Jump to content

claas consul bedos


pauliux

Recommended Posts

buvau paziureti nuvykes i vieta ,su kuriuo kalbejau ir derejausi ,pasirodo ,kad nesavininkas,savininkas kitas ir kita kaina ,raseo ir sako gero labai stovio ,tik variatorius neveikia,ispilymo sraige taip pat,aprudijesvariklis net koriai prie galinio salniko stovi ,matosi kad tepalas bega ,buvo pirkejai kiti is raseiniu ,sakauseskit ir vaziuokit savo eiga ,savininkas sako gal isprotejot ir variklis uzkals,per puse valandos kaina tris kartus keitesi i didesne puse,7,5 ir dar parvezimas,kai parodziau nuotrauks savo volvo ,tai prase kas tik parduociauiir jai parduociau tik jiems

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, pukotukas pranešimas:

nieko te niera tam varijetoriui jei ka  tiesiog te yra uzsistovejes ir pilnai nevaiksto isisvalai sutvarkai ir eina kaip bite  o tas trosa te yra tagi lenktuvu isimtas regulevimas isidedi i kabina nu i pirmyn o nejemu vien dielto kad kaina sukele labai

Jeigu tiek bedu tebutu tai musiau pardavejas ta trosa idetu ir variatoriu pravalytu. Bet pardavineja shuda, o tu save bandai itikint, kad ten geras. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, ekologas pranešimas:

buvau paziureti nuvykes i vieta ,su kuriuo kalbejau ir derejausi ,pasirodo ,kad nesavininkas,savininkas kitas ir kita kaina ,raseo ir sako gero labai stovio ,tik variatorius neveikia,ispilymo sraige taip pat,aprudijesvariklis net koriai prie galinio salniko stovi ,matosi kad tepalas bega ,buvo pirkejai kiti is raseiniu ,sakauseskit ir vaziuokit savo eiga ,savininkas sako gal isprotejot ir variklis uzkals,per puse valandos kaina tris kartus keitesi i didesne puse,7,5 ir dar parvezimas,kai parodziau nuotrauks savo volvo ,tai prase kas tik parduociauiir jai parduociau tik jiems

Kažkoki  damušta  mopeduka čia žiūrinėji kai už tuos 7,5 tūkstančiu gali paimti, mačiau autopliuse dominator 85 už 6,9 tūkstančio atvežtas iš vokietijos, bet tai ten nors aparatas rimtas, i toki negaila ir kažkiek investuot, ten su juo nukulsi per diena tiek kiek su tuo consulu per savaite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, viktorass pranešimas:

Kažkoki  damušta  mopeduka čia žiūrinėji kai už tuos 7,5 tūkstančiu gali paimti, mačiau autopliuse dominator 85 už 6,9 tūkstančio atvežtas iš vokietijos, bet tai ten nors aparatas rimtas, i toki negaila ir kažkiek investuot, ten su juo nukulsi per diena tiek kiek su tuo consulu per savaite.

o tu ji nuvaziuoki pasiziureki ta is voketijos ir praeis noras pirkti buvau as ji apziureti praktiskai visi dirzai gatavi ir da te vienos bedos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, JCB pranešimas:

Tai jei už tuos pinigus išeina vienodai mažesnis ir didesnis, tai vienareikšmiškai tik didesnis. Pabaigsi savo, šoksi kaimynam padėt.

tai as sutinku kad didesnis geriau   uz toki biudzeta kur gali pirkti bet kad ju niera ir tiek damusti kad nafik nuvaziavau merkatoriu apziureti tai net neuzsikure  sankaba reikia atsistuoti kad nuspaustum gal ka zinai kur tu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, viktorass pranešimas:

O kur jis stovi, reiks užsukt jei kur netoli randasi, diržai tai baika o kas dar ten per bėdos.

lapese nu  sakai dirzai baikos kai ju dafika pakeisti reikia tai kiek euru reikai juk musu ukei nedideli daug lesu neturime ta hidraulio rankenele jau buvo net nulausta ir tiek ismalta tikrai te ne 3000 valandu dirbes kaip jis teige gulei apsivarvaleve nu man asmeniskai vargas te su juo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, pukotukas pranešimas:

tai as sutinku kad didesnis geriau   uz toki biudzeta kur gali pirkti bet kad ju niera ir tiek damusti kad nafik nuvaziavau merkatoriu apziureti tai net neuzsikure  sankaba reikia atsistuoti kad nuspaustum gal ka zinai kur tu

Žmogus dirbantis su claasais, sakė jei jau senienas žiūri, tai bent dominatorių žiūrėt, neprasidėt su merkatoriais, jei nesinori bėdų ir vargų didelių turėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne ,tie skambino del volvo kombainiuko ir sake kad ryt pas juos atvaziuos pirkejas ,tai jei ne tai skambins man,o tas rokiskio raj ,bet ziuret viena per kompa o tiesiogiai ,kas kita,juk zinai pats,tai ir prienu tik kad be kabinos ,bet pigesnis uz ta ir sake ,pabreziu sake ,viskas veikia,o kaip is tikruju kas ten zino,neskubesiu,tikiuosi atves

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 minutes ago, ekologas pranešimas:

ne ,tie skambino del volvo kombainiuko ir sake kad ryt pas juos atvaziuos pirkejas ,tai jei ne tai skambins man,o tas rokiskio raj ,bet ziuret viena per kompa o tiesiogiai ,kas kita,juk zinai pats,tai ir prienu tik kad be kabinos ,bet pigesnis uz ta ir sake ,pabreziu sake ,viskas veikia,o kaip is tikruju kas ten zino,neskubesiu,tikiuosi atves

tai jie tavo ta volvo pirkti nori ar mainyti ant to consulo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, pukotukas pranešimas:

tai jie tavo ta volvo pirkti nori ar mainyti ant to consulo

nu jie man pasake kaina6600 as viskas ok sakau paleku ranpinigius  nu tada ir prasidejo kad tu atvaziuoji dedi ant stalo7800 be jokiu derybu ir kaina nuo6600 uzkilo 7500 man da atvezimas poto nu vienu zodziu jei tiketi tai zinai o as pries tai vakare kalbejau su jeis tai kaina snekejo apie6800 tai te toke kontora tai nafik kaina ne zemyn o aukstyn eina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...