Jump to content

Keturraciai


CFMOTO

Recommended Posts

Mano laukai tokie daugiau kalvoti, su drebulynais aplink, bet yra ir pora pelkiu, mocai man nlb istikro patinka, o priekabele butu gerai prikabinti, mat galeciau miltu buliukams ar telyciom nuvesti ar ten akumuliatoriu nusivest. Kazkaip galvoju kad raptorius smagus daiktas butu bet priekabos nenoretu jisai tampyti, tai kazka gal link grizliaus ziuretis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 137
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Mano laukai tokie daugiau kalvoti, su drebulynais aplink, bet yra ir pora pelkiu, mocai man nlb istikro patinka, o priekabele butu gerai prikabinti, mat galeciau miltu buliukams ar telyciom nuvesti ar ten akumuliatoriu nusivest. Kazkaip galvoju kad raptorius smagus daiktas butu bet priekabos nenoretu jisai tampyti, tai kazka gal link grizliaus ziuretis

Tikrai taip . Ir tik kardaniniai , ne su grandininiu priekabėlę tampytis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane prieš 4 metus vos ne iki kraujo praliejimo įtikinėjo , kad reikia 600 ar nors jau 400 kubinių . Surizikavau nupirkt 250 . Kažkaip ir galios ir pravažumo pilnos akys - 6-iese laukais esam važiavę ir pusę tonos pakrautą lengvos priekabėlę esu tampęs . O ir užklimpusį lengviau išsikelt . Žinoma priekinio tilto kaip kada trūksta . Bet ir kainos kontrastas : aš mokėjau 3 št , o už 600 kubinių prašė apie 12 št . Už tokią kainą ir pavargusį T-40 gali nupirkt . Bus po stogu , o ir kas ūkininkam aktualu - dyzeliu kūrenamas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

gali ir dizelini keturati nusipirkt yra autogide variantu. jai tenka gainiot tai tada sportukas geriau nes jis manevringesnis ir staigesnis nei utility kazi ar telycaites spes iki griovio nulekt...o priekabele taipat pavelka(aisku 120kmh neiminsi bet su protu laisvai) kas liecia enduro tai ar labai patogu vest ta maisa ar akuma ant jo? o keturaciui pasidedi ar ant pakojo ar ant bagazines ir keliauji...

p.s noreciau pamatyt kaip staciais slaitais tu su enduro pavaziuoji ir kaip per pavadava griovi persoki...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

utility zymiai geriau nei sport ukyje, man idomu butu pamatyti kaip su sportuku trauki pakrauta priekabele, su utility ar laukai slapi visuomet pravaziuosi ir per dirvona vaziuoji ir vargo nematai, o su sportuku tai taip nepavaziuosi kaip su utility :eusa-naughty:

as kalbejau bendrai apie keturacius cia... priklauso ka darysi jai tu vaziuoji su priekabele pas gyvulius-taip utility pavilks priekabele vaziuosi beveik visur ir nematysi bedos....jai ruosies ganyt (susivaryt i aptvarus) geriau sportukas (ne kinas) per arimus pucia kaip priklauso ir turi greiti geresni akseleracija ir manevrininguma.... bet su juo kaip tu sakai bus sunku su priekaba ir pan...nors imanoma is bedos(teko masina i garaza net itempinet jegos pakako)....zinai kam ko reikia.... o jai nori visko tada vienintelis sprendimas tik bomba (can-am) renegade 800 arba litras. jie turi visas savybes isvardintas ir siame ir ankstesniuose postuose.(jo minusas kaina).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man priakaba ir kabinti, gainiotis nera teke man kazkodel :D tiesa pernai miskuose puse dienos telycias ieskojau, bet ten nei mocas nei keturatis nebutu padejes :D ziuresiu is grizzly, can am ar polaris, kuris geriau db tik aiskinuosi bet tikiuosi gera issirinksiu

jai sarase can amas ir yra lesu tai tik jis....outlander arba renegade....renegade zveris nepavejamas beveik ir manevringesnis uz visus kitus tavo minetus utility...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nebutinai tas bombardirius, yra ir kitu gan neblogu atv, bet jei kaip jus sakot yra lesu ant can am litro tai jis afigienas aparatas, turejau as suzuki kingquad labai geras buvo, minkstas, tik minusas purvuose buvo kaip paskendini virs sedynes o gale yra varijatoriaus oro ismetimas tai per ten pribega i variatoriu ir dirzas prabuksuoja, dabar turiu gryzzli tai liux ir purve ir keliukais, ir ieskausi can am 1000 outolander dabar, nes 1000 nuo 800 labai skiriasi ipac ant tiesios. :) o del kainos tai visi geri daiktai daug kainuoja.

polario -nepatarciau rinktis nes jis sunkus ir siaip man bent asmeniskai nepatinka toks kaip tankas :D

grizzly- nera dideliu minusu tik jau galetu ka nors naujo sukurti yamaha su didesniu motoru :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nebutinai tas bombardirius, yra ir kitu gan neblogu atv, bet jei kaip jus sakot yra lesu ant can am litro tai jis afigienas aparatas, turejau as suzuki kingquad labai geras buvo, minkstas, tik minusas purvuose buvo kaip paskendini virs sedynes o gale yra varijatoriaus oro ismetimas tai per ten pribega i variatoriu ir dirzas prabuksuoja, dabar turiu gryzzli tai liux ir purve ir keliukais, ir ieskausi can am 1000 outolander dabar, nes 1000 nuo 800 labai skiriasi ipac ant tiesios. :) o del kainos tai visi geri daiktai daug kainuoja.

polario -nepatarciau rinktis nes jis sunkus ir siaip man bent asmeniskai nepatinka toks kaip tankas :D

grizzly- nera dideliu minusu tik jau galetu ka nors naujo sukurti yamaha su didesniu motoru :D

litras ir 800 labai daug nesiskiria...tiesioji max greitis skiriasi skiriasi tik per kelis kmh... is patirties galiu pasakyt varzybose can am renegade 800 daro visus. ir outlanderi 1000 net.... paskutinis pavizdys vakar diena 3 pirmi renegades 800 ketvirtas outlanderis ir visi kiti tik tada.....canamai (bombos) pranasiausi.... jie turi daugiau pliusu uz kitus..... o tavo paminetas apie oro paemima jai jau tiek nardai tai yra tokie dalykai kaip "snorkeliai" kuriuos isikeli ir nebematai bedu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as drisciau gincitis, vaziavau su litru ir 800 man bent skiriasi. kekvienas atv turi + ir - ir nereikia cia girti can am, paziurejus Lietuvos bekeles varzybose pirmauja girzzliai, bombos kazkaip ne taip per purva, bet persikelus uz atlanto tai tik purvuose vien can am.

o del snorkeliu tai taip gali isikelti bet as ziuriu pagal gamiklini stovi. bet man gaila pjaustiti plasmases del snorkeliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as drisciau gincitis, vaziavau su litru ir 800 man bent skiriasi. kekvienas atv turi + ir - ir nereikia cia girti can am, paziurejus Lietuvos bekeles varzybose pirmauja girzzliai, bombos kazkaip ne taip per purva, bet persikelus uz atlanto tai tik purvuose vien can am.

o del snorkeliu tai taip gali isikelti bet as ziuriu pagal gamiklini stovi. bet man gaila pjaustiti plasmases del snorkeliu.

matai sakai grizliai laimi idomu butu paziuret kokias padangas naudoja ismatavimai firmos rastas ir pan...snorkeliai ne visiem pjaustit reikia.....bet can am turi daugiau pliusu nei kiti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
idomu butu suzinot, kiek pilat i savo ATV? Net nezinau kaip klaust, 100 kilometrui, ar valandai :D

100km skaiciuojant galima lygint pagal vazevimo stiliu... raptor 700 jai grazei vaziuoji buvau tilpes i 6l o jai jau spaudi nuo sirdies buvau pasiekes 18l 100km... aisku jai ten vien draskaisi po sniega ir pan galima ir 30 sudegint...vnz viskas priklauso nuo to kaip vaziuoji...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
[attachment=0]1314519092_244746569_1-keturratis-motociklas-Birzai.jpg[/attachment]Stai koki zveri aptikau internete,idomu butu suzinoti ar brangu butu toki pasigaminti :D

Pazystu šitą žmogų kuris jį sukonstravo, vargo daug ir ilgai. Gavosi tikrai geras aparatas. Variklis nissan'o tik nezinau tiksliai kokio, eina kaip žveris. Dabar man atrodo parduoda nes žadėjo konstruot keturiais varoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Paiskaitinejau tema ir nutariau savo trigrasi ikist - neskirta rimtiems ukinykams, tik megejams :).

Keturatis auginant galvijus tikrai labai naudingas daiktas, patogu piemeni tvert, nusivezt pasaru ir t.t. Ypac jei ganyklos ne prie namu o galviju nera daug. Traktorius tada gali ilsetis, o daznai ir patogiau nei dzipas.

Del galingumo: nelabai isivaizduoju kam reikia tu 800cc jei jis naudojamas kaip transportas iki ganyklu pavaziuot, na tiek kad sunkesnis jei priekabele didesne nori tempt. Su tokiu reik i purva lyst ir "gazuot", o ne karvutes lankyt. Na gal medzius tampyt is misko. 250 - 500cc uztenka (mes su 200cc ir priekabele pavelkam ir i kalvas lengvai uzkopiam, tik tiek, kad kiek per lengvas, bet juk tai ne traktorius...).

Ar sportinio tipo ar "darbinio" nelabai ir svarbu jei kokios zoliapjoves ar buldozeriuko nekabini. Priekabele masinos, nedidele, zinoma, temptu be problemu bet koks, aisku jei ne purvyne.

Keturraciai grandinine pavara ir jokiu 4 varomu, man didelis pliusas. Grandines siuolaikines laiko labai gerai, remontuoti juokai, daliu mazai. Na gal kinietiski byra labiau, neteko susidurti, bet visokios jamahos, kavasakiai ar ktm'ai- neuzmusami. Sportinio tipo rinkciausi vien del patikimumo ir paprastumo.

Pazistamas su dvitakte yamaha blaster tampo priekabele ir malkas veza, ir pas gyvuliukus... O tas keturratis isvis lengvas ir tam pagal ideja visai nepritaikytas, vien jau del motoro (na, vyresni, ar motokroso "ragave", zino kas yra dvitaktis) :). Bet dziaugiasi, kad nereik nei dzipo nei traktoriaus kinkyt maziems darbeliamas.

Turint maza uki keturatis, kad ir paprastutis, tikrai puikus pagalbininkas. Kogero dauguma kaime gyvenanciu ar bent jau turinciu sodybas tai suprato, del to "mini-arkliuku" visa daugeja. Dziugu, kai jais kazka dirba, o ne vien laksto pamiskese kaip isproteje... Juk vien del ramybes ir tylos dauguma is musu ir gyvena kaime :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Noriu pirkti dyzelinį keturratį.Kaip manote ar užtenka sveikatos POLARIS su 455cc ar geriau ARKTIC CAT su 700cc.Prie ūkio pasivažinėjimų gal ir nelabai svarbu,bet norėčiau iš tankaus miško medžius patampyti,nes gaila traktorių ten grūsti:) Kuris iš mano minėtų patikimesnis,o gal yra ir kitų gamintojų su dyzeliniais varikliais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu pirkti dyzelinį keturratį.Kaip manote ar užtenka sveikatos POLARIS su 455cc ar geriau ARKTIC CAT su 700cc.Prie ūkio pasivažinėjimų gal ir nelabai svarbu,bet norėčiau iš tankaus miško medžius patampyti,nes gaila traktorių ten grūsti:) Kuris iš mano minėtų patikimesnis,o gal yra ir kitų gamintojų su dyzeliniais varikliais?

As uz galingesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

Turime kalėdiniam laikotarpiui keletą pasiūlymų :

 

e3f847a2a619ad12bc002bf10723fffe970.jpg

 

799197fc29d36f2cc3030f5cc21efb14377.jpg

 

e198ff5b080d829c585aa943b73bd5ae47.jpg

 

Galime pasiūlyti ir kitus įvairius variantus su įvairiais aksesuarais ( barstytuvai, stumdytuvai, šluotos ir t.t. ) ar su kitų markių keturračiais ar motociklais kaip Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki, Can-Am, Arcticcat.

 

Vilnius-Kaunas-Klaipėda

+370-6-7146-144

+370-6-4300-400

 

Stengiamės atsakyti į rūpimus klausimus 24/7!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...