Jump to content

triusiu serimas


Ansverx

Recommended Posts

ir vel nerimstat ? :D

Ai kaskaip mane uzknisa tokie pasakimai ...mano triusiai geriausi ,sveikiausi ir patys nuostabiausi ... o visu kitu tai priserti chemijos ,nesveiki ir kenksmingi ... :)

KG yra gigantas. Ir nemanau, kad kaip, tu, cia rasai "labaratorija, labaratorija" ten kas nors tiek uzsiimineja su tais tyrimais ir t.t. Tave paleido kaip "torpeda" i viesa erdve platint produkto ir tiek. Tau gal prizadejo duot kokia 10% nuolaida nuo tonos jei gerai padirbesi. Bet jei gali pakopink tas labaratoriju isvadas, kuriose KG lenktia visus kitus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Batone bent jau nėra kokcidiostatiko E758 Robenidine hydrocloride 4,62 mg/kg, kuris yra KG visaverčių pašarų triušiams sudėtyje. Ir netik to gėrio yra . Tikiuosi aišku su chemija ??? :icon-rolleyes:

ko jus vel cia svaigstat apie ta kokcidiostatika, patys nezinot kas tai yra ir kam jis dedamas, ir kiek jis kenksmingas zmogui. Jei jis dedamas, tai reiskias reikia, jis yra butinas uzauginti sveikus triusius, as kai viena karta isivariau kepenu kokcidioze visai fermai, nuostoliu buvo :icon-eek: cia aisku didzioji dalis turi po dusupuse triusio, tai gal ir negresia, bet ir tai yra rizika, o tada prasides klausimai: kodel kepenys demetos, kodel neauga, kodel dvesia ir t.t.

Bijot ne pacio fakto, bet pavadinimo, nes gi tai kazkoks "hydrohcloridas", skamba baisiai :), o kaip del natrio chlorido? nebijot? irgi skamba baisiai...

Ir siaip norintiems yra gaminamas pasaras, bent jau Koudijs Animal Nutrition, be kokcidiostatiko, Economy line, taip kad tas pats batonas :)

"Jei jis dedamas, tai reiskias reikia, jis yra butinas uzauginti sveikus triusius"???

Aisku, kai triusi maitini vien tik kombinuotu pasaru, matyt ir butinas. bet daugelis duoda ir zolytes, ir sieno, ir morkytes su buroku..

Sutik su manim - Tavo tikslas - kuo maziau sanaudu, kuo maziau tikimybes ligos, ko labaiu issiputus mesa ir ko daugiau pelno. taigi tu duodi triusiams beleka (ir gyni savo pozicijas), tik kad pats sau irodytum, kad dzin ka valgo, svarbu pelnas pelnas ir dar karta pelnas!

Ar ne taip? Ar tau svarbu , kad kudikeliui duodanti triusiena mama nezino, ka ir kiek valge triusiukas?

pirma, mano tikslas yra pelnas, papasakok koks tavo?

antra, tu savo triusiams duodi beleka, as duodu subalansuota pasara.

trecia, as zinau, kad tai, ka valgo mano klientai, ir beje, as pats, yra taip pat saugu ir sveika, kaip ir tavo produktas, jei turi irodymu (o ne beletristikos), kad tai yra kitaip, pateik cia, nes kitu atveju diskusija neturi prasmes, ir tavo produkcija tokia pat, kaip mano.

Beje, begsi nuo vilko, uzbegsi ant meskos :)

Zmogus bijo tokiu dalyku, apie kuriuos neismano, ir taip susikuria baubus, juk baime gimsta is nezinojimo, ar ne taip?

Sprendziant globalines problemas, demografija, visuotini atsilima ir kt., kyla naturalus klausimas, kaip is turimu resursu ismaitinti zmonija, kurios skaiciai drastiskai dideja? Kaip efektyviai panaudoti isteklius? pabandykim pangrineti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir vel nerimstat ? :D

Ai kaskaip mane uzknisa tokie pasakimai ...mano triusiai geriausi ,sveikiausi ir patys nuostabiausi ... o visu kitu tai priserti chemijos ,nesveiki ir kenksmingi ... :)

KG yra gigantas. Ir nemanau, kad kaip, tu, cia rasai "labaratorija, labaratorija" ten kas nors tiek uzsiimineja su tais tyrimais ir t.t. Tave paleido kaip "torpeda" i viesa erdve platint produkto ir tiek. Tau gal prizadejo duot kokia 10% nuolaida nuo tonos jei gerai padirbesi. Bet jei gali pakopink tas labaratoriju isvadas, kuriose KG lenktia visus kitus.

labai geras pvz butu importas, ir tai yra pakankamai rimtai kontroliuojama, VMVT ir kitos tarnybos tikrina, ir viskas gerai, tad nematau bedos atsivezti pasaru, nes jie atitinka ES reikalavimus. O KG toks gigantas, kad net juokas ima, lyginant su de heus (Koudijs Feed) kuri patenka i top 20 pasaulio gamintoju pagal pagaminta produkcija (atitiktu viena apgriuvusi fabrikeli) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labai geras pvz butu importas, ir tai yra pakankamai rimtai kontroliuojama, VMVT ir kitos tarnybos tikrina, ir viskas gerai, tad nematau bedos atsivezti pasaru, nes jie atitinka ES reikalavimus. O KG toks gigantas, kad net juokas ima, lyginant su de heus (Koudijs Feed) kuri patenka i top 20 pasaulio gamintoju pagal pagaminta produkcija (atitiktu viena apgriuvusi fabrikeli) :)

As tai "Kauno grudu" vietoj duociau kokia 10000Lt geriau tau, tommeliui arba pirtiniui ir, kad jus cia pastovej kalbetumet apie juos. Dabr tai bbz ka jie cia ismaste, bet esme ta, kad nieko rimto. Padare bandyma ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labai geras pvz butu importas, ir tai yra pakankamai rimtai kontroliuojama, VMVT ir kitos tarnybos tikrina, ir viskas gerai, tad nematau bedos atsivezti pasaru, nes jie atitinka ES reikalavimus. O KG toks gigantas, kad net juokas ima, lyginant su de heus (Koudijs Feed) kuri patenka i top 20 pasaulio gamintoju pagal pagaminta produkcija (atitiktu viena apgriuvusi fabrikeli) :)

As tai "Kauno grudu" vietoj duociau kokia 10000Lt geriau tau, tommeliui arba pirtiniui ir, kad jus cia pastovej kalbetumet apie juos. Dabr tai bbz ka jie cia ismaste, bet esme ta, kad nieko rimto. Padare bandyma ir tiek.

KG turi patirties gaminant tam tikrus pasarus ir turi rinka, bet nereikia lysti ten, kur nieko nenusimanai, ir neturi tam reikiamu resursu/istekliu. Paprasciausiai bando uzimti nereiksminga rinkos dali su dideliais kastais ir abejotina reputacija. Klausimas, ar tam tikro skyriaus vadovas gilinasi i neesminius reikalus, arba jiems ateina hana, ir griebiasi siaudo :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labai geras pvz butu importas, ir tai yra pakankamai rimtai kontroliuojama, VMVT ir kitos tarnybos tikrina, ir viskas gerai, tad nematau bedos atsivezti pasaru, nes jie atitinka ES reikalavimus. O KG toks gigantas, kad net juokas ima, lyginant su de heus (Koudijs Feed) kuri patenka i top 20 pasaulio gamintoju pagal pagaminta produkcija (atitiktu viena apgriuvusi fabrikeli) :)

As tai "Kauno grudu" vietoj duociau kokia 10000Lt geriau tau, tommeliui arba pirtiniui ir, kad jus cia pastovej kalbetumet apie juos. Dabr tai bbz ka jie cia ismaste, bet esme ta, kad nieko rimto. Padare bandyma ir tiek.

KG turi patirties gaminant tam tikrus pasarus ir turi rinka, bet nereikia lysti ten, kur nieko nenusimanai, ir neturi tam reikiamu resursu/istekliu. Paprasciausiai bando uzimti nereiksminga rinkos dali su dideliais kastais ir abejotina reputacija. Klausimas, ar tam tikro skyriaus vadovas gilinasi i neesminius reikalus, arba jiems ateina hana, ir griebiasi siaudo :eusa-think:

KG triusininkyste, paukstininkyst ir t.t. yra atlieku perdirbimas imaisant premiksu ir is to pasiimant maximalia nauda. Nereikia utilizuoti ir is to dar gauni kaz koki pelna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

KG triusininkyste, paukstininkyst ir t.t. yra atlieku perdirbimas imaisant premiksu ir is to pasiimant maximalia nauda. Nereikia utilizuoti ir is to dar gauni kaz koki pelna.

Cia tiksliai zinai ??? Ar cia vel tik blevizgos :(

Pateik irodimu jei tai tiesa .

O jei cia "viena boba sake" VBS tai pasilik sia nuomone prie saves .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir vel nerimstat ? :D

Ai kaskaip mane uzknisa tokie pasakimai ...mano triusiai geriausi ,sveikiausi ir patys nuostabiausi ... o visu kitu tai priserti chemijos ,nesveiki ir kenksmingi ... :)

tegu sneka. matyt neturi ka veikti :D kai ir kiti pasneka. vo mano lietuviska kiaule. nu gerai kad tavo lietuviska kiaule bet seri lenkiskais pasarais. tai reiskes jog tu lenkiska kiaule pardavineji :D taspats ir su triuseis. betkoke tu veisle augink. pasaras yra pasaras. o chemija visur, kitaip pasaro neisaugosi. arba serk vient burokais. o grudai taipogi chemijos yra gave. kiek purksta ir t.t. tai patys pamastykite ar tas jusu grudas ekologiskas? ir beto ka jus bevalgysite, visur chemija. tad nedarykite is zmoniu paranojikais ir neprigaudinekite jog jusu triusis ekologiskas. kai dokumentus parodysite jog jusu ukis ekologiskas tada ir snekekite. o ne snekeja pievas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biesiau, as net netikeciau jei ir sakytu, kad yra ekologiskas produktas. As asmeniskai netikiu 100procentu, kad kai sako ekologiskas, jis ir yra is tikro toks. :) Dar yra zodis naturalus. Tai cia jau reiktu issiaiskinti skirtuma, tarp ekologisko ir naturalaus. :) Ar as galiu sakyti, kad mano triusis yra ekologiskas (neskaitykim tu popieriu pvz. ) , jei as ne seriu tuo kombikormu? Bet as juk savo neuzauginu grudu be purskimu, bet chemijos kito ir pan. Tai jei as nusiperku is turgaus grudus, ar kita pasara is nezinomo zmogaus, tai kas tada ekologija? Va del kombikormos as sakyciau, kad ten yra paprasciau gal prideti kokiu nors priedu, nei pvz i gruda, ar buroka. :)Gal kazkoks skirtuma ir yra, bet nezymus manau.Nezinau, gal kas labiau mane apsvies. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nzn. man tas triusis neydomu kaip jis uzaugo. svarbu nebuvo kaskokie hormonai leidzemi ar panasei maitinami. as ta paty triusi uzauginta ant genetisku modifikuotu soju valgai ir net mintis nekyla kad ce kaskoke tragedija. ir taip mes juk neilgaamziai 62-100m o gal net ir trumpiau pagyvensim ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biesiau, as net netikeciau jei ir sakytu, kad yra ekologiskas produktas. As asmeniskai netikiu 100procentu, kad kai sako ekologiskas, jis ir yra is tikro toks. :) Dar yra zodis naturalus. Tai cia jau reiktu issiaiskinti skirtuma, tarp ekologisko ir naturalaus. :) Ar as galiu sakyti, kad mano triusis yra ekologiskas (neskaitykim tu popieriu pvz. ) , jei as ne seriu tuo kombikormu? Bet as juk savo neuzauginu grudu be purskimu, bet chemijos kito ir pan. Tai jei as nusiperku is turgaus grudus, ar kita pasara is nezinomo zmogaus, tai kas tada ekologija? Va del kombikormos as sakyciau, kad ten yra paprasciau gal prideti kokiu nors priedu, nei pvz i gruda, ar buroka. :)Gal kazkoks skirtuma ir yra, bet nezymus manau.Nezinau, gal kas labiau mane apsvies. :)

siaip yra ir ekologisko kombikormo, Koudijs gamina dedeklems, bet nelabai daug ir tik Olandijos rinkai, o esme tame, kad ekologiska sertifikuota produkcija yra gerokai brangesne (pasiieskokit kainu, pamatysit), tai kur jau cia ant LT daug parduosi, ir taip zmones iesko pigesnio kasnio, o ta ekologiska perka tik labai maza dalis, nors kazin ar del to ilgiau ir geriau gyvena :eusa-think:

O naturalus yra visai kas kita, nors daug augintoju painioja pirkejus su tuo naturalus/ekologiskas. Ir kuom skiriasi naturalus auginimas nuo auginimo kombikormu? ar tai, kad zaliavos yra naturaliam pavidale, jos yra naturalios? o kai jos yra sumalamos, sumaisomos ir sugranuliuojamos, yra nenaturalu? cia labai plonyte linija, kuria sunku atskirti.

Siaip butu idomu padaryti mesos tyrimus triusio uzauginto ant kombikormo, "naturaliai" ir ekologisko, tada baigtusi visos diskusijos, nes zinotume, kas yra geriau :eusa-liar:

Ir dar, kadangi tenka nemazai vazineti, tai tenka matyti karviu, ozku prie autostrados ar siaip prie kelio, kuriu pienas gal irgti naturalus... o jei as karves seriu kombikormo, kuris gaminamas is grudu praejusiu patikras del toksinu ir t.t. ir laikau tvarte, tai kazin kuris pienas geresnis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biesiau, as net netikeciau jei ir sakytu, kad yra ekologiskas produktas. As asmeniskai netikiu 100procentu, kad kai sako ekologiskas, jis ir yra is tikro toks. :) Dar yra zodis naturalus. Tai cia jau reiktu issiaiskinti skirtuma, tarp ekologisko ir naturalaus. :) Ar as galiu sakyti, kad mano triusis yra ekologiskas (neskaitykim tu popieriu pvz. ) , jei as ne seriu tuo kombikormu? Bet as juk savo neuzauginu grudu be purskimu, bet chemijos kito ir pan. Tai jei as nusiperku is turgaus grudus, ar kita pasara is nezinomo zmogaus, tai kas tada ekologija? Va del kombikormos as sakyciau, kad ten yra paprasciau gal prideti kokiu nors priedu, nei pvz i gruda, ar buroka. :)Gal kazkoks skirtuma ir yra, bet nezymus manau.Nezinau, gal kas labiau mane apsvies. :)

siaip yra ir ekologisko kombikormo, Koudijs gamina dedeklems, bet nelabai daug ir tik Olandijos rinkai, o esme tame, kad ekologiska sertifikuota produkcija yra gerokai brangesne (pasiieskokit kainu, pamatysit), tai kur jau cia ant LT daug parduosi, ir taip zmones iesko pigesnio kasnio, o ta ekologiska perka tik labai maza dalis, nors kazin ar del to ilgiau ir geriau gyvena :eusa-think:

O naturalus yra visai kas kita, nors daug augintoju painioja pirkejus su tuo naturalus/ekologiskas. Ir kuom skiriasi naturalus auginimas nuo auginimo kombikormu? ar tai, kad zaliavos yra naturaliam pavidale, jos yra naturalios? o kai jos yra sumalamos, sumaisomos ir sugranuliuojamos, yra nenaturalu? cia labai plonyte linija, kuria sunku atskirti.

Siaip butu idomu padaryti mesos tyrimus triusio uzauginto ant kombikormo, "naturaliai" ir ekologisko, tada baigtusi visos diskusijos, nes zinotume, kas yra geriau :eusa-liar:

Ir dar, kadangi tenka nemazai vazineti, tai tenka matyti karviu, ozku prie autostrados ar siaip prie kelio, kuriu pienas gal irgti naturalus... o jei as karves seriu kombikormo, kuris gaminamas is grudu praejusiu patikras del toksinu ir t.t. ir laikau tvarte, tai kazin kuris pienas geresnis?

Idomu kas galetu tirimus padaryti ... ??? as sutikciau paaukoti koki triusi ir net sumokeciau uz savo triusio tirimus jei aisku tai kainuotu proto ribose :) .

Gal tad nustotu varyti ant visaverciu pasaru :)

As uz tirimus ... kur ir kada ir kiek kainuoja ????

Ir idomu kokius mesos rodiklius reiketu tirti ?

Mano triusiai maitinti visaverciais pasarais nuo pat mazens kas gali aukoti tirimams EKOLOGISKA triusi ???

Ar nera drasiu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biesiau, as net netikeciau jei ir sakytu, kad yra ekologiskas produktas. As asmeniskai netikiu 100procentu, kad kai sako ekologiskas, jis ir yra is tikro toks. :) Dar yra zodis naturalus. Tai cia jau reiktu issiaiskinti skirtuma, tarp ekologisko ir naturalaus. :) Ar as galiu sakyti, kad mano triusis yra ekologiskas (neskaitykim tu popieriu pvz. ) , jei as ne seriu tuo kombikormu? Bet as juk savo neuzauginu grudu be purskimu, bet chemijos kito ir pan. Tai jei as nusiperku is turgaus grudus, ar kita pasara is nezinomo zmogaus, tai kas tada ekologija? Va del kombikormos as sakyciau, kad ten yra paprasciau gal prideti kokiu nors priedu, nei pvz i gruda, ar buroka. :)Gal kazkoks skirtuma ir yra, bet nezymus manau.Nezinau, gal kas labiau mane apsvies. :)

siaip yra ir ekologisko kombikormo, Koudijs gamina dedeklems, bet nelabai daug ir tik Olandijos rinkai, o esme tame, kad ekologiska sertifikuota produkcija yra gerokai brangesne (pasiieskokit kainu, pamatysit), tai kur jau cia ant LT daug parduosi, ir taip zmones iesko pigesnio kasnio, o ta ekologiska perka tik labai maza dalis, nors kazin ar del to ilgiau ir geriau gyvena :eusa-think:

O naturalus yra visai kas kita, nors daug augintoju painioja pirkejus su tuo naturalus/ekologiskas. Ir kuom skiriasi naturalus auginimas nuo auginimo kombikormu? ar tai, kad zaliavos yra naturaliam pavidale, jos yra naturalios? o kai jos yra sumalamos, sumaisomos ir sugranuliuojamos, yra nenaturalu? cia labai plonyte linija, kuria sunku atskirti.

Siaip butu idomu padaryti mesos tyrimus triusio uzauginto ant kombikormo, "naturaliai" ir ekologisko, tada baigtusi visos diskusijos, nes zinotume, kas yra geriau :eusa-liar:

Ir dar, kadangi tenka nemazai vazineti, tai tenka matyti karviu, ozku prie autostrados ar siaip prie kelio, kuriu pienas gal irgti naturalus... o jei as karves seriu kombikormo, kuris gaminamas is grudu praejusiu patikras del toksinu ir t.t. ir laikau tvarte, tai kazin kuris pienas geresnis?

Idomu kas galetu tirimus padaryti ... ??? as sutikciau paaukoti koki triusi ir net sumokeciau uz savo triusio tirimus jei aisku tai kainuotu proto ribose :) .

Gal tad nustotu varyti ant visaverciu pasaru :)

As uz tirimus ... kur ir kada ir kiek kainuoja ????

Ir idomu kokius mesos rodiklius reiketu tirti ?

Mano triusiai maitinti visaverciais pasarais nuo pat mazens kas gali aukoti tirimams EKOLOGISKA triusi ???

Ar nera drasiu ?

tik kad LT nera nei vieno sertifikuoto ekologisko triusiu ukio :) tai tirti reiketu "kombikorminius" ir "naturalius" :)

beje, galima pasiskaityti apie mesos kokybe http://triusiudraugija.lt/pages/straips ... okybe.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

uch tai čia verda karštos diskusijos :icon-confused: O aš norėčiau gauti jūsų patarimą. Esu pradedančioji triušių augintoja ir nežinau ar verta, o gal ir būtina žole šeriamiems triušiams jaunikliams(3-4mėn.) duoti papildomai grūdų. Kai pradėjau šerti žole, jaunikliai apstojo ėdę grūdus.Tuomet grūdus nutraukiau. Dabar apžiūrinėju juos ir pastebiu, kad gal jie šiek tiek kūdoki. Gal be reikalo aš jiems neduodu grūdų???. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

uch tai čia verda karštos diskusijos :icon-confused: O aš norėčiau gauti jūsų patarimą. Esu pradedančioji triušių augintoja ir nežinau ar verta, o gal ir būtina žole šeriamiems triušiams jaunikliams(3-4mėn.) duoti papildomai grūdų. Kai pradėjau šerti žole, jaunikliai apstojo ėdę grūdus.Tuomet grūdus nutraukiau. Dabar apžiūrinėju juos ir pastebiu, kad gal jie šiek tiek kūdoki. Gal be reikalo aš jiems neduodu grūdų???. :icon-rolleyes:

Na cia gal issakys tau visokiu nuomoniu ...tipo zole kuo ji ekologiskesne tuo geriau ir gerai kad seri zole ....

Bet mano asmenine nuomone tokia :visaverciai pasarai , kombikorma ,grudai turi buti pagrindinis pasaras ... o prie siu pasaru reikia duoti ir zoles ...tik manyciau neperdaug ,ne vien tik zole ...

Mano manimu visokiu tokiu "navarotu" kaip kopustai ,morkos ,zole turi buti duodama saikingai ir kad triusis lauktu sio pasaro o ne kad turetu pilna ir sumintu viska .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atleiskit ,gal aš čia biški ne i temą .

Norejau nusipirkti triušienoe ,ir pradejo siuliti naturaliai užaugintu triušių . Kai pradejau prašyti įrodimų mane nukreipe i ekopasarai.lt tipo iš ten perka ekologiska pašara. Bet ten neradau jokio ekologijos sertifikato , jokio patvirtinančio dokumento ...išskyrus pavadinima :(

Tai norejau pasiklausti ar tikrai ten tokie jau tie pasarai ekologiski ? Ar čia tik geras tinklapio vardas ? O su ekologija ten nieko bendro .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

P. Asta, visu pirma, as jums nesiuliau jokios triusienos, nes jos pati dr neturiu. :lol: O kad pasiuliau pasiteirauti pas ekopasarai.lt, tai jus taip ir padarete, matau. O del ekologijos, tai cia tik gamintojo sazines reikalas, o ne tu popiereliu, kuriu jus ieskote. :) Auginkite pati, ir tikra busite, uz kokybe. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

P. Asta, visu pirma, as jums nesiuliau jokios triusienos, nes jos pati dr neturiu. :lol: O kad pasiuliau pasiteirauti pas ekopasarai.lt, tai jus taip ir padarete, matau. O del ekologijos, tai cia tik gamintojo sazines reikalas, o ne tu popiereliu, kuriu jus ieskote. :) Auginkite pati, ir tikra busite, uz kokybe. :)

Kas idomiausia Jus man kaiptik ir nerašet :)

Bet va kas idomiausia kur rasti ta "sažininga pardavėja" .

Man tai keistai atrodo jei pasivadini EKO o dokumento jokio patvirtinančio tai nera tai čia SAŽININGAS PARDAVĖJAS ?

O jei yra dokumentas tai kodel juo nepasigyrti ir slėpti nuo visu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

uch tai čia verda karštos diskusijos :icon-confused: O aš norėčiau gauti jūsų patarimą. Esu pradedančioji triušių augintoja ir nežinau ar verta, o gal ir būtina žole šeriamiems triušiams jaunikliams(3-4mėn.) duoti papildomai grūdų. Kai pradėjau šerti žole, jaunikliai apstojo ėdę grūdus.Tuomet grūdus nutraukiau. Dabar apžiūrinėju juos ir pastebiu, kad gal jie šiek tiek kūdoki. Gal be reikalo aš jiems neduodu grūdų???. :icon-rolleyes:

Na cia gal issakys tau visokiu nuomoniu ...tipo zole kuo ji ekologiskesne tuo geriau ir gerai kad seri zole ....

Bet mano asmenine nuomone tokia :visaverciai pasarai , kombikorma ,grudai turi buti pagrindinis pasaras ... o prie siu pasaru reikia duoti ir zoles ...tik manyciau neperdaug ,ne vien tik zole ...

Mano manimu visokiu tokiu "navarotu" kaip kopustai ,morkos ,zole turi buti duodama saikingai ir kad triusis lauktu sio pasaro o ne kad turetu pilna ir sumintu viska .

man tu juokingai kalbi visiems kisi ta kombikorma juk ten chemija alvydai suprask kad yra zmoniu kurie augina sau ir nori ekologisko o ne prifarsiruoto chemijos.(pilnas šerimas kombu manau apsimoka tik pramonej kur reik kad greit uzaugtu kad mazai butu darbo o kam naminius triusius prikimst chemijos tai nezinau, koks tada tikslas auginti)

to triušytė aš duodu žole bet kartu ir kažkiek grudų kadangi žoleje nera visų medžiagu kuriu jiems reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...