Jump to content

Keturraciai


CFMOTO

Recommended Posts

Dabar klausimas apie teises, jei rimtesnį keturratį galima vairuoti su traktorininko teisėm, vadinasi mano 15m sūnus išsilaikęs traktorininko teises galės jį vaikyt kaimo keliukais, ar aš ko nesuprantu :icon-confused: O sulaukęs 16m ir visais keliais?

b kategorijos bereikia, jei kaip anksciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 137
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 2 savaičių...

:) Kainos CFMOTO tikrai nekyls :) o del teisiu visus cfmoto keturracius galima vairuoti su B kategorija.

P.S. Lietuvoje jau yra CFMOTO X8 800 cc 46 kw kuri taip pat galima vairuoti su B kategorija 2 metuka garantija bei visi zaisliukai tokie kaip gerve, lieti ratlankiai, dungo apsauga, ranku apsaugos....

Laukiame jus Rinktines g. 55, Vilnius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Dabar turiu tr1 kategorija ir žadu įisgyt keturati na koiu 550cc tai jeigu aš ji priregistruoju kaip traktoriu iki 60 kw negaliu vaziuoti keliu nors su mtz 82,1 galiu ? :lol:

Taip tiesa, prieš pora menesiu išsilaikiau sunkiojo keturacio teises, kainavo 150lt ir vienos dienos kursai, beda ta kad rekia surinkti 10 žmoniu grupe kad vyktu kursai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
as tai manau kad nieko nera geriau uz krosinis motocikla ukyje, ir technologinem vezem gali pralekti ir po miskus ir tt, laisvalaikiui keturratis nei sis nei tas, na aisku nebent sunku ant dvieju ratu ligsvara laikyti

p.s. tai tik mano nuomone

Pritariu. Tik vienas pataisymas, ne krosinis geriau, o enduro ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...