Jump to content

triusiu serimas


Ansverx

Recommended Posts

Taip, nuplautas ir su lupenom verdu. :) Patelem daug neduodu. Tik tiems kurie i puoda. :)

Jaunimui duodu. Ir žindančiai patelei porą kartų per savaitę. Beje, valgo labai noriai. Kai visiem daviau, vienas patinas neėdė. O kitų net ausys lapsėjo :icon-smile: Aš netyčia pamačiau, kad jiems bulvės skanu. Triušius išleidau pasilakstyt į viščiukų voljerą. Ten bulvių buvo likę. Tai kad puolė triušiai jas valgyt!

Triušius auginu dar tik 8mėnesius. Tad paskaičiavimų neturiu. Bet mano triušiai stambesni už jų sesę, augančią pas tokią babytę, iš kurios juos pirkau. Skirtumas apie 1,2 kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau skirtumo nera, ant kokio dugno laikomi, Pumputi. :)

O Alvydas turetu bendrauti su savo lygio triusininkais. :) Arba, gal galetu tema atskira susikurti, kur galetu "profesionalai" susirinke diskutuoti, nes cia,jei kiti nesupyks,musu dauguma yra megejai.

Va būtent. Kartais kyla klausimų, bet jų nepateikiu. Kam kad kažkam

tai sutektų progą pažvengt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau skirtumo nera, ant kokio dugno laikomi, Pumputi. :)........

Manau, kad triušis laikomas ant kraiko turi galimybę suėsti visą bulvę arba morką praktiškai iki galo. Laikant ant tinklo ar medinių grindų su tarpais dalis maisto nukris žemyn. Toks manau ir skirtumas.

Pas mane tinklai is 2x2cm tinklo, tai morku pant zemes pribireje dafiga, ir sakeliu daug pribireje, o bulviu dar niekad neteko duoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau skirtumo nera, ant kokio dugno laikomi, Pumputi. :)

O Alvydas turetu bendrauti su savo lygio triusininkais. :) Arba, gal galetu tema atskira susikurti, kur galetu "profesionalai" susirinke diskutuoti, nes cia,jei kiti nesupyks,musu dauguma yra megejai.

Va būtent. Kartais kyla klausimų, bet jų nepateikiu. Kam kad kažkam

tai sutektų progą pažvengt.

Pasierzinti, arba pasipizdavoti smagu, bet kaip tai vyksta nuolat ir izeidzianciai arba tuo labiau issisokanciai tai nervai kartas nuo karto kyla.

Kaip cia buvo vieno issireiksta profesoriaus (is forumo) BUKIME TOLERANTISKI IR ATLAIDUS VIENI KITIEM :)

Pastebejau, kad tik triusininkai taip arsiai diskutuoja, niekur kitur per foruma to nepastebejau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau skirtumo nera, ant kokio dugno laikomi, Pumputi. :)........

Manau, kad triušis laikomas ant kraiko turi galimybę suėsti visą bulvę arba morką praktiškai iki galo. Laikant ant tinklo ar medinių grindų su tarpais dalis maisto nukris žemyn. Toks manau ir skirtumas.

Pas mane tinklai is 2x2cm tinklo, tai morku pant zemes pribireje dafiga, ir sakeliu daug pribireje, o bulviu dar niekad neteko duoti.

Būtent apie tokį skirtumą ir rašiau. Mano narvuose tarpai tarp lentelių 18 mm. tai manau nubyrėtų labai daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aaaa...tai tokiu atveju tikrai iskristi gali pasaras. Nebent, galima gal taip daryti. Paimi viena kampa kur narve ir padedi pvz.koki fanierikes gabala su borteliais ant krastu, kad neistumtu i kita vieta, ir ten padedi tas visas gerybes. Na, isbandyt galima manau toki varianta. :) Tik nezinau ar suprantamai parasiau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aaaa...tai tokiu atveju tikrai iskristi gali pasaras. Nebent, galima gal taip daryti. Paimi viena kampa kur narve ir padedi pvz.koki fanierikes gabala su borteliais ant krastu, kad neistumtu i kita vieta, ir ten padedi tas visas gerybes. Na, isbandyt galima manau toki varianta. :) Tik nezinau ar suprantamai parasiau. :)

Man vyras narve paprasčiausią lentą prikalė. Ant jos daržoves dedu. Bet visko būna, ir iškrenta. Bet tada kalakutai, vištos ateina. Pavasarį vyras darys naujus narvus, tai kalbėjom, kad tai lentai bortelio reikėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai kazkkur cia pat skaiciau, kad labai daug nesveika duoti zaliu. Bet kas cia dabar sugaudys kur ta tiesa. Vieniem blogiau kitiem , nieko. O as niekada nedaviau zaliu bulviu. :) Reiks pabandyti :) Siaip ar taip, vistiek bulves manau nera visiskai sveika. :) Jei neklystu, tai bulvese esantis tas krakmolas neleidzia gerom bakterijom normaliai buti ir prasideda puvimas, o to pasekoje pucia vidurius. :lol: Geriau visko, bet po truputi. :) Kaip ir visi visada sako.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...