Jump to content

triusiu serimas


Ansverx

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
Sveiki kolegos, kauno grudu firminei parduotuvei uzmaciau kad si penktadieni 05.09d triusiuku pasaram yra nebloga akcija, tai jei kas seriat kombinuotais, gal but jums bus tai aktualu......

Sekmes auginime...

10 proc. ?

kiek maciau, tai 40kg bus po 45lt tai jo berods 10%, cia siauliuose taip maciau bet sake kad ir kituose miestuose kur KG firmines yra , bus tokios pat kainos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki as naujokas ir turiu triusi veliau plaunuoju ju skaiciu didinti tad norejau jusu paklausti kiek kartu per diena reikia duoti triusikad jo nepersert nes vieni man sako kad jam turi buti nuolatos maisto bet kad as kiek bedeciau tos zoles ar ko jis eda eda eda ir nesustoja ka daryti padekit man nieko nesuvokiu?Padekit :(:(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki as naujokas ir turiu triusi veliau plaunuoju ju skaiciu didinti tad norejau jusu paklausti kiek kartu per diena reikia duoti triusikad jo nepersert nes vieni man sako kad jam turi buti nuolatos maisto bet kad as kiek bedeciau tos zoles ar ko jis eda eda eda ir nesustoja ka daryti padekit man nieko nesuvokiu?Padekit :(:(

Nepatingek paskaityti foruma, cia sios info pilna.

P.s Jai augini veisliai, tai patarciau nuormot maista. O jai mesai, tai tegul valgo nors 25 val per para.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

del normavimo net nezinau,pas mane visada yra serikloj avizu,yra sieno,druskos ir vandens,darzoviu arba vaisiu duodu tik ryte(bulviu neduodu,bet topinanbura valgo neblogai,nevirta),nezinau kaip pas kitus o pas mane viskas gerai :icon-wink:.Pastebejau kad suagusieji avizu suvalgo mazdaug per para 100 gramu,ne daugiau,o mamytes visada turi kombinuotu pasaru,ir jie suvalgo nuo prieauglio kiekio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Sveiki, norėčiau pasiteirauti ką daryti, tokia situacija: prieš porą savaičių nusipirkom 5 mažus triušiukus, 3 pateles ir patiną. Su suaugusiais viskas tvarkoje, bet reikalas tame, kad mažiukai pastoviai iš šėryklos krapšto pašarą. Kol buvo kviečiai, jų neužkabino ir neėdė. Pripylūs miežių - juos krapšto, kasdami letenėlėmis, ant žemės ir tik gal kokį ketvirtadalį tesuėda.Buvau padaręs dvi skirtingas šėryklas, jų nebijo, bandžiau reguliuoti kažkiek tų grūdų padavimą, kad lovelyje būtų jų kuo mažiau, žodžiu kelias dienas ekspermentavau ir dabar palikau gal 4-5mm tarpelį, pro jį grūdai savaime užpildo gal 8mm grūdo nuo grūdų rezervuaro. Prieš šias šėryklas buvo padėtas koklius, aiškų jie į jį prisikakina ir į pašarą nebežiūri. Bandžiau taip pat miežius su kviečiais maišyti - nieko. Gal dar vertą kombikormos pabandyti su pašaru sumaišyti? Prisegu keletą nuotraukų. Medinė šėrykla yra pas mažiukus, o šita ruda, skardinė, pas patelę, tačiau ji jos prisibijo ir iš jos neėda, teks šėryklą jai panaikinti.

post-12509-0-31664500-1459447413_thumb.jpg

post-12509-0-01284300-1459447423_thumb.jpg

post-12509-0-03727300-1459447462_thumb.jpg

post-12509-0-13181800-1459447478_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...