Jump to content

triusiu serimas


Ansverx

Recommended Posts

Sveiki,

uch tai čia verda karštos diskusijos :icon-confused: O aš norėčiau gauti jūsų patarimą. Esu pradedančioji triušių augintoja ir nežinau ar verta, o gal ir būtina žole šeriamiems triušiams jaunikliams(3-4mėn.) duoti papildomai grūdų. Kai pradėjau šerti žole, jaunikliai apstojo ėdę grūdus.Tuomet grūdus nutraukiau. Dabar apžiūrinėju juos ir pastebiu, kad gal jie šiek tiek kūdoki. Gal be reikalo aš jiems neduodu grūdų???. :icon-rolleyes:

Na cia gal issakys tau visokiu nuomoniu ...tipo zole kuo ji ekologiskesne tuo geriau ir gerai kad seri zole ....

Bet mano asmenine nuomone tokia :visaverciai pasarai , kombikorma ,grudai turi buti pagrindinis pasaras ... o prie siu pasaru reikia duoti ir zoles ...tik manyciau neperdaug ,ne vien tik zole ...

Mano manimu visokiu tokiu "navarotu" kaip kopustai ,morkos ,zole turi buti duodama saikingai ir kad triusis lauktu sio pasaro o ne kad turetu pilna ir sumintu viska .

man tu juokingai kalbi visiems kisi ta kombikorma juk ten chemija alvydai suprask kad yra zmoniu kurie augina sau ir nori ekologisko o ne prifarsiruoto chemijos.(pilnas šerimas kombu manau apsimoka tik pramonej kur reik kad greit uzaugtu kad mazai butu darbo o kam naminius triusius prikimst chemijos tai nezinau, koks tada tikslas auginti)

to triušytė aš duodu žole bet kartu ir kažkiek grudų kadangi žoleje nera visų medžiagu kuriu jiems reikia.

TURI IRODIMU KAD SERENT SU KOMBIKORMA MESA GAUNASI BLOGA ??? JEI TURI TAI PASKELBK , JEI NE TAI NERA APIE KA IR KALBETI :(

AS JAU SIULIAI PADAROM TIRIMUS MANO TRIUSIO UZAUGINTO ANT KOMBIKORMOS IR BETKURIO JUSU UZAUGINTO ANT ZOLYTES IR GRUDU ... PALYGINAM REZULTATUS AR YRA SKIRTUMAS ?

IR UZBAIGSIM VISUS GANDUS KAS BLOGAI KAS GERAI .

AR NERA DRASIU AUGINTOJU ? O GAL VISI CIA PASLAPCIA SERET KOMBIKORMA O DEDATES KAD TIK ZOLYTE ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skirta alvydas11

Kiek teko dalyvaut įvairių temų forumuose, tai visuose atsiranda tos sryties "ASAS", praktikos nulis, o pasisakymų šimtai. Ne išimtis ir šitas forumas! Kas tas "ASAS" šiame forume? Tikrai neprireiks trijų spėjimų! Alvydai įsiskaityk į žmonių pasisakymus, nejau nesupranti, jog nei vienas nenori sulaukti tavo atsakymo su užslėpta KG reklama? Esi vyras metuose, bet pezi nesąmone kaip mano trimetis sūnus :(

P.S. čia aš tikrai nepiktai, bet tikriausiai žinai tokį posakį, jog susilaikymas yra dorybė :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skirta alvydas11

Kiek teko dalyvaut įvairių temų forumuose, tai visuose atsiranda tos sryties "ASAS", praktikos nulis, o pasisakymų šimtai. Ne išimtis ir šitas forumas! Kas tas "ASAS" šiame forume? Tikrai neprireiks trijų spėjimų! Alvydai įsiskaityk į žmonių pasisakymus, nejau nesupranti, jog nei vienas nenori sulaukti tavo atsakymo su užslėpta KG reklama? Esi vyras metuose, bet pezi nesąmone kaip mano trimetis sūnus :(

P.S. čia aš tikrai nepiktai, bet tikriausiai žinai tokį posakį, jog susilaikymas yra dorybė :icon-question:

BET NEJAU NEI VIENAS NENORIT IRODITI KAD JUSU AUGINAMI TRIUSIAI YRA PRANASESNI ,SVEIKESNI ... JUK TAI JUMS REKLAMA :)

AS ESU PASIRUOSES DALIVAUTI TIRIMUOSE SU SAVO TRIUSIAIS ... IR IRODITI KAD KOMBIKORMA YRA NEKENKSMINGA :)

AR TIK PASIRASINETI GUDRUS VISI ? IR PAPEZETI APIE KOSMOSA .

TAI DAVAI IMAM PO TRIUSI VEZAM TIRTI IR PATEIKIAM TIRIMU REZULTATUS IR PABAIGIAM VISAS KALBAS APIE CHEMIJA APIE KENKSMINGA NEKENKSMINGA APIE SVEIKA NESVEIKA .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skirta alvydas11

Kiek teko dalyvaut įvairių temų forumuose, tai visuose atsiranda tos sryties "ASAS", praktikos nulis, o pasisakymų šimtai. Ne išimtis ir šitas forumas! Kas tas "ASAS" šiame forume? Tikrai neprireiks trijų spėjimų! Alvydai įsiskaityk į žmonių pasisakymus, nejau nesupranti, jog nei vienas nenori sulaukti tavo atsakymo su užslėpta KG reklama? Esi vyras metuose, bet pezi nesąmone kaip mano trimetis sūnus :(

P.S. čia aš tikrai nepiktai, bet tikriausiai žinai tokį posakį, jog susilaikymas yra dorybė :icon-question:

BET NEJAU NEI VIENAS NENORIT IRODITI KAD JUSU AUGINAMI TRIUSIAI YRA PRANASESNI ,SVEIKESNI ... JUK TAI JUMS REKLAMA :)

AS ESU PASIRUOSES DALIVAUTI TIRIMUOSE SU SAVO TRIUSIAIS ... IR IRODITI KAD KOMBIKORMA YRA NEKENKSMINGA :)

AR TIK PASIRASINETI GUDRUS VISI ? IR PAPEZETI APIE KOSMOSA .

TAI DAVAI IMAM PO TRIUSI VEZAM TIRTI IR PATEIKIAM TIRIMU REZULTATUS IR PABAIGIAM VISAS KALBAS APIE CHEMIJA APIE KENKSMINGA NEKENKSMINGA APIE SVEIKA NESVEIKA .

pasiūlymas geras,noriu pritarti alvydui,kad-tas 'eko' ne visada būna eko,-juk šiais laikais kas ką ir beaugintų[morkos,bulvės,grūdai ir tt..]-neapseina be papildomų visokių purškimų,trašų,-rasti ant šūdo užaugintą daržovę-tas pats-kas prekybos centruose-maisto produktą be visokių E...P.S-kauno grūdai gamina kombikormus-ne tik triušiams,bet ir vištoms paršeliams ir tt..-norit pasakyti niekas neperka,nešeria-dar ir kaip...Ir tą pačią duoną mes iš tų pačių grūdų valgom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nesat tikri, tai nepirkit tu pasaru. Kokios cia problemos? Pirkit savo iranga ir pasigaminkit tikro pasaro, ar serkit kaip iseina. As pvz. nesiruosiu pirkti niekada jokio kombinuoto, ar jis butu tikrai eko, ar ne. Aisku butu isimtis, jei pati ji gaminciau. Mano nuoziura, kombinuotas pasaras yra fermoms,nes jis yra patogus serti. Aisku, noreciau tureti galimybe, toki pasigaminti savo rankomis, bet nelaikysiu tiek daug triusiu, kad negaleciau prie kiekvieno prieiti ir paserti paprastu pasaru. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

P. Asta, visu pirma, as jums nesiuliau jokios triusienos, nes jos pati dr neturiu. :lol: O kad pasiuliau pasiteirauti pas ekopasarai.lt, tai jus taip ir padarete, matau. O del ekologijos, tai cia tik gamintojo sazines reikalas, o ne tu popiereliu, kuriu jus ieskote. :) Auginkite pati, ir tikra busite, uz kokybe. :)

Kas idomiausia Jus man kaiptik ir nerašet :)

Bet va kas idomiausia kur rasti ta "sažininga pardavėja" .

Man tai keistai atrodo jei pasivadini EKO o dokumento jokio patvirtinančio tai nera tai čia SAŽININGAS PARDAVĖJAS ?

O jei yra dokumentas tai kodel juo nepasigyrti ir slėpti nuo visu ?

Palaukit pora meneseliu ir turesiu triusienos. :) Ne daug, bet tokios mesytes, kokios norit. :)Del pasitikejimo, tai nezinau....

Manau cia dar ir laiko klausimas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skirta alvydas11

Kiek teko dalyvaut įvairių temų forumuose, tai visuose atsiranda tos sryties "ASAS", praktikos nulis, o pasisakymų šimtai. Ne išimtis ir šitas forumas! Kas tas "ASAS" šiame forume? Tikrai neprireiks trijų spėjimų! Alvydai įsiskaityk į žmonių pasisakymus, nejau nesupranti, jog nei vienas nenori sulaukti tavo atsakymo su užslėpta KG reklama? Esi vyras metuose, bet pezi nesąmone kaip mano trimetis sūnus :(

P.S. čia aš tikrai nepiktai, bet tikriausiai žinai tokį posakį, jog susilaikymas yra dorybė :icon-question:

BET NEJAU NEI VIENAS NENORIT IRODITI KAD JUSU AUGINAMI TRIUSIAI YRA PRANASESNI ,SVEIKESNI ... JUK TAI JUMS REKLAMA :)

AS ESU PASIRUOSES DALIVAUTI TIRIMUOSE SU SAVO TRIUSIAIS ... IR IRODITI KAD KOMBIKORMA YRA NEKENKSMINGA :)

AR TIK PASIRASINETI GUDRUS VISI ? IR PAPEZETI APIE KOSMOSA .

TAI DAVAI IMAM PO TRIUSI VEZAM TIRTI IR PATEIKIAM TIRIMU REZULTATUS IR PABAIGIAM VISAS KALBAS APIE CHEMIJA APIE KENKSMINGA NEKENKSMINGA APIE SVEIKA NESVEIKA .

Visų pirma ant klavetūros susirask mygtuką caps lock nes bent jau daugumoje forumu draudžiama visa tekstą rašyt didžiosiom raidėmis o antra tai aš neaukosiu savo triušių kad tau proto atsirastu jaigu nori pirk parduosiu ir pasidares tyrimus suprasi skirtumą jau per tv nekarta aiškino tos chemijos poveikį o tau vel reik viska iš naujo aiškint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skirta alvydas11

Kiek teko dalyvaut įvairių temų forumuose, tai visuose atsiranda tos sryties "ASAS", praktikos nulis, o pasisakymų šimtai. Ne išimtis ir šitas forumas! Kas tas "ASAS" šiame forume? Tikrai neprireiks trijų spėjimų! Alvydai įsiskaityk į žmonių pasisakymus, nejau nesupranti, jog nei vienas nenori sulaukti tavo atsakymo su užslėpta KG reklama? Esi vyras metuose, bet pezi nesąmone kaip mano trimetis sūnus :(

P.S. čia aš tikrai nepiktai, bet tikriausiai žinai tokį posakį, jog susilaikymas yra dorybė :icon-question:

BET NEJAU NEI VIENAS NENORIT IRODITI KAD JUSU AUGINAMI TRIUSIAI YRA PRANASESNI ,SVEIKESNI ... JUK TAI JUMS REKLAMA :)

AS ESU PASIRUOSES DALIVAUTI TIRIMUOSE SU SAVO TRIUSIAIS ... IR IRODITI KAD KOMBIKORMA YRA NEKENKSMINGA :)

AR TIK PASIRASINETI GUDRUS VISI ? IR PAPEZETI APIE KOSMOSA .

TAI DAVAI IMAM PO TRIUSI VEZAM TIRTI IR PATEIKIAM TIRIMU REZULTATUS IR PABAIGIAM VISAS KALBAS APIE CHEMIJA APIE KENKSMINGA NEKENKSMINGA APIE SVEIKA NESVEIKA .

Visų pirma ant klavetūros susirask mygtuką caps lock nes bent jau daugumoje forumu draudžiama visa tekstą rašyt didžiosiom raidėmis o antra tai aš neaukosiu savo triušių kad tau proto atsirastu jaigu nori pirk parduosiu ir pasidares tyrimus suprasi skirtumą jau per tv nekarta aiškino tos chemijos poveikį o tau vel reik viska iš naujo aiškint

nu jo, jei tavo visos zinios is teliko, tai pasilaikyk jas sau. kazkaip labai skiriasi, ka rodo per telika ir ko moko univere, tai iseitu, kad zurnalistai gudresni uz profesorius :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirma ant klavetūros susirask mygtuką caps lock nes bent jau daugumoje forumu draudžiama visa tekstą rašyt didžiosiom raidėmis o antra tai aš neaukosiu savo triušių kad tau proto atsirastu jaigu nori pirk parduosiu ir pasidares tyrimus suprasi skirtumą jau per tv nekarta aiškino tos chemijos poveikį o tau vel reik viska iš naujo aiškint

Atsiprasau del didziuju raidziu :)

Bet pats pagalvok ...atlieki tirima ir gali tada visiems pasakyti , kad tavo auginami triusiai yra zymiai kokybiskesni nei kitu :eusa-dance: kurie seria triusius visaverciais pasarais .

Aisku gali ivykti ir kitas variantas ... tavo triusis niekuo nesiskiria (o gal net blogesnis ) pagal mesos kokybe nei tas kuris auginamas su visaverciais pasarais :(

Aisku tada butu nelabai malonu ... bet cia rizikuojam abu :) . Kaip sakoma kas nerizikuoja tas negeria sampano :)

Bijot viena triusi paskirti reklamai ?

Jei taip tada baigiam apie pasaru chemijas ir panasiai ,sutikim ,kad ant visaverciu pasaru auga keliskartus geriau ,kad visaverciu pasaru kenksmingumas nera niekur iroditas ir serkim tuos triusius kaip ir serem ...ir dziaukimes , kad jie auga arba liudekim ,kad jie neauga ....

Tad as darkarta sakau esu uz taika pasaulije :) nemegstu kariauti :) bet del eksperimento esu pasiruoses viskam ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atleiskit ,gal aš čia biški ne i temą .

Norejau nusipirkti triušienoe ,ir pradejo siuliti naturaliai užaugintu triušių . Kai pradejau prašyti įrodimų mane nukreipe i ekopasarai.lt tipo iš ten perka ekologiska pašara. Bet ten neradau jokio ekologijos sertifikato , jokio patvirtinančio dokumento ...išskyrus pavadinima :(

Tai norejau pasiklausti ar tikrai ten tokie jau tie pasarai ekologiski ? Ar čia tik geras tinklapio vardas ? O su ekologija ten nieko bendro .

kiek suprantu is jusu pasakymo,tai jums ir nesiule ekologisku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atleiskit ,gal aš čia biški ne i temą .

Norejau nusipirkti triušienoe ,ir pradejo siuliti naturaliai užaugintu triušių . Kai pradejau prašyti įrodimų mane nukreipe i ekopasarai.lt tipo iš ten perka ekologiska pašara. Bet ten neradau jokio ekologijos sertifikato , jokio patvirtinančio dokumento ...išskyrus pavadinima :(

Tai norejau pasiklausti ar tikrai ten tokie jau tie pasarai ekologiski ? Ar čia tik geras tinklapio vardas ? O su ekologija ten nieko bendro .

kiek suprantu is jusu pasakymo,tai jums ir nesiule ekologisku

Man siulė naturaliai užaugintus ant pasaru is ekopasarai.lt na ten tipo geriausi pašarai . Paklausiau apie sertifikata eko ukio ,atsake kad žmogus turi tik niekam nerodo ,nes nenori gyrtis :) .

Na tipo reikia tiketi garbes žodžiu . Tai ir klausiu ar tikrai ten tokie tie pašarai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atleiskit ,gal aš čia biški ne i temą .

Norejau nusipirkti triušienoe ,ir pradejo siuliti naturaliai užaugintu triušių . Kai pradejau prašyti įrodimų mane nukreipe i ekopasarai.lt tipo iš ten perka ekologiska pašara. Bet ten neradau jokio ekologijos sertifikato , jokio patvirtinančio dokumento ...išskyrus pavadinima :(

Tai norejau pasiklausti ar tikrai ten tokie jau tie pasarai ekologiski ? Ar čia tik geras tinklapio vardas ? O su ekologija ten nieko bendro .

kiek suprantu is jusu pasakymo,tai jums ir nesiule ekologisku

Man siulė naturaliai užaugintus ant pasaru is ekopasarai.lt na ten tipo geriausi pašarai . Paklausiau apie sertifikata eko ukio ,atsake kad žmogus turi tik niekam nerodo ,nes nenori gyrtis :) .

Na tipo reikia tiketi garbes žodžiu . Tai ir klausiu ar tikrai ten tokie tie pašarai ?

Sveiki, gerbiamieji, gerbiamoji ASTA leiskite paklausti ir paprasyti jusu atsakyti i siuos klausimus: kas jums sake, kad pasarai geriausi? kada jus man skambinote ir prasete sertifikato? kada ir kas jums sake kad turiu sertifikata ir NENORIU GIRTIS?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man siulė naturaliai užaugintus ant pasaru is ekopasarai.lt na ten tipo geriausi pašarai . Paklausiau apie sertifikata eko ukio ,atsake kad žmogus turi tik niekam nerodo ,nes nenori gyrtis :) .

Na tipo reikia tiketi garbes žodžiu . Tai ir klausiu ar tikrai ten tokie tie pašarai ?

Sunkiai suprantu ko tau reikia : ar pašarų, ar triušių? Tai, kad augintojas turės pačius kiečiausius pašarų sertifikatus dar nereiškia, kad tavo perkamas triušis šertas būtent tais pašarais. Garbės žodžiu ir pasitikėti turėtum augintoju, o ne pašarų gamintoju. Jei pirksi triušieną iš šeriančių visaverčiais pašarais pasiteirauk kuo triušis maitinosi paskutinėm dienom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man siulė naturaliai užaugintus ant pasaru is ekopasarai.lt na ten tipo geriausi pašarai . Paklausiau apie sertifikata eko ukio ,atsake kad žmogus turi tik niekam nerodo ,nes nenori gyrtis :) .

Na tipo reikia tiketi garbes žodžiu . Tai ir klausiu ar tikrai ten tokie tie pašarai ?

Asta, man Jusu gaila. Jus viska labai iskreipiate, ir ieskot neaisku ko ir kaip. nervas ima.

Atksleidziu visuomenei apie ka rasemes:

As jums rasiau, kad auginu triusius naturaliai, toli nuo greitkeliu ir gamyklu. seriu grudais (o ne pasaru), kuriuos pirkau is Ekopasaru. tikrai neraisiau, kad ten tipo geriausi, su sertifikatais ir panasiai. apie sertifikata rasiau kad jo idejimas i pirma puslapi negarantuoja, kad viskas taip ir yra. ir atvirksciai. siuliau paciai skambinti ir aiskintis. pradedat kabintis prie kiekvieno zodzio. knisates kiekvienoje frazeje. jei Jums prasidejo vidutinio amziaus krize, neieskokit š.... vienoje vietoje, o tiesiog nusipirkit triusienos anukui is bent ko, kad ir lenkiskos is maximos, ir baikit ieskot nesamoniu.

taip pat parasiau, kad triusiu auginimas ir mesos pardavimas ir pasakymas pirkejui ka ir kaip augini yra garbes reikalas.

P.S. Man dar karta gaila, kad isiveliau i diskusijas su jumis apie nieka.

Piece!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man siulė naturaliai užaugintus ant pasaru is ekopasarai.lt na ten tipo geriausi pašarai . Paklausiau apie sertifikata eko ukio ,atsake kad žmogus turi tik niekam nerodo ,nes nenori gyrtis :) .

Na tipo reikia tiketi garbes žodžiu . Tai ir klausiu ar tikrai ten tokie tie pašarai ?

Asta, man Jusu gaila. Jus viska labai iskreipiate, ir ieskot neaisku ko ir kaip. nervas ima.

Atksleidziu visuomenei apie ka rasemes:

As jums rasiau, kad auginu triusius naturaliai, toli nuo greitkeliu ir gamyklu. seriu grudais (o ne pasaru), kuriuos pirkau is Ekopasaru. tikrai neraisiau, kad ten tipo geriausi, su sertifikatais ir panasiai. apie sertifikata rasiau kad jo idejimas i pirma puslapi negarantuoja, kad viskas taip ir yra. ir atvirksciai. siuliau paciai skambinti ir aiskintis. pradedat kabintis prie kiekvieno zodzio. knisates kiekvienoje frazeje. jei Jums prasidejo vidutinio amziaus krize, neieskokit š.... vienoje vietoje, o tiesiog nusipirkit triusienos anukui is bent ko, kad ir lenkiskos is maximos, ir baikit ieskot nesamoniu.

taip pat parasiau, kad triusiu auginimas ir mesos pardavimas ir pasakymas pirkejui ka ir kaip augini yra garbes reikalas.

P.S. Man dar karta gaila, kad isiveliau i diskusijas su jumis apie nieka.

Piece!

Pritariu Dimuliai. :) Neiskokit priekabiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gerbiamieji, gerbiamoji ASTA leiskite paklausti ir paprasyti jusu atsakyti i siuos klausimus: kas jums sake, kad pasarai geriausi? kada jus man skambinote ir prasete sertifikato? kada ir kas jums sake kad turiu sertifikata ir NENORIU GIRTIS?

Labas.

Aš susirasinėjau su "Dimulia" ir jis rašė "o kiti dirba saziningai, turi sertifikatus is EkoAgro ir jiems nereikia kazkur kazko rodyt, taip pritraukinejant klientus" čia apie Jus tai supratau kad turit kaškoki apdovanojimą tik jo nenorit reklamuoti :(

O čia apie Jusu gaminamus EKOLOGIŠKUS pašarus "Kas liecia pasarus - Ekologinius grudus pirkau is p. Daliaus (http://www.ekopasarai.lt), darzoves valgome patys ir 2 mazi vaikai, todel JOKIOS chemijos nededa niekur."

Aš Jums neskambinau . Bet kadangi mane nukreipė į Jusu puslapi mes su "Dimulia" bendravom ir Jis mane apie tai papasakojo ...

Tai kaip suprantu Jis cia yra didziausias melagis ,Jusu pšarai nėra EKOLOGIŠKI ir jokio ten EKOAGRO apdovanojimo nėra :( Na tai kaip čia tada su tuo "garbės žodžiu" kai gali tikėti pardavėju ?

Manau atsakiau į visus Jusu klausimus .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gerbiamieji, gerbiamoji ASTA leiskite paklausti ir paprasyti jusu atsakyti i siuos klausimus: kas jums sake, kad pasarai geriausi? kada jus man skambinote ir prasete sertifikato? kada ir kas jums sake kad turiu sertifikata ir NENORIU GIRTIS?

Labas.

Aš susirasinėjau su "Dimulia" ir jis rašė "o kiti dirba saziningai, turi sertifikatus is EkoAgro ir jiems nereikia kazkur kazko rodyt, taip pritraukinejant klientus" čia apie Jus tai supratau kad turit kaškoki apdovanojimą tik jo nenorit reklamuoti :(

O čia apie Jusu gaminamus EKOLOGIŠKUS pašarus "Kas liecia pasarus - Ekologinius grudus pirkau is p. Daliaus (http://www.ekopasarai.lt), darzoves valgome patys ir 2 mazi vaikai, todel JOKIOS chemijos nededa niekur."

Aš Jums neskambinau . Bet kadangi mane nukreipė į Jusu puslapi mes su "Dimulia" bendravom ir Jis mane apie tai papasakojo ...

Tai kaip suprantu Jis cia yra didziausias melagis ,Jusu pšarai nėra EKOLOGIŠKI ir jokio ten EKOAGRO apdovanojimo nėra :( Na tai kaip čia tada su tuo "garbės žodžiu" kai gali tikėti pardavėju ?

Manau atsakiau į visus Jusu klausimus .

Tai visdėlto apsispręskite: Jūs norite triušienos ar pašarų ( o gal apdovanojimo nuo pašarų ) ??? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gerbiamieji, gerbiamoji ASTA leiskite paklausti ir paprasyti jusu atsakyti i siuos klausimus: kas jums sake, kad pasarai geriausi? kada jus man skambinote ir prasete sertifikato? kada ir kas jums sake kad turiu sertifikata ir NENORIU GIRTIS?

Labas.

Aš susirasinėjau su "Dimulia" ir jis rašė "o kiti dirba saziningai, turi sertifikatus is EkoAgro ir jiems nereikia kazkur kazko rodyt, taip pritraukinejant klientus" čia apie Jus tai supratau kad turit kaškoki apdovanojimą tik jo nenorit reklamuoti :(

O čia apie Jusu gaminamus EKOLOGIŠKUS pašarus "Kas liecia pasarus - Ekologinius grudus pirkau is p. Daliaus (http://www.ekopasarai.lt), darzoves valgome patys ir 2 mazi vaikai, todel JOKIOS chemijos nededa niekur."

Aš Jums neskambinau . Bet kadangi mane nukreipė į Jusu puslapi mes su "Dimulia" bendravom ir Jis mane apie tai papasakojo ...

Tai kaip suprantu Jis cia yra didziausias melagis ,Jusu pšarai nėra EKOLOGIŠKI ir jokio ten EKOAGRO apdovanojimo nėra :( Na tai kaip čia tada su tuo "garbės žodžiu" kai gali tikėti pardavėju ?

Manau atsakiau į visus Jusu klausimus .

Tai visdėlto apsispręskite: Jūs norite triušienos ar pašarų ( o gal apdovanojimo nuo pašarų ) ??? :icon-rolleyes:

Šeip tai noriu triušienos .

Bet kai pradėjo siuliti ir "varyti" vieni ant kitu ... kaskaip pasidarė idomu ,kad nenusipirkčiau triušienos kaškokios neaiškios ,nes kiekvienas pardavinėja vis geresne už kitu .

Na o kai parašė , kad šeria EKOLOGIŠKAIS grudais ... tai tapo visai idomu.

O paskui sako "reikia tikėti garbės žodžiu" :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip tai noriu triušienos .

Bet kai pradėjo siuliti ir "varyti" vieni ant kitu ... kaskaip pasidarė idomu ,kad nenusipirkčiau triušienos kaškokios neaiškios ,nes kiekvienas pardavinėja vis geresne už kitu .

Na o kai parašė , kad šeria EKOLOGIŠKAIS grudais ... tai tapo visai idomu.

O paskui sako "reikia tikėti garbės žodžiu" :(

na bent jau pas mane tai speju kad neekoligiski grudai nes ukininkas is kurio perku grudus didziaja dali parduoda KG tai kiek zinau augina su chemija kad tik grazus butu ir vienodai sunoke

bet kad vienetai lietuvoj augine ekologiskus grudus, speju ju kaina gerokai didesne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas.

Aš susirasinėjau su "Dimulia" ir jis rašė "o kiti dirba saziningai, turi sertifikatus is EkoAgro ir jiems nereikia kazkur kazko rodyt, taip pritraukinejant klientus" čia apie Jus tai supratau kad turit kaškoki apdovanojimą tik jo nenorit reklamuoti :(

O čia apie Jusu gaminamus EKOLOGIŠKUS pašarus "Kas liecia pasarus - Ekologinius grudus pirkau is p. Daliaus (http://www.ekopasarai.lt), darzoves valgome patys ir 2 mazi vaikai, todel JOKIOS chemijos nededa niekur."

Aš Jums neskambinau . Bet kadangi mane nukreipė į Jusu puslapi mes su "Dimulia" bendravom ir Jis mane apie tai papasakojo ...

Tai kaip suprantu Jis cia yra didziausias melagis ,Jusu pšarai nėra EKOLOGIŠKI ir jokio ten EKOAGRO apdovanojimo nėra :( Na tai kaip čia tada su tuo "garbės žodžiu" kai gali tikėti pardavėju ?

Manau atsakiau į visus Jusu klausimus .

Na kaip ir sakiau - Jus is 3 skirtingu susirasinejimu istrauket po fraze, viska apjunget i viena ir darot isvadas.

As tikiu, kad Ekopasarai augina grudus naturaliai, nepurskia chemijos ir t.t. (vadinkit tai ekologiskumu), nes su p. Dalium esu nemazai bendraves ir 100% juo ir jo augianamu produktu pasitikiu.

Plius Esu rases abstrakcia fraze - kad "vieni kisha sertifikatus visur kur reikia/nereikia, o kiti nededa, nes ne tai svarbiausia" NETUREJAU omeny ekopasarai.lt ar kokio kito konkretaus pardavejo.

Visas darzoves savo ukyje auginame sudetingai ir idomiai, be jokios chemijos, jas valgo ir triusiukai ir mes patys.

Gerbiamoji " Asta1966" - del Jusu issireiskimu:

"Galiu teigti drasiai , kad JUS esat melagis ir apgavikas.."

ir del sito:

"Tai kaip suprantu Jis (Dimulia) cia yra didziausias melagis ,Jusu pšarai nėra EKOLOGIŠKI ir jokio ten EKOAGRO apdovanojimo nėra "

pakalbejau su musu seimos advokatu, - Iki 2012.05.29 dienos 14.30 valandos laukiame is Jusu irodymu arba atsiprasymo sitame forume, kitu atvieju galime kreiptys i teisma del smeizto mano adresu. Turite lygiai 24 valandas nuo šios minutės.

Pagarbiai,

Dmitrijus Ivanovas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip tai noriu triušienos .

Bet kai pradėjo siuliti ir "varyti" vieni ant kitu ... kaskaip pasidarė idomu ,kad nenusipirkčiau triušienos kaškokios neaiškios ,nes kiekvienas pardavinėja vis geresne už kitu .

Na o kai parašė , kad šeria EKOLOGIŠKAIS grudais ... tai tapo visai idomu.

O paskui sako "reikia tikėti garbės žodžiu" :(

Gerbiamieji, patarimas tiems kurie sneka ir nusisneka.

NESNEKEKITE TO KO NEZINOTE, JEI JUS LEISITE I VIESA ERDVE PASKALAS IR TA KA JUS SUSAPNUOJATE TAI BUS RIMTU BEDU, MES GYVENAME CIVILIZUOTAME PASAULYJE IR TOKIUS SMEISTUS SUTVARKYSIME PER TEISMA.

Dimulia teisus del mano auginamu javu kuriems nenaudoju trasu, cikoceliu ir t.t. tad kas liecia produktyvuma javu, naturaluma, ekologiskuma, pasaru gamyba, dokumentacija, tai neleiskite paskalu apie tai ko nezinote.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžiu, kas kaip nori tas taip ir šeria savo triušiukus.Jei Asta nori ekologiškos triušienos,o niekuo nepasitiki, tai teks pačiai pirktis triušiuką, jį užsiauginti ir tada žinosi, kad tikrai valgai ekologišką mėsytę.

Aš asmeniškai nenoriu duoti savo triušiams kombikormo, tai šeriu žole, duodu šakelių pagraužt, tik kad bėda su jaunikliais. Nuo tada , kai paragavo žolės jie daugiau nieko neėda nei morkų, nei burokų, nei grūdų. Gal tada apetitui sužadinti reik to pasūdyto vandenuko užpundyt???? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Asta labai man idomiai nuskambejo: NESKAMBINOTE JUS MAN BET SUSIDARETE NUOMONE KAD DOKUMENTU NETURIU??????

AS SUSIDARIAU NUOMONE, KAD JUS ANUKO NETURITE, VYRO NETURITE VAIKU NETURITE. as susidariau nuomone kad visi cia esantys ne lietuvos pilieciai, ir triusiu neesate gyvu mate.

PATARCIAU ASTA ATSIPRASYTI VIESAI MANES IR DMITRIJAUS ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hm, pasidarė man smalsu - Dimulia - tiek šnekų buvo apie eko/naturalu/cheminį pašarą ir triušienos kokybę. Tai gal patenkinsi mano smalsumą - pas tave natūraliu maistu, ekologiniu maistu ar ekologiški triušiai?

ir ekopašarai -ar pas jus ekologiškas pašaras, t.y. turit tuos sertifikatus? Kažkaip kai viešai rėkiama ir reikalaujama atsiprašymų, norėtųsi ir info turėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...