Jump to content

Deklaravimas


Laukyme

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, ceck pranešimas:

pievas parašei 🤣 sankčija bus laukui o ne deklaracijai, o jei deklaracijai, tada neprašai už tuos laukus išmokų ;)

Lygtais niekur neužsimenama apie konkretaus lauko plotą, tai spėju bus deklaracijai. Dar reiktų pasitikslint ar pagal kitas programas nepritaikys sankcijų tam plotui jei neatitinka gaab reikalavimų. Kas planuojat atsėliuot pradžiai duokit užklausimą nma kokios bus sankcijos. O kitais metais mažiau varnelių deklaracijoj dėliokit 🤣

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, sole pranešimas:

Lygtais niekur neužsimenama apie konkretaus lauko plotą, tai spėju bus deklaracijai. Dar reiktų pasitikslint ar pagal kitas programas nepritaikys sankcijų tam plotui jei neatitinka gaab reikalavimų. Kas planuojat atsėliuot pradžiai duokit užklausimą nma kokios bus sankcijos. O kitais metais mažiau varnelių deklaracijoj dėliokit 🤣

 

Neimu į galvą vaikai tėvą sudeginę mažiau gaus nei tu mums dėl atsėliavimo siųlai, bus kaip bus 😃

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , ceck pranešimas:

Neimu į galvą vaikai tėvą sudeginę mažiau gaus nei tu mums dėl atsėliavimo siųlai, bus kaip bus 😃

🤣 Aš nesiūlau, turėjau pamoką prieš kelis metus kai leidau 2,1ha pievos nusiganyt kitiems o nma užfiksavo pažeidimą kad negerai nuganyta, tada buvo toks nesąmoningas reikalavimas kad dar ir nusmulkint reikėjo jei karvės mažai nuėdė. Tai dėl to kad virš 2ha plotas pagal savo skaičiuokles man apie 800eu numinusavo ir norėjo ilgalaikę 900eu uždėt nes eko ūkis bet gyvulių neturiu tai pavyko nusiderėt, todėl dabar atidžiau pasiskaitau apie sankcijas 😎

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, sole pranešimas:

🤣 Aš nesiūlau, turėjau pamoką prieš kelis metus kai leidau 2,1ha pievos nusiganyt kitiems o nma užfiksavo pažeidimą kad negerai nuganyta, tada buvo toks nesąmoningas reikalavimas kad dar ir nusmulkint reikėjo jei karvės mažai nuėdė. Tai dėl to kad virš 2ha plotas pagal savo skaičiuokles man apie 800eu numinusavo ir norėjo ilgalaikę 900eu uždėt nes eko ūkis bet gyvulių neturiu tai pavyko nusiderėt, todėl dabar atidžiau pasiskaitau apie sankcijas 😎

Kaip tau galėjo tokiomis sankcijomis gąsdinti, nes jei gyvulių nelaikai, tai ir išmokų už eko pievas negauni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , gerasukis pranešimas:

Kaip tau galėjo tokiomis sankcijomis gąsdinti, nes jei gyvulių nelaikai, tai ir išmokų už eko pievas negauni.

Deklaracijoj buvau ek kodą uždėjęs tam plotui kad būtų 100% eko ūkis, todėl ir norėjo sankciją uždėt nors išmokų negaudavau. Pievai geriau tik eks pažymėt jei nelaikai gyvulių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , LS1 pranešimas:

kodėl visi dėl atsėliavimu taip visi diskutuojat nesuprantu? gi nukulei kviečius, iškart praneši i  email kad pasėjai posėli 6sav, ir jau rugsėjo gale gali sėt vėl kviečius, nei baisiai velu nei ka

Visi dirba daugiau nei gali apdirbt,taip išeina.

Vistiek tą posėlio kainą turėtų atpirkt derliaus priedas po posėlio manau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, LS1 pranešimas:

kodėl visi dėl atsėliavimu taip visi diskutuojat nesuprantu? gi nukulei kviečius, iškart praneši i  email kad pasėjai posėli 6sav, ir jau rugsėjo gale gali sėt vėl kviečius, nei baisiai velu nei ka

nereikia ir galo laukti,as siandien pradedu dirbti jau poseli,pasetas rugpjucio 1

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, LS1 pranešimas:

kodėl visi dėl atsėliavimu taip visi diskutuojat nesuprantu? gi nukulei kviečius, iškart praneši i  email kad pasėjai posėli 6sav, ir jau rugsėjo gale gali sėt vėl kviečius, nei baisiai velu nei ka

Nemaciau nei jokiu poseliu nei kvapo pas tuos, kurie atseja. Tai ir galvoju kaip cia yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 5 valandas, nierkac pranešimas:

Pernai tai buvo jau spalio 1 paskaičiuota šiemet nėra,tik išmokos mažesnės bus tai kiti nustebti gali kodėl mažai 😅,zalinimo neliko už pirmus ha ir neliko

Pas mane dar ir nera bet skaiciuokleje tai daugiau suskaiciuoja nei pernai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...