Jump to content

triusiu serimas


Ansverx

Recommended Posts

na cia gi kiekvienam skirtingai.

Pas mane pvz ju pasaras irgi negaleciau teigti, kad kainuoja, o netgi priesingai. Yra papildoma motyvacija aplinka ir visus patvorius tvarkingai apsienaut. :) O kadangi mama vis dar darzininkyste verciasi, tai darzoviu sociai, tik spek jas sert, kad po to nereiktu puvenu is sandeliu valyt... Grudai panasiai...

O pats laikas aukojamas ju prieziurai - tai daugiau poilsis, nuo tikro darbo, nei papildomas darbas.

Zinoma, kainuoja narvu gamyba, vaistai, vakcinos, transportas ir pan., bet uztai gauni atgal skanios ir svarbiausia sveikos mesytes ir skaiciuojant net ir kiaulienos kg kaina is parduotuves, kuria valgytume vietoj triusienos, visa tai daugiau maziau pasidengia.

Zinoma, cia kalbant apie triusininkyste, kaip hobi, o ne versla. Jei kalbet kaip apie pagrindini versla, tai tikrai yra daug pelningesniu veiklu idedant ta pati darba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu nusistates pries kombikorma, bet uz ji reikia litus moketi, o zole, sienas ar grudai man praktiskai nekainuoja. Uz triusi (skerdiena) man kaimynas duoda raktus nuo sandelio ir leidzia isipilti grudu pagal sazine. O, bet, kadangi mano triusiai skirti ne prekystaliui, tai man jokio skirtumo, per kiek laiko ir koki svori jie priaugs.

Šiaip jei tau laikas nekainuoja, gal galetum ir man šiek tiek pašienauti? :) Seniau ir aš taip galvojau, bet viena diena isivertinau, kiek kainuoja 1 valanda mano laiko, tada viskas pasidaro aiškiau... :eusa-think:

timeshuttle gerai sako ...laikas kainuoja ir net labai .

Aha man taippat patinka kai sako ...va grudai man nieko nekainuoja (uzsiauginu pats ) ,laikas taippat nieko nekainuoja :eusa-naughty::eusa-naughty::eusa-naughty:

Tai as visada pasiulau jei tau nekainuoja tai davai as atvaziuoju paimu kokias 10 tonu grudu ...duodu koki 50 -100Litu uz viska (nes jei jie vistiek nekainuoja o cia gauni grynus ) ir atsiskaite :D tada jau pradeda kainuoti :) , tada atsiranda ir grudu kaina ir sugaisto laiko kaina auginant grudus ...

Seip viskas kainuoja ...as seip laika sugaista prie triusiu vertinu ...sutaisytais kompiuteriais ir parasytom programom per ta laika :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasikartosiu, kad kiekvienam ir kiekviena situacija yra skirtinga. Ir nereikia cia tusciai gincytis ir irodinet savo tiesu. :eusa-violin:

Pavyzdziu man grudai kainuoja tiek kiek masina ima dyzelino nuvaziuot ~0.5 km iki sandelio. Galiu imt ju kiek tik man reikia triusiams. Tu paciu grudu i pardavima aisku negaleciau ir nenoreciau vezt. Taigi man negalioja nei auginimo islaidos nei galimos pajamos parduodant kitiems tuos grudus... Tu grudu savininkams (mano tevams), tas grudu auginimas reikalingas irgi praktiskai tik del butinybes apdirbti zeme, sejomainos ir deklaravimo. Grudai seriami vistoms, malami miltai karvems, bet ju vistiek yra perdaug nei mums dabar reikia... turim likuciu jau net is uzuzuzuzpernykscio derliaus ir neturim kam susert...

Analogiskai gi yra ir pas tamsta Raitelis. :)

Tai as visada pasiulau jei tau nekainuoja tai davai as atvaziuoju paimu kokias 10 tonu grudu ...duodu koki 50 -100Litu uz viska (nes jei jie vistiek nekainuoja o cia gauni grynus ) ir atsiskaite tada jau pradeda kainuoti , tada atsiranda ir grudu kaina ir sugaisto laiko kaina auginant grudus ...

Na nesupykit, bet cia jau nesamone suraset, tiesiog kad parasyt ir pats tai suprantate.

Is savo ir daugelio patirties galiu pasakyt, kad is svetimo zmogaus daznai net jam visai bevercio daikto/siuksles uz dyka negausi, jei jis manys, kad tu gali padaryt is to kazkokia nauda sau...

Seip viskas kainuoja ...as seip laika sugaista prie triusiu vertinu ...sutaisytais kompiuteriais ir parasytom programom per ta laika

Na argi jus kompus taisot 24/7? Visad ir visiems dienoj yra laikas poilsiui ir darbui. Jus laika triusiu serimui kaip pvz as atimkit is laiko skirto poilsiui.

As irgi uzsiimu kompiuteriu prieziura ir remontu (-->> www.europc.lt), tai tikrai galiu pasakyt kad kiaura diena sedet prie tu kompu yra tiesiog neimanoma ir tikrai negalima vertint paros laiko sutaisytais kompais ar parasytomis programomis. Mano darbo valandomis, kai tiesiog issenka kantrybe ieskant gedimo priezasties arba vyksta koks instaliavimas, duomenu perkelimas, nueinu prie trriussiu (kadangi dirbu namie), apziuriu, paseriu ir taip kartu pailsiu, pabunu gryname ore ir vel galiu sviesesne galva sest prie stalo. Nebutu triusiu, turbut eiciau gert kava ar dar koki zalinga iproti susigalvociau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip viskas kainuoja ...as seip laika sugaista prie triusiu vertinu ...sutaisytais kompiuteriais ir parasytom programom per ta laika :)

Man idomu pasidare :D , kiek ivertines savo darbo (laiko) valanda?

tikiuosi cia nero kokiu kardio chirurgu, arba plastikos chirurgu, tai pas ji skerdiena butu koki 5000-10000lt/kg :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

{.....} Seip viskas kainuoja ...as seip laika sugaista prie triusiu vertinu ...sutaisytais kompiuteriais ir parasytom programom per ta laika :)

Gal parašytum programą skirtą triušių auginimui? :icon-rolleyes:

Kad paspaudus ENTER ...patempus su "pele" jis uzaugtu be jokio pasaro ??? Jau dirbu prie sio projekto :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

{.....} Seip viskas kainuoja ...as seip laika sugaista prie triusiu vertinu ...sutaisytais kompiuteriais ir parasytom programom per ta laika :)

Gal parašytum programą skirtą triušių auginimui? :icon-rolleyes:

Kad paspaudus ENTER ...patempus su "pele" jis uzaugtu be jokio pasaro ??? Jau dirbu prie sio projekto :D

Cia eilini karta nesamoninga diskusija gaunasi ir nieko erti palyginimai, kiek pradedu isiaizduoti tai niekam cia neapsimoka auginti triusiu del pardaimo, jei skaiciuosit sugaista laika pinigais , kuriais yra apmokamas kiekvienas darbas individualiai.

Vienas i valanda uzdirba 4,86lt (minimalus) kitas i valanda uzdirba gal 20-100lt (turint savo versla). Tai man reiskiasi neapsimoka niekaip pardavimui auginti triusiu, jei as skaiciuociau darbo valandas litais tai pas mane triusiena turetu kainuoti na apytiksliai 200-300lt/kg. tada neapsimoka man vargti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Papasakosiu viena bajeri: paprasiau vieno liaudies meistro kuris turi tekinimo stakles ir kita iranga, kad pagamintu kalifornijos slieku atskyrimo centrifuga nuo humuso, as jo klausiu kiek kainuos, daviau brezinius ir metala, jis sako cia nesamone gausis, sako reikia kitoki principa daryti, sakau pasakok ka siulai ir kaina sakyk, jis sako mano darbo valanda 50lt + sako as nakti pries uzmigdamas galvosiu kaip padaryti, tai ta valanda tau 10lt kainuos,+ sako as miegodamas susapnuosiu vizija kaip reikia padaryti, tai tau kainuos tos vizijos matymas apie 2500lt +metalas+elektra+elektrodai+ variklis = 13000lt. :D:D:D

Sakau ACIU,

TURIU AS TA DAIKTA JIS MAN KAINAVO SU VISKUOM 1600LT BE LIAUDIES MEISTRO PASLAUGU. :D:D:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal parašytum programą skirtą triušių auginimui? :icon-rolleyes:

Kad paspaudus ENTER ...patempus su "pele" jis uzaugtu be jokio pasaro ??? Jau dirbu prie sio projekto :D

Cia eilini karta nesamoninga diskusija gaunasi ir nieko erti palyginimai, kiek pradedu isiaizduoti tai niekam cia neapsimoka auginti triusiu del pardaimo, jei skaiciuosit sugaista laika pinigais , kuriais yra apmokamas kiekvienas darbas individualiai.

Vienas i valanda uzdirba 4,86lt (minimalus) kitas i valanda uzdirba gal 20-100lt (turint savo versla). Tai man reiskiasi neapsimoka niekaip pardavimui auginti triusiu, jei as skaiciuociau darbo valandas litais tai pas mane triusiena turetu kainuoti na apytiksliai 200-300lt/kg. tada neapsimoka man vargti

Na jei laikysi tris pateles o uzdirbt noresi 5000 per men tai gal ir dar daugiau kainuos kg. reiketu atskirti megejiska triusininkyste kur nesvarbu jokios sanaudos svarbiausia pats procesas kuri padeda atsipalaiduoti teikia sioky toki malonuma o triusiena tik salutinis produktas. ir versla kai augini tukstancius triusiu, tau tai pagrindinis pajamu saltinis, tada skaiciuoji sanaudas laiko, pasaru, amortizacija ir tt.

As propaguoju sportine zukle, jei parduociau visa savo inventoriu zuvi valgyciau iki gyvenimo galo ir dar liktu, jau nekalbant apie laiko sanaudas ir tai kad viska ka pagaunu paleidziu. tai yra tik laisvalaikio praleidimas. jei daryciau bizni nusiperku tinkla,licenzija ir varau tonom. tada skaiciuoju laika sanaudas ir pan. tas pats su triusiais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikas laiku ... bet gal yra tokiu kuriems grudai nieko nekainuoja ?

is cia esanciu gal ir nera, bet pas mus kaime buvo kuriam nekainavo grudai, jis mentams dievagojosi, kad tevoge 3maisus, bet ukininkas pavasari ivertino 37tonu trukuma. :D:D

Tai kad ir cia sako ..."uzsiauginu ir man tai nieko nekainuoja " ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikas laiku ... bet gal yra tokiu kuriems grudai nieko nekainuoja ?

is cia esanciu gal ir nera, bet pas mus kaime buvo kuriam nekainavo grudai, jis mentams dievagojosi, kad tevoge 3maisus, bet ukininkas pavasari ivertino 37tonu trukuma. :D:D

Tai kad ir cia sako ..."uzsiauginu ir man tai nieko nekainuoja " ...

Gal ir yra kurie gauna kazka uz dyka, sakykim mano pazystamo tevai turi ekologini darzoviu uki, tai jie pavasari dabar pradejo mesti morkas kurios iki puses supuve laukan, bet pakalbejom, kad man nesunku nupjaustyti blogybes o geraja puse triusiams atiduoti, o jie is manes nieko nepraso ir nieko neima. i savaite po koki 50-200kg atveza,, tai va man morkos nieko nekainuoja, gal yra zmoniu kurie taip pat kazka gauna uz dyka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is cia esanciu gal ir nera, bet pas mus kaime buvo kuriam nekainavo grudai, jis mentams dievagojosi, kad tevoge 3maisus, bet ukininkas pavasari ivertino 37tonu trukuma. :D:D

Tai kad ir cia sako ..."uzsiauginu ir man tai nieko nekainuoja " ...

Gal ir yra kurie gauna kazka uz dyka, sakykim mano pazystamo tevai turi ekologini darzoviu uki, tai jie pavasari dabar pradejo mesti morkas kurios iki puses supuve laukan, bet pakalbejom, kad man nesunku nupjaustyti blogybes o geraja puse triusiams atiduoti, o jie is manes nieko nepraso ir nieko neima. i savaite po koki 50-200kg atveza,, tai va man morkos nieko nekainuoja, gal yra zmoniu kurie taip pat kazka gauna uz dyka.

Va va uz dyka :lol::lol: o tai tais morkas kazkas apipjausto nuvolo irgi uz dyka? :lol: manau ne viena valandele sugaisti kol jas aptvarkai. isivertini savo darbo valanda ir tada pamatai kiek jos is tikro kainuoja. tada paskaiciuoji kiek uz tiek geru pasaru gali nupirkt. dar yvertini ju maistinguma bei nauda triusiams ir tada pamatai tikraja tu nieko nekainuojanciu pasaru kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su tokiais savo isvedziojimais jus tiesiog ieskot slieku subinej daugiau nieko :eusa-naughty:

Kokia gali dar buti pasaro kaina, kuri nereikalauja nei lito is savos kisenes ir to pasaro tikslingai nepavartojus, ji vistiek butu reikalinga ismest, kas paprastai sudaro daugiau vargo nei susert juos anksciau laiko kad ir triusiams.

Patikekit zinau savo kailiu ka reiskia atejus pavasariui valyt sandelius, kuriuose lieka antraruses jau pradejusios masiskai puti darzoves. Kalba eina apie naturaliai laikomas ir uzaugintas darzoves (kopustai, morkos, burokeliai, bulves), jei jau noras kiltu aiskinti kad darzoves (chemines) negenda... Tai jau daug lengviau ir paprasciau ziemos eigoje rusiuojant pardavimui darzoves, viena kita ten nupjaut ipuvuse morka ir atiduot zuikiui...

Taip kapstantis galima prieiti ir prie to kad ir dilgele auganti patvory kainuoja, nes reikia karts nuo karto ja israut, tai uzima atitinkama kaina turincio laiko arba i ta zemes ploteli galeciau koki "auksini" augala pasodint, kuris atnestu ale pelna, ne taip kaip ta dilgele....

Nenuprotekim zmones! :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su tokiais savo isvedziojimais jus tiesiog ieskot slieku subinej daugiau nieko :eusa-naughty:

Kokia gali dar buti pasaro kaina, kuri nereikalauja nei lito is savos kisenes ir to pasaro tikslingai nepavartojus, ji vistiek butu reikalinga ismest, kas paprastai sudaro daugiau vargo nei susert juos anksciau laiko kad ir triusiams.

Patikekit zinau savo kailiu ka reiskia atejus pavasariui valyt sandelius, kuriuose lieka antraruses jau pradejusios masiskai puti darzoves. Kalba eina apie naturaliai laikomas ir uzaugintas darzoves (kopustai, morkos, burokeliai, bulves), jei jau noras kiltu aiskinti kad darzoves (chemines) negenda... Tai jau daug lengviau ir paprasciau ziemos eigoje rusiuojant pardavimui darzoves, viena kita ten nupjaut ipuvuse morka ir atiduot zuikiui...

Taip kapstantis galima prieiti ir prie to kad ir dilgele auganti patvory kainuoja, nes reikia karts nuo karto ja israut, tai uzima atitinkama kaina turincio laiko arba i ta zemes ploteli galeciau koki "auksini" augala pasodint, kuris atnestu ale pelna, ne taip kaip ta dilgele....

Nenuprotekim zmones! :icon-rolleyes:

Tai jei ten nieko nekainuoja tavo laikas tai atvaziuok pas mane as galiu ydarbint tave. toks darbuotojas tikra verslininku svajone. gal uz tave sodrai moket i nereikia. supuvusiu morku savo triusiam neseriu bet kitokio darbo atsiras. per valanda be vargo galiu uzdirbt geriausio ombikormo maisui. tai pagal teorija as atsisakau keliu simtu tam kad sedeciau prie morku kurios vertos keliasdesimt. cia jau monkes biznis. Pavagiam deze degtines parduodam o pinigus prageriam. principas panasus :lol::lol::lol: tai vadinama ne nuprotejimu o verslumu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ok nesikeikiant proto bokstai jus ... :icon-evil:

Pavyzdys:

Mano tevu ukyje pernai pavasari valydami sandelius isvezem geras dvi priekaba tu visokiu atlikusiu antrarusiu darzoviu. Kainavo ir zmones samdytis talkon ir transportas ir dirbom juoda darba ~3 dienas.

Si visa rudeni ir ziema po skyrimo aliekancias atrarusias morkas, kopustlapius, burokelius seriau triusiams ir galvijams. Anaiptol nesupuvusias, bet tik neturincias prekines isvaizdos, o svarbiausiai naturaliai uzaugintas!

Mama skirdama darzoves isvezimui i vietinias kavines, turgu, atlikusias darzoves tiesiog sumesdavo i tocke arba i koki maisa sukisdavo. Nueidavau pas juos kas kokias 2-3 dienas pasiimt to gerio ir visas darbas... Pavasari bereikejo tik isluot patalpas ir siokius tokius likucius isvezt, susitvarkem dviese gal per pusdieni...

Tai kur cia ta darbo savikaina izvelgt ir kam tas issipisinejimas irodinejant savo tiesas nezinant jokiu faktu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuriu vel vaiku zaidimai vyksta, toks vaizdas kad miescionys susirinko cia ir nifignia nekerta nieko, ir mintyse sukasi , kad pekelsiu nyksti gausiu 5lt, pakelsiu smiliu gausiu 4lt ir t.t, o jei nemokes geriau prie konteinerio sedesiu ir i saule ziuresiu sausa duona esiu, bet nieko nedirbsiu ir savo principais busiu sotus. todel ir emigruoja visi kad irodytu kad jie nevergai, geriau uzsenyje pavergaus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieks cia nieko neirodineja paprasciausiai bandom labai paprastais zodziais kad visi suprastu kad nieko nera nemokamo. pamirskit jus tais tiesas ikaltas y galvas pries trisdesimt metu. pas mus visi gali viska visi patys viska pasidarys. o vaziuoji pro kaima dauguma kiemu apauge namai apluze o ten gudrasis ukininkas ir karves ir vistos ir triusiai ir kiaules ir grudai ir sienai ir siaudai viska jis pats gali. tik niekur nespeja nieks nepadaryta.aisku cia tikrai ne visi. aisku jei tau sukrauna y maisus atveza tau tik triusiam paduot puiku as ir taip noreciau. o jei reiktu sandeliuka pasluot pavalyt tais morkas tai as geriau savo darbais uzsiimsiu kur per pusdieni kaip min. 100 lt uzdirbsiu o sandeliuka saluot morkas pavalyt pasamdysiu toki kuriam laikas nekainuoja duodi uz pusdieny 20 lt ir sandeliukas svarus ir morkos paruostosir dar 80 lt kisenej. visi laimingi ir emigruot niekam nereiia :lol::lol: negi jus taip pigiai vertinat savo darba?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieks cia nieko neirodineja paprasciausiai bandom labai paprastais zodziais kad visi suprastu kad nieko nera nemokamo. pamirskit jus tais tiesas ikaltas y galvas pries trisdesimt metu. pas mus visi gali viska visi patys viska pasidarys. o vaziuoji pro kaima dauguma kiemu apauge namai apluze o ten gudrasis ukininkas ir karves ir vistos ir triusiai ir kiaules ir grudai ir sienai ir siaudai viska jis pats gali. tik niekur nespeja nieks nepadaryta.aisku cia tikrai ne visi. aisku jei tau sukrauna y maisus atveza tau tik triusiam paduot puiku as ir taip noreciau. o jei reiktu sandeliuka pasluot pavalyt tais morkas tai as geriau savo darbais uzsiimsiu kur per pusdieni kaip min. 100 lt uzdirbsiu o sandeliuka saluot morkas pavalyt pasamdysiu toki kuriam laikas nekainuoja duodi uz pusdieny 20 lt ir sandeliukas svarus ir morkos paruostosir dar 80 lt kisenej. visi laimingi ir emigruot niekam nereiia :lol::lol: negi jus taip pigiai vertinat savo darba?

Kaip mano destytojas sakydavo: atimk is milijonieriaus milijona-vistiek jis ji uzdirbs, duok ubagui milijona-vistiek jis ubagas bus.

Darbas darbu-pinigai pinigais, kas kaip supranta darbo specifika-tas taip dirba, as savo darbo nesiruosiu vertinti tokiomis sumomis kaip jus.

apytiksliai skaiciuojant jei as triusiu auginimui skiriama laika vertinciau tokiomis sumomis ka uzdirbu versle, tai neapsimoketu man jokiais budais ju auginti ir tuo labiau pardavineti skerdiena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieks cia nieko neirodineja paprasciausiai bandom labai paprastais zodziais kad visi suprastu kad nieko nera nemokamo. pamirskit jus tais tiesas ikaltas y galvas pries trisdesimt metu. pas mus visi gali viska visi patys viska pasidarys. o vaziuoji pro kaima dauguma kiemu apauge namai apluze o ten gudrasis ukininkas ir karves ir vistos ir triusiai ir kiaules ir grudai ir sienai ir siaudai viska jis pats gali. tik niekur nespeja nieks nepadaryta.aisku cia tikrai ne visi. aisku jei tau sukrauna y maisus atveza tau tik triusiam paduot puiku as ir taip noreciau. o jei reiktu sandeliuka pasluot pavalyt tais morkas tai as geriau savo darbais uzsiimsiu kur per pusdieni kaip min. 100 lt uzdirbsiu o sandeliuka saluot morkas pavalyt pasamdysiu toki kuriam laikas nekainuoja duodi uz pusdieny 20 lt ir sandeliukas svarus ir morkos paruostosir dar 80 lt kisenej. visi laimingi ir emigruot niekam nereiia :lol::lol: negi jus taip pigiai vertinat savo darba?

Kaip mano destytojas sakydavo: atimk is milijonieriaus milijona-vistiek jis ji uzdirbs, duok ubagui milijona-vistiek jis ubagas bus.

Darbas darbu-pinigai pinigais, kas kaip supranta darbo specifika-tas taip dirba, as savo darbo nesiruosiu vertinti tokiomis sumomis kaip jus.

apytiksliai skaiciuojant jei as triusiu auginimui skiriama laika vertinciau tokiomis sumomis ka uzdirbu versle, tai neapsimoketu man jokiais budais ju auginti ir tuo labiau pardavineti skerdiena.

Tai jei tavo darbas nieko nekainuoja ... na tu jo neikiek nevertini tai gal gali pasmane darzus nuraveti , tvorai stulpus pastatyti ??? :eusa-think: net kokius 5Lt uz 10 stulpu ikasima :) juk darbas vistiek tau nieko nekainuoja , ir laikas nekainuoja ... tai kaip ir sutarem ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar jum neatsibodo? :lol::D

Atsibodo, bet kad sneka ir nusisneka, man patiko issireiskimas, kad skaiciuoja triusiu prieziura, pagal tai kad kiek kokiu programu palei ta laika suinstaliuoja, taip ir valandas vertina.

Tai tipo ir man reikia skaiciuoti, kad as: lietuva-kaliningrad-lietuva 3paros uzgaistu sulakstyti is ju 12val miego, ten investuoju 15000doleriu gryzes pardaves gaunu 30-35 tukst doleriu- na apie 15000 pelnas tai dalinu taip 3x24h=72h-12=60h 15000dol x 2,37=35550lt

35550dalinu is 60= beveik 700lt /h. tai najopapa vien is firmos tiek uzdirbu, o kur dar ukis kur uzdirbu? tai triusiena kiek pas mane kainuotu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar jum neatsibodo? :lol::D

Atsibodo, bet kad sneka ir nusisneka, man patiko issireiskimas, kad skaiciuoja triusiu prieziura, pagal tai kad kiek kokiu programu palei ta laika suinstaliuoja, taip ir valandas vertina.

Tai tipo ir man reikia skaiciuoti, kad as: lietuva-kaliningrad-lietuva 3paros uzgaistu sulakstyti is ju 12val miego, ten investuoju 15000doleriu gryzes pardaves gaunu 30-35 tukst doleriu- na apie 15000 pelnas tai dalinu taip 3x24h=72h-12=60h 15000dol x 2,37=35550lt

35550dalinu is 60= beveik 700lt /h. tai najopapa vien is firmos tiek uzdirbu, o kur dar ukis kur uzdirbu? tai triusiena kiek pas mane kainuotu?

Mes diskutuojam kas ageriau apsimoka ar ruost pasara paciam ar ji paprasciausiai nusipirkt. Kaip kazkas pasake zmogu is kaimo isvaryt nesunku bet kaima is zmogaus neimanoma :lol::lol: tik idijotas tiek uzdirbdamas su dalge pjautu siena triusiams :lol::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...