Jump to content

Teritorijos stebejimo sistema


daikom

Recommended Posts

  • po 6 metų...

Atgaivinsiu temą.

Gal kas pastaruoju metu statėsi vaizdo stebėjimo sistemą? Įdomu atsiliepimai. Kokios raiškos pakanka? Jei belaidė, kokiu atstumu iki dvr traukia? O gal geriau kur per elektros tinklą duomenis perduoda ir pan.

Dabar pasirinkimas beprotiškas, tik piniginę purtyk .

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, zverukas pranešimas:

Atgaivinsiu temą.

Gal kas pastaruoju metu statėsi vaizdo stebėjimo sistemą? Įdomu atsiliepimai. Kokios raiškos pakanka? Jei belaidė, kokiu atstumu iki dvr traukia? O gal geriau kur per elektros tinklą duomenis perduoda ir pan.

Dabar pasirinkimas beprotiškas, tik piniginę purtyk .

 

 

 

 

belaidei reiks bateriju, kurias keist ir pinigai ir vargas, beto isikraus kai to nesitikesi (zapadlo desnis). as nusprendziau geriau per laida. kadangi reiks vesti maitinimo laida, tai papildoma duomenu laida ikist nebus problemu. zadejo man sukomplektuot 6 kameras + irasymo irenginys us 150-200eu. kokybe bus sake itin gera, nakti tik va ar 20 ar25m tematys, bet cia neproblema, siais laikais yra judesio lempos, arba kaip kad pats ismasciau- bus suzenytas apsvietimas prie perimetrines signalizacijos. zodziu essme tokia: diena teritorija visa filmuojama, nakti bomzai jei kirs perimetrine automatiskai isijungs sirena + gsm aliarmas +apsvietimas ir aisku turetu snukius nufilmuot.

jai namie pats - sues sratus, jei nenamie, tai bent realiu laiku per ismanuji matysiu ka isnesa...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dabar už kamerą tikrai nebereikia šimtų mokėti, pas mane po 20 e tokios stovi. Ir ką galiu pasakyti, kad kokybės per akis. Tik žinot ko nori reikia, vienos daugiau skirtos į tolį, kitos čiut ne 180 laipsnių gali matyt. O pajungti jas tai jau kaip nori taip ir jungiesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , kestoxs pranešimas:

Na nezinau reiketu ir man firmų kontaktų, nes reikia pasipildyti sistemas, siaip esu pirkęs iš vietiniu, tai už viena besivartancia 2mgp mokėjau gal 500 eur,  o nespalvotos analoginės berods gal po 150 kainavo, nors jų kokybe ganėtinai nebloga 

Rudeni  parodoi paėmiau kontaktus, SAUGUS ŪKIS,  vaizdo ir apsaugos sistemos, tel. 8683 30977, žinau kas darėsi pas juos tai kaina už dvi kameras, monitoriu  namuose, taip pat viska galima matyt telefone, kamerom elektros berods reikėjo bet nuo ūkinio iki namo jokiu laidu nėra, vaizdas diena spalvotas nakti juodai baltas, su ju firmos darbu virš 1500 kainavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Augunstas pranešimas:

Svarsčiau ir ši variantą vistiek visos jos iš ten pat, dar turejau gera tinklapi kur buvo vien apsaugos sistemos tai ten irgi norma, bet gerai butų meistriuko kuris sumontuotu, šiek tiek nusimanančio prie šitos sistemos. Kitas čia turbut hardo viduje nėra.

 

Prieš 6 valandų, viktorass pranešimas:

Rudeni  parodoi paėmiau kontaktus, SAUGUS ŪKIS,  vaizdo ir apsaugos sistemos, tel. 8683 30977, žinau kas darėsi pas juos tai kaina už dvi kameras, monitoriu  namuose, taip pat viska galima matyt telefone, kamerom elektros berods reikėjo bet nuo ūkinio iki namo jokiu laidu nėra, vaizdas diena spalvotas nakti juodai baltas, su ju firmos darbu virš 1500 kainavo.

Turiu dvi sistemas skirtingose vietose,  kaip ir minėjau abi skirtingos, viena megapikseline kita vga, tai esme skirtumo ten labai didelio nėra ir viena ir kita turi savu pliusu ir minusu. Su tuo pačiu stebėjimų per internetą telefone, viena surišta per 220 su kompiuteriu, kita per WIFI ir pan. Esme tokia nu sakykim aš jas truputi apleidęs, vienos kompe programa nulūžus, vaizdui internetu trūksta išsiuntimo greičio, kitai truputi juokingesnė situacija, turejau telefona androida rodė gerai, dabar turiu iPhone ne viena programėlę nesusirisa, sakau pardavėjui, kame problema, sako aš tik androidais naudojausi tai nieko nezinau. Taip ir baigėsi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Turgui esu pirkes kinietiska kazkokia 60 euru berods,wifi atviroi vietoj tipo iki 100 metru.Bet yra vaizdo yrasymo funkcija,dedasi atminties kortele tai gali ir be vifi apseit,vaizda perziuret veliau isyrases.Nakti tipo iki 30 metru mato,bet realiai tai kokia 15 metru toliau jau labai neryskiai.Tik nepamenu koks maitinimas reikalingas,jungesi i 220v.bet per adapteri,nepamenu kiek ten 9v. ar 12v.Stebejimas,valdymas per androida.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ptz kamera(Gali pats valdyti), parsisiunčiau iš kiniečių. Mokėjau berots 67 eur. Jungi akuma, idedi sim kortele su interneto planu ir gali stebeti tiek per kompiuteri, tiek per androida is bet kurios pasaulio vietos, reikalingas tik internetas. Aisku kokybe turetu buti aiski uz tokia kaina, bet man pilnai uztenka. Jaigu yra noras gali parsisiusti vaizdo irasa is kameros perziureti arba issiimti sd kortele. Medzioklines kameros ir liks medzioklei, praeitais metais nusipirkau pigiausia varianta.. Tai gryba pjaudavo nuotrauku siuntimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...