bet sakyciau tas lengvatinis akcizas galetu but, nes negi jus visi tokie sventi ir su zaliu nevazinejat ir nemalat keliu su sunkia technika, taip pat ir furas leidziat i klaipeda su zaliu, tik klausimas ar tie surinkti pinigai nukeliaus i keliu fonda, o gal tik einamom valdzios skylem kamsyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man iš principo nepatinka toks požiūris, akcizas gali but nes tripiam kelius, kiekį kuro gali mažint nes jo užtenka, išmokų gali nedidint nes reiks nuomas kelti, tarytum jos šiaip nekyla?Pieno kainos gali krist tik kad būtų kas perka,ir taip toliau ir panašiai, nes mes esam dalbajobai kurių snukius galima murdyt mėšle ir jie vistiek sipsosis ir sakis nieko tokio NES mėšlas visai nesmirda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galt mest i mane akmeni bet sakyciau tas lengvatinis akcizas galetu but, nes negi jus visi tokie sventi ir su zaliu nevazinejat ir nemalat keliu su sunkia technika, taip pat ir furas leidziat i klaipeda su zaliu, tik klausimas ar tie surinkti pinigai nukeliaus i keliu fonda, o gal tik einamom valdzios skylem kamsyt

Kai valdžios vyrai pradės mokės sažiningai mokesčius, neimti atkatų ,tada ir iš mūsų gali reikalauti. Dabar ekrane nutaiso kiaulės akis - nekaltas,o dėl vienybes - paskutiniai čia pasisakymai viską pasako.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://manoukis.lt/naujienos/energetika/19817-siuloma-apmokestinti-zemdirbiams-skirta-dyzelina#comment_20031

 

bus kaip 2010 sausi kai padidino akcizą dyzelinui ir Lietuva nesurinko 10milionu lt nes visi dalnebojai ėmė piltis degaus Lenkuos ir pan.

 ir kas man uždraus lieva saliura pirktis, jai tai apsimokės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ministerija išsitraukė kažkokia rekomendacine ES direktyva kaip tai kažkuriuo metu kišo lenkų partija ir aiškina kad jiem kažkas liepė.Negana to dar rodo kokios geros mūsų sąlygos lyginant su vokiečiais, o kur tiesioginių išmokų palyginimas kur pieno kainų palyginimas, mėsos kainų ir panašiai.Lietuvoj taip įprasta istraukt viena sakinį iš dešimties lapų teksto ir rėkt kuo garsiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...