Jump to content

triusiu serimas


Ansverx

Recommended Posts

jeigu savo technikos neturima, tai sunku su tais rulonais. Tiek susivest geros kokybes, negavusi lietaus siena, tiek po to ziema ji pradaryta pudyt ant lauko. O ji isivest i darzine reikia irgi technikos ir ne visi ta darzine turbut turim.. Reikia suprast, kad mes cia simtais tukstanciais neauginam tu triusiu ir nesuryja jie rulono per kelias dienas. :D O rimtersniems ukiams nera kada zaist su triusiais...

Mano tevai irgi dar tebevargsta su senuku vokisku presu, todel susikitkuot siena nera problemu. Prie triusiu labai patogu ta kitka, ne taip kaip palaidas sienas, kuri ziema reikia tempt is darzines dar blogiau ji vyniot nuo rulono po to plesyt, kad isidetu i edzia. Sicia pasidejai kitka voljere/ant dezes ir seri savaite. Be to kitkoje sienas dar ir supjaustomas/susmulkinamas, pats tas idet i edzia.

Siemet visi aplinkinei kaimynai, kurie turi tik po keleta galviju del saves susiveze siena rulonais be plieveliu paprastai susuktu ... nors buvo sienas nors ir atrode sausas, bet pas visus is rulono vidurio pradejo grybai augt. Matyt dregnas oras, tokie metai... tokio sieno papelijusio triusiams gyvenime neduociau. Pas mus kitais metai ir tu su plevele puse tekdavo sieno isrusiuot ir ismest kaip kraika nes vien pelesis. Sakau su sava technika dar galima kazkaip kokybe isgaut, bet kai pas svetima tenka kreiptis - sunku ji prisisaukt paciu laiku, visi skuba gi geru oru pirmiausia savo apsidirbt... Atvaziuoja pavelaves, suvynioja siena jau rasai dedantis arba isvis neatvaziuoja ir sienas per daug suvysta ar uzlyja buna problema... ir kainuoja tas malonumas normalesni plota susivyniot tukstanciais... Pas mus rulonas 45 LT+5 LT parvezimas.

Prie triusiu mano nuomone geriausia turet koki maza traktoriuka/pupsika ir ta mazesni presa, arba tiesiog jei nera galimybiu kitaip, nusipirkt ta kitka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki :). Esu visiškas naujokas šioje srityje, tad man labai patiko diskusijos šiame ir kituose forumuose apie triušininkyste. Skaičiau keletoje vietų, kad triušiams gerai į vandeni įberti kažkiek druskos (ištirpinti). Taip pat skaičiau, kad gerai duoti laižomos druskos (kad ir tos rausvos, kuri duodama raguočiams). Kadangi pas mane vos keli narvai ir juose visuose įtaisyti nipeliai. Vanduo paduodamas iš 10 ltr. vandens rezervuaro (maistinis bakelis), ar galima būtų tiesiog tame bakelyje ištirpinti nedidelį kiekį tos laižomos druskos? Jei taip, tai kiek jos reiketų tirpinti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :). Esu visiškas naujokas šioje srityje, tad man labai patiko diskusijos šiame ir kituose forumuose apie triušininkyste. Skaičiau keletoje vietų, kad triušiams gerai į vandeni įberti kažkiek druskos (ištirpinti). Taip pat skaičiau, kad gerai duoti laižomos druskos (kad ir tos rausvos, kuri duodama raguočiams). Kadangi pas mane vos keli narvai ir juose visuose įtaisyti nipeliai. Vanduo paduodamas iš 10 ltr. vandens rezervuaro (maistinis bakelis), ar galima būtų tiesiog tame bakelyje ištirpinti nedidelį kiekį tos laižomos druskos? Jei taip, tai kiek jos reiketų tirpinti?

O kam ja tirpinti? As pragreziau gabalelyje skyle ir viela pririsau prie narvo tinklo. Kada nori palaizo, kai nenori nelaizo ir viskas ciki :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :). Esu visiškas naujokas šioje srityje, tad man labai patiko diskusijos šiame ir kituose forumuose apie triušininkyste. Skaičiau keletoje vietų, kad triušiams gerai į vandeni įberti kažkiek druskos (ištirpinti). Taip pat skaičiau, kad gerai duoti laižomos druskos (kad ir tos rausvos, kuri duodama raguočiams). Kadangi pas mane vos keli narvai ir juose visuose įtaisyti nipeliai. Vanduo paduodamas iš 10 ltr. vandens rezervuaro (maistinis bakelis), ar galima būtų tiesiog tame bakelyje ištirpinti nedidelį kiekį tos laižomos druskos? Jei taip, tai kiek jos reiketų tirpinti?

O kam ja tirpinti? As pragreziau gabalelyje skyle ir viela pririsau prie narvo tinklo. Kada nori palaizo, kai nenori nelaizo ir viskas ciki :)

Na, aš tiesiog pamaniau, kad taip galbūt efektingiau būtų. Triušiai geria ir visuomet bent po mažytę dozę gauna tų mineralų. Taip sakant, net nelabai paliekant jiems pasirinkimą ar jie nori laižyti, ar ne :). Aš dabar gabalus suskaldęs esu įmetęs į narvus. Tai nelabai matau, kad laižytų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :). Esu visiškas naujokas šioje srityje, tad man labai patiko diskusijos šiame ir kituose forumuose apie triušininkyste. Skaičiau keletoje vietų, kad triušiams gerai į vandeni įberti kažkiek druskos (ištirpinti). Taip pat skaičiau, kad gerai duoti laižomos druskos (kad ir tos rausvos, kuri duodama raguočiams). Kadangi pas mane vos keli narvai ir juose visuose įtaisyti nipeliai. Vanduo paduodamas iš 10 ltr. vandens rezervuaro (maistinis bakelis), ar galima būtų tiesiog tame bakelyje ištirpinti nedidelį kiekį tos laižomos druskos? Jei taip, tai kiek jos reiketų tirpinti?

O kam ja tirpinti? As pragreziau gabalelyje skyle ir viela pririsau prie narvo tinklo. Kada nori palaizo, kai nenori nelaizo ir viskas ciki :)

Na, aš tiesiog pamaniau, kad taip galbūt efektingiau būtų. Triušiai geria ir visuomet bent po mažytę dozę gauna tų mineralų. Taip sakant, net nelabai paliekant jiems pasirinkimą ar jie nori laižyti, ar ne :). Aš dabar gabalus suskaldęs esu įmetęs į narvus. Tai nelabai matau, kad laižytų.

Ne visada jiems reikia tu mineralu, kas per daug tas irgi nesveika. O del imetimo, tai yra tokia beda, po sysi ir kaka kai issivolioja, tai ir ner noro laizyt. As tikrai matau laizancius ir gabalai gerokai aptirpe :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laurynas1977>>> Dėkui už nuomonę ir patirtį, tavo pastebėjimai manau teisingi.

O ką forumiečiai mano apie apsivaikavusę triušę, ar jai reikia duoti kombinuotų pašarų, specialių žindančioms, ar galima be pašarų? Jei be pašarų, tai kokį maisto racioną duodate Jūs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

na nesupykit ant manes bet jai is sios temos ismecius tai kas ne i tema tai informcija galima ir greiciau susirinkt ir gaut didesny malonuma o ne tai kaip skaityt kas ekolokiska kas ne cia maciau vienas issireiske kad nera ukininku auginanciu ant meslo turiu klausima ar dabar galima rast kur ekologisko meslo?toliau visi uininkai kas augina dideliais kiekiais darzoves niekas ju neravi rankom reiskesi naudoja kaskoky truca nuo zoliu tai vel ekologija kencia tas pats su grudis runkeliais ir kitu jai jau taip ieskom ekologijos tai jos nerasim niekur tik tu nuodu santykis bus vienur mazesnis kitur didesnis laukiniai zuikiai dabar irgi nera ekolokiskai svarus tai apie kokia ekolokgiska mesa mes kalbam?cia skirtumas toks kad zmogus augina kiekvienas pagal save ir zino kuo sere ta zvereli jei jis mano kad nuodu kiekis mazesnis nei perkant koki mesgaly maximoj tai taip ir yra nes manau visi ir valgot tuos pacius triusius ne vien tik parduodat

ps. atsiprasau kad taip kaip naujokas isireiskiau bet adminai turetu sutvarkyt foruma ir suskirtyti kam kur vieta manau kad netersent forumo galima pasisakyt :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nesupykit ant manes bet jai is sios temos ismecius tai kas ne i tema tai informcija galima ir greiciau susirinkt ir gaut didesny malonuma o ne tai kaip skaityt kas ekolokiska kas ne cia maciau vienas issireiske kad nera ukininku auginanciu ant meslo turiu klausima ar dabar galima rast kur ekologisko meslo?toliau visi uininkai kas augina dideliais kiekiais darzoves niekas ju neravi rankom reiskesi naudoja kaskoky truca nuo zoliu tai vel ekologija kencia tas pats su grudis runkeliais ir kitu jai jau taip ieskom ekologijos tai jos nerasim niekur tik tu nuodu santykis bus vienur mazesnis kitur didesnis laukiniai zuikiai dabar irgi nera ekolokiskai svarus tai apie kokia ekolokgiska mesa mes kalbam?cia skirtumas toks kad zmogus augina kiekvienas pagal save ir zino kuo sere ta zvereli jei jis mano kad nuodu kiekis mazesnis nei perkant koki mesgaly maximoj tai taip ir yra nes manau visi ir valgot tuos pacius triusius ne vien tik parduodat

ps. atsiprasau kad taip kaip naujokas isireiskiau bet adminai turetu sutvarkyt foruma ir suskirtyti kam kur vieta manau kad netersent forumo galima pasisakyt :icon-wink:

idomiai cia: "nera ukininku auginanciu ant meslo". netiesa!

auginanat ne pramoninius kiekius - o tik del saves ir truputi pardavimui (pazistamiems, aukstos kokybes triusiena ir darzoves, uzaugintas naturiniu budu) auginama kaip tik ant meslo ir komposto. meslas - triusiu. triusiai valgo grudus is GARBINGO ukininko (kur nenaudoja JOKIO cheminio priedo NIEKAM), pievu siena ir savo uzaugintas darzoves.

o vat tie, kas

1. augina pardavimui (tikslas uzsidirbti kuo daugiau) ir nesako tiesos pirkejui

2. neziuri pats, ka valgo

3. nesaugo saves ir savo vaiku nuo cheminiu priedu

ir tresia darzoves salietromis, maitina triusius kombinuotais pasarais su priedais.

ir nekalbant apie ekologija - kalbekime apie PRIDETINIUS cheminius KENKSMINGUS specialiai dedamus priedus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
o kažin tinka triušiams šienainis? nieks nebandė?

Siaip is patirties galiu pasakyti, kad nei gerai nei blogai, jei duosi po saujike maza nieko tokio, jei daugiau tai pienas rugsta patelem, seip apie sienaini susirask forumo dalyvi ,,PIENMEGYS,, manau TURI GAUG PATIRTIES APIE SENAINI (SUDETI MAISTINES MEDZIAGAS IR T.T.)PLACIAU MANAU PAPASAKOS APIE PLIUSUS IR MINUSUS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...