Jump to content

triusiu serimas


Ansverx

Recommended Posts

as tai savo triusikiai kai pirma karta padaviau buroka tai ziur y mane sako ka ce duodi duok morka ne ta buroka :D bet ryte atejas neberadau. idejau dar buroka tai eda taipat kaip morka tik duok dar. zolike jau pabodusi jai. reiktu kombikormos parsivesti. kaip manot 3 triusiukam suaugusem kiek laiko uztektu 25kg maisiuko?

64 dienom, jei nieko daugiau nesersi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai savo triusikiai kai pirma karta padaviau buroka tai ziur y mane sako ka ce duodi duok morka ne ta buroka :D bet ryte atejas neberadau. idejau dar buroka tai eda taipat kaip morka tik duok dar. zolike jau pabodusi jai. reiktu kombikormos parsivesti. kaip manot 3 triusiukam suaugusem kiek laiko uztektu 25kg maisiuko?

64 dienom, jei nieko daugiau nesersi.

Ziuriu labai tiksliai paskaiciavai :) bet cia suaugusiems be darbo, ta prasme nesilaukianciom patelem, nes jei laukiasi, tai gerokai daugiau iseitu, bet kam laikyti be darbo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai savo triusikiai kai pirma karta padaviau buroka tai ziur y mane sako ka ce duodi duok morka ne ta buroka :D bet ryte atejas neberadau. idejau dar buroka tai eda taipat kaip morka tik duok dar. zolike jau pabodusi jai. reiktu kombikormos parsivesti. kaip manot 3 triusiukam suaugusem kiek laiko uztektu 25kg maisiuko?

64 dienom, jei nieko daugiau nesersi.

iseitu po 130g triusiui i diena. o man iseina virs 150g ir dar plius buroka ir morka gauna. todel ir paaugo man per dvi savaites nuo 2,4 iki 3,2 kg, kai perejau nuo zoles ant kombiko.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai savo triusikiai kai pirma karta padaviau buroka tai ziur y mane sako ka ce duodi duok morka ne ta buroka :D bet ryte atejas neberadau. idejau dar buroka tai eda taipat kaip morka tik duok dar. zolike jau pabodusi jai. reiktu kombikormos parsivesti. kaip manot 3 triusiukam suaugusem kiek laiko uztektu 25kg maisiuko?

64 dienom, jei nieko daugiau nesersi.

iseitu po 130g triusiui i diena. o man iseina virs 150g ir dar plius buroka ir morka gauna. todel ir paaugo man per dvi savaites nuo 2,4 iki 3,2 kg, kai perejau nuo zoles ant kombiko.

Nepainiokim augancio ir suaugusio triusio.

Kai triusis augantis, jam dar ir daugiau reikia nei 150gr, bet suaugusiam norma galima mazinti, nes pateles gali nusipeneti, todel as pateles pradedu poruoti ne pagal amziu, o pagal svori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei seri kombikorma duodi morka buroka tai jau nebreike nei sienuko nei zolikes ? ar gali ydeti tik sumazint kombikormos norma iki 100g. nes pvz. man ta kombikorma kaip maisto papildas butu. ar tiesiog ypilt y serykla didele. kiek sues tiek ka nores ta uzkas ar netaip? ir dar pastebejau kad triusi norint pakviesti y kova reike jam biski priliesti ten kur usai dyksta ir tu jau jam metei isuky :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

64 dienom, jei nieko daugiau nesersi.iseitu po 130g triusiui i diena. o man iseina virs 150g ir dar plius buroka ir morka gauna. todel ir paaugo man per dvi savaites nuo 2,4 iki 3,2 kg, kai perejau nuo zoles ant kombiko.

Nepainiokim augancio ir suaugusio triusio.

Kai triusis augantis, jam dar ir daugiau reikia nei 150gr, bet suaugusiam norma galima mazinti, nes pateles gali nusipeneti, todel as pateles pradedu poruoti ne pagal amziu, o pagal svori.na tai kas be ko as ir nepainioju, bet su zole as tokiu rezultatu neturedevau. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Cukriniu runkeliu verta uzsizapasint???

Niekad neteko jais sert triusiu. Gal net nevalgo :icon-rolleyes:

Valgo valgo, dar ir kaip. Aš kadangi neturiu galimybės kasdien pašerti, tai įmetu po runkelį, vis priedas prie grūdų ir šieno.

O kas yra geriau triusiam, pasariniai ar cukriniai runkeliai, nes planuoju sia savaite uzsizapasint visai ziemai cukriniu, bet kaimynas sako nedaryk to, nes cukriniai nelabai gerai triusiam, geriau pasariniai, bet man cukriniai gautusi pusvelciui, o pasariniai nemenka kapeika kainuoj :eusa-think: Taigi atkalbekit mane nuo tu cukriniu, nes ant dienu jau reikia vaziuoti parsivezt... :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau su tais cukrineis taipat kaip ir su saldineis obuoleis. jei te runkeliai celi ir jei saldus. geriau neserk triusem isyke kasa atsakys taspats ir su saldineis obuoleis. kiek su kuo snekejau visi sako duok uoboliuka tik ne saldiny. ir savaime aisku delko. ant tokio mazo padariuko 1 obuolys tai yra labai dauk tos gliukozes nespes kasa suskaidyti gliukoze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tikrai teisybės yra gi visi žinom kad daug cukraus nėra gerai net ir žmogui :icon-wink: tai gal pirk 50/50 tuos runkelius ir viskas :icon-geek:

as manau pasariniai geriausiai ir rami galva. nereikes rizikuoti su triusio kasa paskiu kris visi tavo triusiai kaip lapai ir po kiek tie pasarinaiai runkeliai eina?

10-15ct/kg kaip gausi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Ar perkat specialias seryklas grudam pan. ar dorotes savadarbias?

Aišku, kad daromės patys. Jei nenori galiu padaryti kiek tau reikia

[attachment=0]496_1.jpg[/attachment]

as tai pradejau vietoj dubeneliu grudams deti molinius koklius ka manote apie tai? Nes ju triusiai neapvercia ir labai padogu juos perkelineti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar perkat specialias seryklas grudam pan. ar dorotes savadarbias?

Aišku, kad daromės patys. Jei nenori galiu padaryti kiek tau reikia

[attachment=0]496_1.jpg[/attachment]

as tai pradejau vietoj dubeneliu grudams deti molinius koklius ka manote apie tai? Nes ju triusiai neapvercia ir labai padogu juos perkelineti.

Ir triusiam ziauriai patogu..........prisikt. Kam reikia dviratis eilini kart isradinet???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
kiek kartu per para seriat triusius? kiek kombikormo reikia suaugusiam New Zealand triusiui per para? aciu

ziuriu prikurta belekiek beveik tokiu paciu temu ir beveik visur viskas per tapaty poto zmones nesigaudo kur ka ieskoti :D

seip 150-200g per para visavercio pasaro. as tai pvz grudais seriu ir karta per diena 3 normales morkas 1 triusiuj. o jei visavercio gauna ir taipat po 3 morkas per para. nzn gal ir mazoka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar perkat specialias seryklas grudam pan. ar dorotes savadarbias?

Aišku, kad daromės patys. Jei nenori galiu padaryti kiek tau reikia

[attachment=0]496_1.jpg[/attachment]

Gal galetum schema serykleliu papaisyt ir ideti? Na, kokie atstumai, lenkimai kuriose vietose .. ir t.t. Arba gal zinai, kur internete rasti butu galima. Nesinori pinigeliu moketi, jei imanoma patiem pasidaryti. :) Butu didelis ACIU :P:icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...