Jump to content

triusiu serimas


Ansverx

Recommended Posts

siaip cia per mazas kiekis, kad nustatyti tikslius rezultatus. o lyginti kombikorma su grudais, tas pats kaip kruopu kose pries kepsni su garnyru ir darzovem. Tai net nezinau, ar verta isvisw lyginti tokius dalykus, geriau reiketu tam tikrus pasarus tarpusavyje lyginti, gautusi kazkas apibreztesnio.

Na jei kas galit tai lyginkit pasarus ... as tokiu galimybiu neturiu ,

Del kiekiu as galejau skirti tik 4 triusius (kurie ir taip aisku ,kad neuzaugs iki gero svoriu ) ..galit kas daugiau tai prasom ... bandykit ir aprasykit :)

Cia ir gausis apibrestesnio : zinosiu kiek sueda triusis nuo pradziu iki "puodo" ,zinosiu kiek sueda pateles su patinais ,zinosiu koks svoris pasiekiamas is "naturalios triusininkystes" (serent grudais) ,zinosiu koks skirtumas (savikainos) tarp grudu ir visaverciu pasaru ... ir bus aiskus pelningumas :)

Ir pagaliau galesiu palyginti triusiu mesos kokybe :eusa-dance: paragauti "naturalaus triusio " gal nevisai "ekologisko " bet galesiu palyginti skonius .... :eusa-dance::eusa-dance::eusa-dance:

As visada siuliai prisijunkit kasnorit prie eksperimento , palyginkit duomenis ,pabandykit ... bet kaskaip visi knyguciu prisiskaite labai... ir neturi noro.

Kai reikia eiti prie reikalo kaskaip visi dinksta iskarto :(

Gal paskaska kitokie rezultatai ?

Gal kas galit pasvert panasaus amziaus triusius pas save ir parasyt kuo sere ir kiek pasaro davet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va cia yra svoriai kai atskiriau ir svoriai realiai po savaites ,vieni serti grudais kiti visaverciais pasarais visi jie yra gime 20120404. (ziurekit prisekta failiuka :)

turiu dar tarpinius sverimus po 4 dienu kai buvo atskirti ... tai ten jie visi po biski augo ,bent jau minuso nebuvo ...

Grudais sertu triusiu svoris pradejo kristi po 4 dienu pasaro pasikeitimo .

Nezinau kiek jis laiko dar kris :(

Grudus eda normaliai nekapsto kaskiek iskrenta bet tiek kiek ir visaverciu pasaru ...

Tiesa bandziau avizu duoti ... manau avizas teks paciam valgyti :lol: visas iskapste :eusa-think: o kvieciu ir mieziu misini eda ,nekapsto .

biski pripainiojei lenteleje naturalius ir kombikorminius vietomis :icon-smile:

pabaigoje skiaciuodamas rezultata, dar ivertink chemines ir naturalios triusienos kainu skirtuma. Vln naturali kainuoja 28-30 lt uz kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip cia per mazas kiekis, kad nustatyti tikslius rezultatus. o lyginti kombikorma su grudais, tas pats kaip kruopu kose pries kepsni su garnyru ir darzovem. Tai net nezinau, ar verta isvisw lyginti tokius dalykus, geriau reiketu tam tikrus pasarus tarpusavyje lyginti, gautusi kazkas apibreztesnio.

Patikslinsiu - lyginti kombikorma su grudais, tas pats kaip naturalia kaimiska kruopu kose pries GMO sojos kepsni su cukrumi, natrio gliutamatu, su vaistais ir cheminiais priedais, dirbtiniu labai ryskios spalvos garnyru ir hidroponikos budu ant cheminiu trasu uzaugintomis beskonemis darzovemis su aromatizatoriais ir skonio stiprikliu.

Faktas, kat triusiukas po visokiu kvapu ir skoniu GRYNO produkto valgyt nenori.

As manau, reikejo Alvydui pamazu, savaites begyje, pereidineti nuo cheminio pasaro (ir baikit ji vaidint reklaminiu sukiu - "visaverciu") prie naturalaus, o po savaites serti vien tik naturaliu.

Pabandykit savo vaika savaite maitinti "visaverciais" bigmakais ir fri bulvytemis su cukrumi,

E621 ir kecupu , o po to pasiulykit namines sriubos be Vegetos - ar valgys? NE! ar stores ir toliau kaip amerikancas?? NE! taps tik sveikesnis.

ir mamytes eksperimento rezultatais tik apsidziaugs!

O jei darzoves ir gyvuneliai auginami tik tam, kad per trumpa laika uzaugtu ant chemijos didesni - tai jau nesveikas rezultatas.

Peikit mane kaip norit - as renkuosi naturalia triusiena. tegul ilgiau auga, daugiau kainuoja, bet yra naturali, ir ja galiu ruosti sau ir savo vaikams, o ne tik nieko neismananciu mamyciu vaikuciams pardavinet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikslinsiu - lyginti kombikorma su grudais, tas pats kaip naturalia kaimiska kruopu kose pries GMO sojos kepsni su cukrumi, natrio gliutamatu, su vaistais ir cheminiais priedais, dirbtiniu labai ryskios spalvos garnyru ir hidroponikos budu ant cheminiu trasu uzaugintomis beskonemis darzovemis su aromatizatoriais ir skonio stiprikliu.

Faktas, kat triusiukas po visokiu kvapu ir skoniu GRYNO produkto valgyt nenori.

As manau, reikejo Alvydui pamazu, savaites begyje, pereidineti nuo cheminio pasaro (ir baikit ji vaidint reklaminiu sukiu - "visaverciu") prie naturalaus, o po savaites serti vien tik naturaliu.

Pabandykit savo vaika savaite maitinti "visaverciais" bigmakais ir fri bulvytemis su cukrumi,

E621 ir kecupu , o po to pasiulykit namines sriubos be Vegetos - ar valgys? NE! ar stores ir toliau kaip amerikancas?? NE! taps tik sveikesnis.

ir mamytes eksperimento rezultatais tik apsidziaugs!

O jei darzoves ir gyvuneliai auginami tik tam, kad per trumpa laika uzaugtu ant chemijos didesni - tai jau nesveikas rezultatas.

Peikit mane kaip norit - as renkuosi naturalia triusiena. tegul ilgiau auga, daugiau kainuoja, bet yra naturali, ir ja galiu ruosti sau ir savo vaikams, o ne tik nieko neismananciu mamyciu vaikuciams pardavinet.

Dima, niekas nepeiks taves, kas supranta kas yra naturalus produktas tas patyles arba pagrs, o kas nesupranta, tas gincysis kad tai yra tap o ne kitaip, :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip cia per mazas kiekis, kad nustatyti tikslius rezultatus. o lyginti kombikorma su grudais, tas pats kaip kruopu kose pries kepsni su garnyru ir darzovem. Tai net nezinau, ar verta isvisw lyginti tokius dalykus, geriau reiketu tam tikrus pasarus tarpusavyje lyginti, gautusi kazkas apibreztesnio.

Patikslinsiu - lyginti kombikorma su grudais, tas pats kaip naturalia kaimiska kruopu kose pries GMO sojos kepsni su cukrumi, natrio gliutamatu, su vaistais ir cheminiais priedais, dirbtiniu labai ryskios spalvos garnyru ir hidroponikos budu ant cheminiu trasu uzaugintomis beskonemis darzovemis su aromatizatoriais ir skonio stiprikliu.

Faktas, kat triusiukas po visokiu kvapu ir skoniu GRYNO produkto valgyt nenori.

As manau, reikejo Alvydui pamazu, savaites begyje, pereidineti nuo cheminio pasaro (ir baikit ji vaidint reklaminiu sukiu - "visaverciu") prie naturalaus, o po savaites serti vien tik naturaliu.

Pabandykit savo vaika savaite maitinti "visaverciais" bigmakais ir fri bulvytemis su cukrumi,

E621 ir kecupu , o po to pasiulykit namines sriubos be Vegetos - ar valgys? NE! ar stores ir toliau kaip amerikancas?? NE! taps tik sveikesnis.

ir mamytes eksperimento rezultatais tik apsidziaugs!

O jei darzoves ir gyvuneliai auginami tik tam, kad per trumpa laika uzaugtu ant chemijos didesni - tai jau nesveikas rezultatas.

Peikit mane kaip norit - as renkuosi naturalia triusiena. tegul ilgiau auga, daugiau kainuoja, bet yra naturali, ir ja galiu ruosti sau ir savo vaikams, o ne tik nieko neismananciu mamyciu vaikuciams pardavinet.

tau gal paranoja nuo "valanda su ruta" "akistata" ir kitu publicistikos laidu :)

O jei darzoves ir gyvuneliai auginami tik tam, kad per trumpa laika uzaugtu ant chemijos didesni - tai jau nesveikas rezultatas.

Gyvuliai auginami tam, kad zmones turetu ka valgyti, tai vat klausimas, kiek šeimu ismaitintum is savo ukio? gal viena? o ka darytum, jei reiketu ismaitinti 1000 šeimu? cia tas naturalus auginimas gal net nesudaro 1% visos pagamintos produkcijos. o kas butu, jei neliktu daug stambiu augintoju? zmones suestu tave pati su tavo triusiais, arba priverstu tave auginti kuo greiciau ir kuo daugiau. Nesakau, kad naturaliai auginti yra blogai, bet tai tik hobis ir platesniu mastu tai niekada neveiks, ir bus idomu tik mazam kiekiui zmoniu, kurie paveikti tam tikros informacijos, ir išgali nusipirkti tokios produkcijos, o visi kiti pirks akcijinius produktus ir psio.

Cia galim aiskinti, kad naturalu yra gerai ir visaip kitaip, bet kur to gauti daug ir pigiai? Niekur, tik trupinius.

Taip kad diskusija beprasme, nors ta mesa ir butu geresne ar blogesne ar dar kokia nori, zmogui svarbu daug, skaniai ir pigiai. Ir ne del to jie geriau ar blogiau gyvens, nes pirks triusi is manes ar taves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va cia yra svoriai kai atskiriau ir svoriai realiai po savaites ,vieni serti grudais kiti visaverciais pasarais visi jie yra gime 20120404. (ziurekit prisekta failiuka :)

turiu dar tarpinius sverimus po 4 dienu kai buvo atskirti ... tai ten jie visi po biski augo ,bent jau minuso nebuvo ...

Grudais sertu triusiu svoris pradejo kristi po 4 dienu pasaro pasikeitimo .

Nezinau kiek jis laiko dar kris :(

Grudus eda normaliai nekapsto kaskiek iskrenta bet tiek kiek ir visaverciu pasaru ...

Tiesa bandziau avizu duoti ... manau avizas teks paciam valgyti :lol: visas iskapste :eusa-think: o kvieciu ir mieziu misini eda ,nekapsto .

biski pripainiojei lenteleje naturalius ir kombikorminius vietomis :icon-smile:

pabaigoje skiaciuodamas rezultata, dar ivertink chemines ir naturalios triusienos kainu skirtuma. Vln naturali kainuoja 28-30 lt uz kg.

aciu uz pastebejimus . jau pataisiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip cia per mazas kiekis, kad nustatyti tikslius rezultatus. o lyginti kombikorma su grudais, tas pats kaip kruopu kose pries kepsni su garnyru ir darzovem. Tai net nezinau, ar verta isvisw lyginti tokius dalykus, geriau reiketu tam tikrus pasarus tarpusavyje lyginti, gautusi kazkas apibreztesnio.

Patikslinsiu - lyginti kombikorma su grudais, tas pats kaip naturalia kaimiska kruopu kose pries GMO sojos kepsni su cukrumi, natrio gliutamatu, su vaistais ir cheminiais priedais, dirbtiniu labai ryskios spalvos garnyru ir hidroponikos budu ant cheminiu trasu uzaugintomis beskonemis darzovemis su aromatizatoriais ir skonio stiprikliu.

Faktas, kat triusiukas po visokiu kvapu ir skoniu GRYNO produkto valgyt nenori.

As manau, reikejo Alvydui pamazu, savaites begyje, pereidineti nuo cheminio pasaro (ir baikit ji vaidint reklaminiu sukiu - "visaverciu") prie naturalaus, o po savaites serti vien tik naturaliu.

Pabandykit savo vaika savaite maitinti "visaverciais" bigmakais ir fri bulvytemis su cukrumi,

E621 ir kecupu , o po to pasiulykit namines sriubos be Vegetos - ar valgys? NE! ar stores ir toliau kaip amerikancas?? NE! taps tik sveikesnis.

ir mamytes eksperimento rezultatais tik apsidziaugs!

O jei darzoves ir gyvuneliai auginami tik tam, kad per trumpa laika uzaugtu ant chemijos didesni - tai jau nesveikas rezultatas.

Peikit mane kaip norit - as renkuosi naturalia triusiena. tegul ilgiau auga, daugiau kainuoja, bet yra naturali, ir ja galiu ruosti sau ir savo vaikams, o ne tik nieko neismananciu mamyciu vaikuciams pardavinet.

Auginkit Jus kaip norit ... ir zmogus gali rinktis kokia triusiena pirkti tik nereikia "varyti" ant visaverciu pasaru ... ir aiskinti kad ant grudu "auga tik biski blogiau , kad su grudais ir zolem gauna visu jiems reikalingu medziagu "...

Gal tie ant grudu pasivys tuos kurie auga ant visaverciu pasaru ... bet gali buti kad tie su grudais negaus kaskokiu medziagu ir susirgs :( ... ziuresim kaip bus ...

Man idomu butu suzinoti kiek pas jus sveria panasaus amziaus triusiai , kuom jie seremi ...?

Seip del to kad "neturiu ka veikti ir zaidziu" ... tai EKSPERIMENTAS ... paprasciausias pasiskaiciavimas ... ivertinsiu grudu kaina , visaverciu pasaru kaina ... ziuresiu kaip gaunasi ... pliusas , minusas ,lygu :) ...

O del to kad kaikas prisiziurejas laidu "Valanda su Ruta" tai tiksliai bet tik gal nevisas laidas ziurejo :(

Praleido (o gal specialiai) neziurejo tu laidu kurias rode apie grudu kokybe ,apie darzoviu kokybe ...apie tai kiek ten visokios chemijos ... apie "saziningus" ukininkus kurie grudus purskia visokiom medziagom ....

O kad viska paciam uzsiauginti be jokios chemijos ir nieko nepirkti parduotuveje ... manau taip nei vienas negyvenat :( Juolab kad ir tuopaciu meslu tresiant ... galima persistengti ir taspats kopustas ar morka bus dar nuodingesne nei ta kombikorma kuria gamina fabrikas ...

Na o jei perki nors puse produktu parduotuvei ... tai nereiskia kad gyvensi 200metu ir busi sveikesnis :(

Nes sveikata priklauso ne vien nuo triusienos kuria valgai ... ir nuo oro kuriuo kvepuoji ,ir nuo gyditojo kuris tau skiepus leidzia , ir nuo vandens ir dar neaisku nuo ko ...

Tad beprasmiska gincitis kas sveikiau kas blogiau ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienas valgo ka nori. jei nebus masinio auginimo fermose nebus ir musu. ir dabar pasaulyje didelis maisto trukumas. jau kalba eina apie dirbtines mesos kurima tai visokie visaverciai ir panasus pasarai tuoj bus gili senove. ir nieko cia nepadarysi. nors pats auginu triusius ant zoles grudu ir kitu svieziu pasaru, man nesvargu kiek uzaugs tas triusis per kiek, uz kiek as ji parduosiu ar neparduosiu. man tai tik hobis. taciau teko susidirti su visaverciais pasarais kurie neturi gmo ar cheminiu vaistu. auginant keleta pateliu gali sert kuo nori bet jei laikai prekini uki be kombikormo neissiversi. ne del dileliu prieaugiu o del to kad sunku sukontrioliuoti pasru kokybe triusiai daznai viduriuoja, didele infekcijos ar kitokiu pasaru uzkretimo tikimybe.todel rizikuoti tukstanciais triusiu butu labai neprotinga. del pasaru lyginimo tai naturalus serimas nera tik grudai. reiketu komponuoti zole, grudus, sultingus, pasarus, druskas, kadangi kombikormas triusius peni reiketu duoti ir virtu bulviu ir kt. kitas dalykas pasaru pasikeitimas jei naturaliai sertiems triusiams duosi staigiai kombikormo rezultatas bus panasus kai ir kombikormo i grudus. kitas dalykas triusiu skaicius ir veisle. kadangi pas tave veisliu ivairoves net genetikai tam triusi neatrastu tai net ir kiekvienas triusis gali tureti skirtingas ygimtas savybes. apie skaiciu net sneket nereikia. Alvydai manau esi teisingam kelyje bet mano asmenine nuomone isradineji dvirati kuris jau seniai israstas sutvaertas ir patikimai isbandytas. reiketu eksperimentuoti tose srityse kurdar galima tobulet. o tobulet tikrai yra kur. ir jei eksperimentas butu naudingas ir ydomus tikrai manau daugiau norinciu atsirastu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienas valgo ka nori. jei nebus masinio auginimo fermose nebus ir musu. ir dabar pasaulyje didelis maisto trukumas. jau kalba eina apie dirbtines mesos kurima tai visokie visaverciai ir panasus pasarai tuoj bus gili senove. ir nieko cia nepadarysi. nors pats auginu triusius ant zoles grudu ir kitu svieziu pasaru, man nesvargu kiek uzaugs tas triusis per kiek, uz kiek as ji parduosiu ar neparduosiu. man tai tik hobis. taciau teko susidirti su visaverciais pasarais kurie neturi gmo ar cheminiu vaistu. auginant keleta pateliu gali sert kuo nori bet jei laikai prekini uki be kombikormo neissiversi. ne del dileliu prieaugiu o del to kad sunku sukontrioliuoti pasru kokybe triusiai daznai viduriuoja, didele infekcijos ar kitokiu pasaru uzkretimo tikimybe.todel rizikuoti tukstanciais triusiu butu labai neprotinga. del pasaru lyginimo tai naturalus serimas nera tik grudai. reiketu komponuoti zole, grudus, sultingus, pasarus, druskas, kadangi kombikormas triusius peni reiketu duoti ir virtu bulviu ir kt. kitas dalykas pasaru pasikeitimas jei naturaliai sertiems triusiams duosi staigiai kombikormo rezultatas bus panasus kai ir kombikormo i grudus. kitas dalykas triusiu skaicius ir veisle. kadangi pas tave veisliu ivairoves net genetikai tam triusi neatrastu tai net ir kiekvienas triusis gali tureti skirtingas ygimtas savybes. apie skaiciu net sneket nereikia. Alvydai manau esi teisingam kelyje bet mano asmenine nuomone isradineji dvirati kuris jau seniai israstas sutvaertas ir patikimai isbandytas. reiketu eksperimentuoti tose srityse kurdar galima tobulet. o tobulet tikrai yra kur. ir jei eksperimentas butu naudingas ir ydomus tikrai manau daugiau norinciu atsirastu.

:eusa-clap: labai teisingai ir aiškiai pastebėta :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Saunu kad tiek daug info apie serima dedat, bet jei galima tiesiog pakalbekim ukiskai ir suprantamai is gyenimiskos puses, :D seriu as juos miksu, kvieciu 1-dalis, kombinuoto 2-dalys ir mieziu 3-dalys indelio, viska taip ir maisau aisku dar druskytes imetes i narvuka del mineralu stokos ir patinelius lygiai 3men (na gal plius maks 2 savaites) musu, svoris svyruoja nuo 1.9 iki 1.6kg, Tai jus man pasakykit paprastai kokio sorio jusiskiai buna 3men kai skerdziat, gal cia pas mane mazai gaunas? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Saunu kad tiek daug info apie serima dedat, bet jei galima tiesiog pakalbekim ukiskai ir suprantamai is gyenimiskos puses, :D seriu as juos miksu, kvieciu 1-dalis, kombinuoto 2-dalys ir mieziu 3-dalys indelio, viska taip ir maisau aisku dar druskytes imetes i narvuka del mineralu stokos ir patinelius lygiai 3men (na gal plius maks 2 savaites) musu, svoris svyruoja nuo 1.9 iki 1.6kg, Tai jus man pasakykit paprastai kokio sorio jusiskiai buna 3men kai skerdziat, gal cia pas mane mazai gaunas? :D

As tai skaiciuoju taip (cia tuos kurie eda VISAVERCIUS PASARUS) :3men -3kg : 4men -4kg na plius minus po 0.2kg (bet dazniausia buna PLIUS ) . Ir cia kalba eina apie misrunus .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane toks nusistatymas, kad be 3kg nemusu. Ir ta nusistatyta svori maniskiai pradeda pasiekti budami 3,5men. Iki 4men. amziaus praktiskai visi mesai skirti triusiai dingsta is akiracio...

O kuo seri ? ir kokia triusiu veisle ?

Pagrinde misrunai, bet turiu ir ale grynaveisliu Vienos melynuju, Sidabriniu, Drugeliu...

Seriu vasara zole ir viskuo kas po ranka pakliuna, ziema sienu ir grudais, kombikormo duodu tik besilaukianciom ir maitinanciom patelem, na dar po atjunkymo triusiukus palepinu kokia savaite...

Nesu nusistates pries kombikorma, bet uz ji reikia litus moketi, o zole, sienas ar grudai man praktiskai nekainuoja. Uz triusi (skerdiena) man kaimynas duoda raktus nuo sandelio ir leidzia isipilti grudu pagal sazine. O, bet, kadangi mano triusiai skirti ne prekystaliui, tai man jokio skirtumo, per kiek laiko ir koki svori jie priaugs. Dar nebuvo, kad pritrukciau sau triusienos. O jei kas papraso nupirkti, tai mano kaina buna 30Lt/kg. Jei pradeda sakyti, kad brangu, tai duodu dovanu, kad sekanti syki nebeprasytu... Neskaiciuoju, bet su mano turimu triusiu kiekiu ir beveik neperkan pasaru savikaina turbut gautusi 20Lt. tai biznio man niekaip nesigautu su tokiu kiekiu. Jei noreciau uzdirbt litu auginciau visciukus broilerius. Vakar nuskalpavau pirma broileri - 56 dienu svere 3.9kg. gyvo svorio. Irgi neskaiciavau, nes auginu sau, ir tik 33vnt., bet grubiai primeciau, kad jei parduociau gauciau minimum dvigubai tiek kiek ideta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane toks nusistatymas, kad be 3kg nemusu. Ir ta nusistatyta svori maniskiai pradeda pasiekti budami 3,5men. Iki 4men. amziaus praktiskai visi mesai skirti triusiai dingsta is akiracio...

O kuo seri ? ir kokia triusiu veisle ?

Pagrinde misrunai, bet turiu ir ale grynaveisliu Vienos melynuju, Sidabriniu, Drugeliu...

Seriu vasara zole ir viskuo kas po ranka pakliuna, ziema sienu ir grudais, kombikormo duodu tik besilaukianciom ir maitinanciom patelem, na dar po atjunkymo triusiukus palepinu kokia savaite...

Nesu nusistates pries kombikorma, bet uz ji reikia litus moketi, o zole, sienas ar grudai man praktiskai nekainuoja. Uz triusi (skerdiena) man kaimynas duoda raktus nuo sandelio ir leidzia isipilti grudu pagal sazine. O, bet, kadangi mano triusiai skirti ne prekystaliui, tai man jokio skirtumo, per kiek laiko ir koki svori jie priaugs. Dar nebuvo, kad pritrukciau sau triusienos. O jei kas papraso nupirkti, tai mano kaina buna 30Lt/kg. Jei pradeda sakyti, kad brangu, tai duodu dovanu, kad sekanti syki nebeprasytu... Neskaiciuoju, bet su mano turimu triusiu kiekiu ir beveik neperkan pasaru savikaina turbut gautusi 20Lt. tai biznio man niekaip nesigautu su tokiu kiekiu. Jei noreciau uzdirbt litu auginciau visciukus broilerius. Vakar nuskalpavau pirma broileri - 56 dienu svere 3.9kg. gyvo svorio. Irgi neskaiciavau, nes auginu sau, ir tik 33vnt., bet grubiai primeciau, kad jei parduociau gauciau minimum dvigubai tiek kiek ideta...

Na jo jei tokios saligos tai viskas kaip ir i pliusa :) , bet ir paliginus jei 3kg ant grudu pasiekia per 3.5 men... tai labai gerai tada .

Nezinau ar kitiems taip ant grudu sekasi ... nes kiek skaiciau tai iki 3kg (gyvo svorio) pas kitus kaskaip auga apie 5-6 men :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nes kiek skaiciau tai iki 3kg (gyvo svorio) pas kitus kaskaip auga apie 5-6 men :(

visur yra isimciu...

turiu viena patele is normalios seimos, jai beveik astuoni menesiai, rujoja lipa sienom, bet yra viena problema - svoris tik 2,6kg. nu nedavarau niekaip iki 3kg. nors tu ka :eusa-think:

tai nei mesai nei veislei, taip ir gyvena :icon-mrgreen: turbut teks dovanot kam nors...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasveriau savo triusiukus 73 dienos svoris 1.7 1.9 kg. sienas kvieciai avizos vitaminai laizalai. o kas seria kombikormu ar papildomai duodat vitaminu su vandeniu? laizalu?

Serdamas papildomai duodu sieno , vandens ,zoles kaskiek (vasara ) , buroku (ziema) , kopustu biski , morku lupenu kaskiek , dziovintos duonos ... bet pagrindas tik kombikorma ,sienas ir vanduo .

Visu siu papildu duodu tiek kad suestu ir noretu dar...kad nebutu perdaug ...ir nekiekviena diena . Kombikormos , sieno ir vandens turi visada iki soties . Neduodu jokiu papildomu vitaminu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai kaip ir minejau svoris paskerdus, kaskaip pries skerdima niekaip nesugebu pasverti :icon-confused: vis pamirstu :D seip turiu grynaveislius bet aisku misruninu tos pacios veisles nevedu nes tikrai ant augimo matos kad tie geriau stiebias, pasarai kaip ir sakiau susideda is tryju komponentu, kombinuotas, kvieciai ir mieziai, aisku dabar mazius nesu vasara i lauko aptvara nes neuseriu :eusa-think: tai diena eda zolyte o vakare narveli, bulve ir miksiuka.

Na a berasan nugalejo smalsumas :D

Taip jaunimeslis gymes. 04.24 sveria 1.3 - 1.4kg

gyme 04.03 1.8 - 1.9 kg

patel gymus 03.12 3.1kg

patynelis 03.12 3.7kg

Na spreskit ar geras rezultatas :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nes kiek skaiciau tai iki 3kg (gyvo svorio) pas kitus kaskaip auga apie 5-6 men :(

visur yra isimciu...

turiu viena patele is normalios seimos, jai beveik astuoni menesiai, rujoja lipa sienom, bet yra viena problema - svoris tik 2,6kg. nu nedavarau niekaip iki 3kg. nors tu ka :eusa-think:

tai nei mesai nei veislei, taip ir gyvena :icon-mrgreen: turbut teks dovanot kam nors...

serga, todel ir svorio nepriauga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane toks nusistatymas, kad be 3kg nemusu. Ir ta nusistatyta svori maniskiai pradeda pasiekti budami 3,5men. Iki 4men. amziaus praktiskai visi mesai skirti triusiai dingsta is akiracio...

O kuo seri ? ir kokia triusiu veisle ?

Nesu nusistates pries kombikorma, bet uz ji reikia litus moketi, o zole, sienas ar grudai man praktiskai nekainuoja. Uz triusi (skerdiena) man kaimynas duoda raktus nuo sandelio ir leidzia isipilti grudu pagal sazine. O, bet, kadangi mano triusiai skirti ne prekystaliui, tai man jokio skirtumo, per kiek laiko ir koki svori jie priaugs.

Šiaip jei tau laikas nekainuoja, gal galetum ir man šiek tiek pašienauti? :) Seniau ir aš taip galvojau, bet viena diena isivertinau, kiek kainuoja 1 valanda mano laiko, tada viskas pasidaro aiškiau... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...