Jump to content

triusiu serimas


Ansverx

Recommended Posts

Ar jum neatsibodo? :lol::D

Atsibodo, bet kad sneka ir nusisneka, man patiko issireiskimas, kad skaiciuoja triusiu prieziura, pagal tai kad kiek kokiu programu palei ta laika suinstaliuoja, taip ir valandas vertina.

Tai tipo ir man reikia skaiciuoti, kad as: lietuva-kaliningrad-lietuva 3paros uzgaistu sulakstyti is ju 12val miego, ten investuoju 15000doleriu gryzes pardaves gaunu 30-35 tukst doleriu- na apie 15000 pelnas tai dalinu taip 3x24h=72h-12=60h 15000dol x 2,37=35550lt

35550dalinu is 60= beveik 700lt /h. tai najopapa vien is firmos tiek uzdirbu, o kur dar ukis kur uzdirbu? tai triusiena kiek pas mane kainuotu?

Mes diskutuojam kas ageriau apsimoka ar ruost pasara paciam ar ji paprasciausiai nusipirkt. Kaip kazkas pasake zmogu is kaimo isvaryt nesunku bet kaima is zmogaus neimanoma :lol::lol: tik idijotas tiek uzdirbdamas su dalge pjautu siena triusiams :lol::lol::lol::lol:

Gal idijotas-gal ir ne, bet as zinau ka pats valgau ir ka parduodu, ir esu ne mescionis kaip tu kuris ziuri i nauda, ir kaip pinigus lupt uz pirsto pajudinima ir kelt save iki padangiu.

Yra posakis: KAM JUMS PINIGAI-JEI JUS NETURITE FANTAZIJOS,. Jei nezinojai pinigai-pinigus daro, ir man nera skirtumo kiek as uzdirbu, man svarbu kad investicijos atsiperka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar jum neatsibodo? :lol::D

Atsibodo, bet kad sneka ir nusisneka, man patiko issireiskimas, kad skaiciuoja triusiu prieziura, pagal tai kad kiek kokiu programu palei ta laika suinstaliuoja, taip ir valandas vertina.

Tai tipo ir man reikia skaiciuoti, kad as: lietuva-kaliningrad-lietuva 3paros uzgaistu sulakstyti is ju 12val miego, ten investuoju 15000doleriu gryzes pardaves gaunu 30-35 tukst doleriu- na apie 15000 pelnas tai dalinu taip 3x24h=72h-12=60h 15000dol x 2,37=35550lt

35550dalinu is 60= beveik 700lt /h. tai najopapa vien is firmos tiek uzdirbu, o kur dar ukis kur uzdirbu? tai triusiena kiek pas mane kainuotu?

Mes diskutuojam kas ageriau apsimoka ar ruost pasara paciam ar ji paprasciausiai nusipirkt. Kaip kazkas pasake zmogu is kaimo isvaryt nesunku bet kaima is zmogaus neimanoma :lol::lol: tik idijotas tiek uzdirbdamas su dalge pjautu siena triusiams :lol::lol::lol::lol:

"tik idijotas tiek uzdirbdamas su dalge pjautu siena triusiams"

na ir temos. baikit nesamones kalbeti - ar apsimoka ar ne. nematuokit viska pinigais.

mano gyvenimo pvz. - gali laikyt mane idiotu

As isejau is darbo, gaudamas > 5k. vazineju gera masina is salono. turiu buta Vln.

bet isvaziavau i kaima. pats troba remontuoju, dalgiu sienauju zole, mesla valau triusiu. naturaliai auginu darzoves ir triusiukus sau ir draugams. prekiauju iranga triusiu ir pauksciu auginimui. uzdirbu kur kas maziau, bet KAIFUOJU! ir esu su seima! ir neskaiciuoju, kad kasdien uzdirbdamas 250 lt ir daugiau baltais geriau samdyciau koki kaimieti kad man nusienautu ar pasertu triusius.

baikit nesamoningas diskusijas - kazkaip paskutinius 2-3 menesius forumas tapo asmeniniu santykiu aiskinimuosi ir vienas kito izeidinejimu. Piece!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dimulia, o galvojau, kad as vienas toks. :icon-cool::eusa-clap:

Irgi Vilniuje po mokyklos gyvenau, studijavau, baigiau mokslus, turejau gera perspektyvu darba, pinigu uzteko ir niekad nereikejo skaiciuot, bet taip susikloste, kad privalejau grizt i teviske. Sicia valdisko darbo pagal mano specialybe nera... ir apskritai su darbais sunku, teko vel is naujo ismokt skaiciuot pinigus ir nesijaudint, kad kartais piniginej ir keletas litu telieka... Bet uztat jauciuos kaip niekad patenkintas gyvenimu ir esantis savo vietoje po saule. Dirbu sau ir jauciu dideli pasitenkinima darbu, tai tikrai kur kas svarbiau nei didelis uzdarbis!

O griztant prie temos apie triusius, ju serima, tai serkit jus juos kas kaip tik ismanot, bet kokiu atveju kaime savo uzauginta triusi valgyt 1000x kartu sveikiau nei ta lenkiska mesos parodija is parduotuves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dimulia, o galvojau, kad as vienas toks. :icon-cool::eusa-clap:

Irgi Vilniuje po mokyklos gyvenau, studijavau, baigiau mokslus, turejau gera perspektyvu darba, pinigu uzteko ir niekad nereikejo skaiciuot, bet taip susikloste, kad privalejau grizt i teviske. Sicia valdisko darbo pagal mano specialybe nera... ir apskritai su darbais sunku, teko vel is naujo ismokt skaiciuot pinigus ir nesijaudint, kad kartais piniginej ir keletas litu telieka... Bet uztat jauciuos kaip niekad patenkintas gyvenimu ir esantis savo vietoje po saule. Dirbu sau ir jauciu dideli pasitenkinima darbu, tai tikrai kur kas svarbiau nei didelis uzdarbis!

O griztant prie temos apie triusius, ju serima, tai serkit jus juos kas kaip tik ismanot, bet kokiu atveju kaime savo uzauginta triusi valgyt 1000x kartu sveikiau nei ta lenkiska mesos parodija is parduotuves.

Kuo toliau tuo idomiau :D pasirodo ne as vienas cia tas vadinamas idijotas, kuris mesla meta, zole pjauna ir neskaiciuoja valandos ikainio nuo 50lt iki .......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dimulia, o galvojau, kad as vienas toks. :icon-cool::eusa-clap:

Irgi Vilniuje po mokyklos gyvenau, studijavau, baigiau mokslus, turejau gera perspektyvu darba, pinigu uzteko ir niekad nereikejo skaiciuot, bet taip susikloste, kad privalejau grizt i teviske. Sicia valdisko darbo pagal mano specialybe nera... ir apskritai su darbais sunku, teko vel is naujo ismokt skaiciuot pinigus ir nesijaudint, kad kartais piniginej ir keletas litu telieka... Bet uztat jauciuos kaip niekad patenkintas gyvenimu ir esantis savo vietoje po saule. Dirbu sau ir jauciu dideli pasitenkinima darbu, tai tikrai kur kas svarbiau nei didelis uzdarbis!

O griztant prie temos apie triusius, ju serima, tai serkit jus juos kas kaip tik ismanot, bet kokiu atveju kaime savo uzauginta triusi valgyt 1000x kartu sveikiau nei ta lenkiska mesos parodija is parduotuves.

Kuo toliau tuo idomiau :D pasirodo ne as vienas cia tas vadinamas idijotas, kuris mesla meta, zole pjauna ir neskaiciuoja valandos ikainio nuo 50lt iki .......

nu viskas chebra baigiat ta nesamoninga ginca. nenorejau nieko idijotais vadinti nieko izeidineti jei netycia tai gavosi tada atsiprasau. keikvienas gyvenam pagal savo filosofija. o svarbiausia kad tas mus gyvenimelis mums patiem mielas. :icon-wink: gyvenam kaip gyvenom ir daugiau jokiu barniu. geriau papasakok ir is kokiu grudu misinio sisideda tavo eko pasaras butent triusiams. gal dar kitus duomenis imestum? butu idomu ateityje pabandyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o pats seri tik siuo pasaru ar dar duodi papildomai sultinguju ir pan? sertifikuoti ekologiski pas tave ar ne? ir ar prekiauja kas suvalkijos kraste juo ar is taves reik tiesiai?

Kolkas bandomasis ekologinis ukis, kitais metais jei neras pazeidimu tada sertifikuos, nes pas mane tik dalinis kolkas.

seriu vandeniu, granulem,+ vasara zole, ziema sienas, gauna morku kai yra+ duodu druska granulese, arba palaizyti pakabinu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar gerai triusiams pjaut ir sert misiny kuriame avizos mieziai vikiai peliuskos pupos zirniai?

Kuom peliuskos nuo vikiu skiriasi? :D:D:D mes tai ju neskirstom, tas pats sud.. :D

Juokas juokais, viskas beveik okei su tuo misiniu, bet priklauso kiek ko yra? pupu nelabai gerai, nes yra alkaloidu. o tie vadinami zirniai-vikiai-peliuskos turi daug baltymu, o be to jie bresdami dar didesni nevirskinamu baltimu kieki isskiria, tad triusiai gali pratrysti,

Jei tame misinyje yra koki 70-80%mieziu o like kas liko, tada be baimes serk, bet jei mieziu koki 50%tera, tada atsargiai serk nepamilek perdaug triusiuku :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki ar tiesa, kad nuo zoles triusiam svoris krinta?

Pajuikausiu - Ar tiesa, kad nuo salotu zmogui svoris krinta? Jei pvz. sveri 160 kg ir pereini nuo hotdogu ir bigmaku (kitais zodziais "nesveiko maisto") vien tik ant salotu - tada tiesa :lol: .

visada reika ziureti i tai, kas duodama salia zoles. manau, vien zole maitinti yra netikslinga, siekiant svorio augimo.

Jei duodavai i diena pvz. 100 gramu kvieciu, o dabar duodi 60 gr. kvieciu ir 200 gr. zoles - svoris kristi neturetu.

P.S. pati zole nera toks stebuklingas maisto papildas, kuris sudegina riebalus, ir del ko triusiam kristu svoris. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki ar tiesa, kad nuo zoles triusiam svoris krinta?

Pajuikausiu - Ar tiesa, kad nuo salotu zmogui svoris krinta? Jei pvz. sveri 160 kg ir pereini nuo hotdogu ir bigmaku (kitais zodziais "nesveiko maisto") vien tik ant salotu - tada tiesa :lol: .

visada reika ziureti i tai, kas duodama salia zoles. manau, vien zole maitinti yra netikslinga, siekiant svorio augimo.

Jei duodavai i diena pvz. 100 gramu kvieciu, o dabar duodi 60 gr. kvieciu ir 200 gr. zoles - svoris kristi neturetu.

P.S. pati zole nera toks stebuklingas maisto papildas, kuris sudegina riebalus, ir del ko triusiam kristu svoris. :D

zole yra pakankamai liesas pasaras, tad triusis papildomai negaudamas baltymu, gali numesti svorio, arba labai letai augti. zole labiau reikalinga virskinimui, bet ne augimui...

palyginimas apie hotdogus labai nevykes, nes klausimas buvo ne apie triusio svorio mazinima, nes turi virssvori, bet atvirksciai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...