Jump to content

Diržai kombainams


ukaa

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

Turbūt kad šitas bus (2 numeriu pažymėtas), nors pagal ta schemute man šiek tiek sunkoka suprasti :icon-redface: Kiek suprantu šio diržo kodas būtų 84000190 ? Dar pridedu failiuką, kad tiksliau būtų, kurioj vietoj jis vizualiai tūrėtų būti. Gal Jūs daugiau suprasit ar tikrai šis diržas :)

Beto, begalo dėkingas už pagalbą :)

post-3038-141521806921_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
Gal kas žinot kur galima rasti kombaino diržų schemas. reikalinga New holland TX68 schema

Turiu čia tokį primityvų diržų katalogą daugeliui kombainų su diržų numeriais, pavadinimais, diržų schemomis. Gal kam pravers, man tai jau kelis kartus pravertė. Žodžiu atsisiūsit ir patys įvertinsit ar jis jums naudingas.

ZOK_Landtechnik_GB(dirzai).pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žinot koks gamintojas tiekė originalius diržus kombainams Dronningborg?

Plastena, konekesko.

Kas pardavinėja žinau diržus. Gates firmos ir Mažeikiuos eina gaut. Būtent man įdomu kas GAMINIO originalius diržus Dronningborg kombainams? Važiuoklei kur suka jau reiktų pasiimt atsargai, kiek žiūrinėjau radau kokius tai skaičius ir užrašas Dronningborg ant diržo. Parašykit kas žinot...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas pardavinėja žinau diržus. Gates firmos ir Mažeikiuos eina gaut. Būtent man įdomu kas GAMINIO originalius diržus Dronningborg kombainams? Važiuoklei kur suka jau reiktų pasiimt atsargai, kiek žiūrinėjau radau kokius tai skaičius ir užrašas Dronningborg ant diržo. Parašykit kas žinot...

Kuo blogi gates dirzai? esu kelis pirkes, laiko kuo puikiausiai, kaip del vaziuokles nezinau, bet bugno variatoriaus jau sukasi keli metai, tik gal ju kaina kandziojasi, siemet pirkau toki nepigu, tai gates virs 500 lt,o uz roullunds arti 300 lt mokejau, svarstau ar tas kainu skirtumas nuo dirzo priklauso, ar nuo pardavejo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas pardavinėja žinau diržus. Gates firmos ir Mažeikiuos eina gaut. Būtent man įdomu kas GAMINIO originalius diržus Dronningborg kombainams? Važiuoklei kur suka jau reiktų pasiimt atsargai, kiek žiūrinėjau radau kokius tai skaičius ir užrašas Dronningborg ant diržo. Parašykit kas žinot...

Kuo blogi gates dirzai? esu kelis pirkes, laiko kuo puikiausiai, kaip del vaziuokles nezinau, bet bugno variatoriaus jau sukasi keli metai, tik gal ju kaina kandziojasi, siemet pirkau toki nepigu, tai gates virs 500 lt,o uz roullunds arti 300 lt mokejau, svarstau ar tas kainu skirtumas nuo dirzo priklauso, ar nuo pardavejo?

Nėr blogi tieGates diržai, tiesiog įdomu kas buvo originalių tiekėjas. Atsakymo nėr tai reiškias nieks nežino. paieškojus radau pats - pasirodo OPTIBELTS originalai buvo. Vieną diržą dar radau kombaine su DRonningborg ženkliuku :D .Toliau dar norėčiau paklaust , gal kas turit pačią schemą kombainui Dronningborg 1250/1650 kur pavaizduota konkrečiai vieta kur koks diržas stovi.Varavos nuorodoj tėra diržų kodai.Jei kas turit pačią schemą gal galėtumėt čia atskenuot ir patalpint, būč labai dėkingas. Beja gal ior dar kamnors gal praverstų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žinot koks gamintojas tiekė originalius diržus kombainams Dronningborg?

Plastena, konekesko.

Kas pardavinėja žinau diržus. Gates firmos ir Mažeikiuos eina gaut. Būtent man įdomu kas GAMINIO originalius diržus Dronningborg kombainams? Važiuoklei kur suka jau reiktų pasiimt atsargai, kiek žiūrinėjau radau kokius tai skaičius ir užrašas Dronningborg ant diržo. Parašykit kas žinot...

As daniskus perku ROULLUNDS dirzus, kokybe puiki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atmušimo biteriui man Gates diržų palei kataloginį nr Lietuvoj sandėliuos nėr, tai Agrotakoj gavau Roullunds kaip Vilius rašo. Na matysim kai dirbs jau kombainas kas per kokybė tų daniškų diržų...

:eusa-think:

Kur tik rimtesnius mazgus suka ten perku tuos daniskus... Geri dirzai bet kaina kandziojasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau lytagrinį Pix spragilinį dirža uždėjas tai kai gavo didesnį guza rapso tai kaip su peiliu nupjovė buvau gal 40 ha nukūles. Neveltui sako skūpus moka du kartus :lol: Geriau mokėt brangiau už gera daikta nei pirkt pigų š......a, o galiausiai tas pigus pasidaro labai brangus, kai nutrūksta vidurdienį ir sugaišti visa pusdienį beieškant diržo :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra toks purskalas belt dresing (nesu tikras del rasybos)

labai liuks pries sezona ir po sezono, uzpildo visus itrukimus dirzas nebebuksuoja iratlaiko dar keleta simtu darbo valandu

Vilniaus tepalai berods prekiauja

http://www.rakuten.de/produkt/bardahl-b ... 81362.html

turiu tokio parduoti..per klaida perdaug uzsipirkau.. :icon-redface::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...