Jump to content

Avių liga


Danute1970

Recommended Posts

  • po 2 mėnesių...

Reikia ir man pagalbos...siandien avis atsivede du-avyte ir avinuka. Avinukas snopuoja lyg turedamas "sloga" ar "bronchita", taip lyg ir zvalus zinda. Ka daryt su "sloga"?

Tai siandien tik atvede ir jau is karto snopavo buvot per gimdyma ar atejot ir radot jau juos?gal pritraukes  nuovalu kokiu nes buna kad avys nepilnai nulaizo abu reikia nuo nosytes nuvalyti nutraukti tas nuovalas nes dusta...O ai jau dabar taip tai uzmeskit aki gal kas yra toj nosi jo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau ryte atsivestus, pradziai lyg ir nieko nepastebejau, o pietu atejusi jau rimciau i juos pastebejau, kad berniukas sloguoja ir desine akyte paslapusi ...bet pagal viska jis gime paskutinis ir mama jo nedaprause turbut...kagi palauksiu ryto...

Jai zinda turetu buti viskas ok jai jis ir seip issivystes normalus ne joks slabakas kai buna tokie jau vos gyvi is karto...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai jis slabakas, bet palauksiu ryto...atranka, jei ka avis auginu keturis metus, bet tokio snargliaus nebuvo :)

Seip man ir nesitaike kad kazkaip ten snopuotu kitaip jau kada va tik po eravimosi tai jo nes velesi ten tos nuovalos kartu su eriuku bet jau po to neteko kad kazkas ten snargliotusi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki visi! Kreipiuosi PAGALBOS!

Katik prisiregistravau tad pirmą kartą prašau pagelbėti... :icon-exclaim:

Pirmą kartą auginam avis, taip kad eikime prie esmės, turime jauna avyte kuri susirgo ir nežinome kuo, ir ka daryti, akytės traiškanoja, kūsta, sulėtėjęs judrumas, bet ėst tai ėda.

Ką daryti kad akytės netraiškanotų ir kad ji nekūstų, o taipogi būtų judresnė??? :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi! Kreipiuosi PAGALBOS!

Katik prisiregistravau tad pirmą kartą prašau pagelbėti... :icon-exclaim:

Pirmą kartą auginam avis, taip kad eikime prie esmės, turime jauna avyte kuri susirgo ir nežinome kuo, ir ka daryti, akytės traiškanoja, kūsta, sulėtėjęs judrumas, bet ėst tai ėda.

Ką daryti kad akytės netraiškanotų ir kad ji nekūstų, o taipogi būtų judresnė??? :icon-question:

Oho kokia (s)  naujokas> rasot kaip profesionalas -pencininkas ...  gal kirminai puola arba akiu infekcija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi! Kreipiuosi PAGALBOS!

Katik prisiregistravau tad pirmą kartą prašau pagelbėti... :icon-exclaim:

Pirmą kartą auginam avis, taip kad eikime prie esmės, turime jauna avyte kuri susirgo ir nežinome kuo, ir ka daryti, akytės traiškanoja, kūsta, sulėtėjęs judrumas, bet ėst tai ėda.

Ką daryti kad akytės netraiškanotų ir kad ji nekūstų, o taipogi būtų judresnė??? :icon-question:

 akim tai lasiukai kai ir zmogui pades tikrai. o kokio amziaus ta avyte?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai susergate kur kreipiatės? Tai kokio velnio klausinėjate tokių klausimų forume, kurių niekas niekada neatsakys visiškai teisingai, nematydamas kas per velnias darosi su avimis. Supraskim vieną, čia yra forumas, o ne veterinarijos gydykla, per atstumą niekas negydo.

Tam ir forumas kad pasitarti-gydyti  kievieno reikalas ka jis daro su savo gyvuliu  ,kazkas sake maziuku aviuku gydymo metodika ikels ,taip niekas nieko neikelia .......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi! Kreipiuosi PAGALBOS!

Katik prisiregistravau tad pirmą kartą prašau pagelbėti... :icon-exclaim:

Pirmą kartą auginam avis, taip kad eikime prie esmės, turime jauna avyte kuri susirgo ir nežinome kuo, ir ka daryti, akytės traiškanoja, kūsta, sulėtėjęs judrumas, bet ėst tai ėda.

Ką daryti kad akytės netraiškanotų ir kad ji nekūstų, o taipogi būtų judresnė??? :icon-question:

Gyvuliu akiu traiskanojimas,ir asarojimas rodo,kad jusu gyvuliukas yra issekes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip gali buti kad issekes -o man buvo kad uzdegimas buvo ir net buvo supuliavusi akis -pirkau tepaliuka ir tepiau - tokia liga atsiranda kai avys auga buryje ir stumdosi del pasaro -besistumdydamos trina akis viena i kita kaili ir gaunasi infekcija ... reikia padaryti kad edant nesistumdytu del gydymo tartis su vet.gydytoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, susidūriau su rimta problema, pradėjo masiškai kristi ėriukai. Jokių požymių nesimato, sveiki, stambūs, guvūs tikrai ne skurdukai. Apie mėn su virš amžiaus. Ateini sekančią dieną randi negyvą viduryje tvarto. Taip krito jau kažkur apie 10 ėriukų.  Šie metai man bus gedulo, nes iš kažkur 60 ėriukų, dėl valdomų ir nevaldomų priežasčių šiai dienai netekau apie 15 ėriukų... Gal galite duoti kokius kontaktus kur kreiptis, kas galėtų atlikti tyrimus, paimti kokius mėginius ir ištirti kokia bacila mane užpuolė. O gal patys buvote susidurę su panašia bėda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Didelio mokslo nereikia paskersti nelaimeli,ir paziuret,kas jam mirti issauke.Geriausias budas isvengti nelaimiu,ir suprasti kas darosi tavo tvartuke,tai paserus neuztrenkti  duru,o dar kuri laika pastebeti gyvuliukus.Negalavimai,is kart pasimato.Taip nebuna,kad avinukas krito kaip nuo zaibo.Virs menesio,pats sudetingiausias laikotarpis.Ir pienas,ir sienukas jau rupi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, susidūriau su rimta problema, pradėjo masiškai kristi ėriukai. Jokių požymių nesimato, sveiki, stambūs, guvūs tikrai ne skurdukai. Apie mėn su virš amžiaus. Ateini sekančią dieną randi negyvą viduryje tvarto. Taip krito jau kažkur apie 10 ėriukų. Šie metai man bus gedulo, nes iš kažkur 60 ėriukų, dėl valdomų ir nevaldomų priežasčių šiai dienai netekau apie 15 ėriukų... Gal galite duoti kokius kontaktus kur kreiptis, kas galėtų atlikti tyrimus, paimti kokius mėginius ir ištirti kokia bacila mane užpuolė. O gal patys buvote susidurę su panašia bėda?

Kas gali atsakyt, pas mane tas pats siand, ateinu po kokiu 3 valandu ir randu nesikeliancia avyte menesio laiko, padkambinau vetui, atvaziavo suleido seleno, sake cia maziu ligos, laukiu ryto, kazin isgyvens...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali atsakyt, pas mane tas pats siand, ateinu po kokiu 3 valandu ir randu nesikeliancia avyte menesio laiko, padkambinau vetui, atvaziavo suleido seleno, sake cia maziu ligos, laukiu ryto, kazin isgyvens...

joooo, geras vetas,dar turbūt paemė kokių 10 eurų,o tai bent pastatyt bandė,ar tiesiog nusprendė kad čia tokia liga?visų eriukų  :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...