Jump to content

Eimontas

Nariai
 • Pranešimai

  55
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Eimontas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 30 2016

Eimontas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Eimontas

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1988.08.23

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Vietovė
  Norvegija - Lietuva
 • Pomėgiai
  Aviu kirpimas.

Miestas

 • miestas
  Sandnes - Marijampole

Kontaktai

 • El. paštas
  eimontasrackauskas@yahoo.com
 • Skype
  ciuviiis

Paskutiniai lankytojai

1.227 profilio peržiūros
 1. Labai reik patarimo. Gal kam buvo panašiai, kad ėriukas sunkiai kvėpuoja šnopuodamas su švilpimu... jau apie 4 dienas taip. Gimė 3- čia pati mažiausia. Pirmas dienas kvėpavo normaliai. Šiaip - smarki, godi avytė, 12 dienų. Maitinam pieno pakaitalu,  prišokus pas savo motiną pažinda ir dar iš kitų pasivagia. Gaila tik klausyt, kai garsiai kvėpuoja. Jaučiasi , kad problema nosyje ar kiek giliau.

 2. Eimontas

  Avių liga

  Jei kas turi kokių problemų su avimis kreipkitės gal galėsiu padėt patart.
 3. Eimontas

  Avių liga

  Paprasčiausia "LISTERIA' daugį ausį suserga nuo metų iki 2 metų avys nes užėda pelesio ar netinkamo pašaro. Daugiau informacijos. http://www.nadis.org.uk/bulletins/nervous-disease-in-sheep.aspx
 4. Eimontas

  Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.

  Aviu kirpimas Norge 2016.10.04
 5. Eimontas

  Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.

  https://m.youtube.com/watch?v=W_efLZi4o4M speed shearing. Apkirpau vieną eriuka per 39.97 sekundės.
 6. Eimontas

  Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.

  Jei moki kirpt gali kirpt ir paprasta elektrine mašinėle kirpt, tik minusas kad taip greit kirpt negali nes trūksta jėgos. Bet su ta paprasta gali nukirpt apie 100 jei turi patirties. Bet bei rimtai užsiimi kirpimu pirkt reikia kabinima variklį Heiniger EVO ir eis kaip iš pypkės po kokių 1000 avių
 7. Eimontas

  Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.

  Nu manau 1,5 EU geriausia kaina, nes avį apkirpt, bent man ilgai ne uztrunka. O kas labai daug ima uz avį tai tie manau mėgėjai. Tokia mano nuomone. Taip pat parskrendu Birželio pradžioj jeigu kam reikia nukirpt avis kreipkitės.
 8. Eimontas

  Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.

  Kažkaip keista kad taip greit apkerpa. Nes įgūdžiai turi būt labai geri.Nebent avys labai mažos ir labi gerai prožiurėtos. Su kokia yranga kerpa Lenkai? Su pakabinamas varikliais ar ne?
 9. Eimontas

  Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.

  Nu taip visokių būna avių, bet tekselius reikia kirpt Norvegijoj tai ne Lietuvoj.... Pas vieną ūkininką avis minimum sveria 115kg tai jau geriau kartais kudesnes. Ir dar kaip turi daug praktikos kirpime tai kuda ar stora ar tekselis ar romanovo jau nebebūna skirtumo kerpi kuo greičiau ir namo leki O taip kaip kiti įsivaizduoja kad jau jie profesionalai ir verkia dėl avių kad didelės ir taip toliau, nors nukerpa per sezoną vos 1000 ar daugiau. Tai paprasčiausiai daugiau tokių nesikviest verksniu...... As bent taip manau.
 10. Eimontas

  Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.

  Tai kokia tavo kaina galutinė su kelione ir su kirpimu? Už 200 km sumokėjo 40 eurų. As Lietuvoj po kol kas mažai turiu klientų tai kad aš į Lietuva avių kirpt nesiveržiu. Tai tik kirpkit vyrai. Nes ne bet kas gali kirpt avis Tik tikri vyrai tai gali
 11. Eimontas

  Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.

  Manau,kad rasi kas apkirps. Tik dėl kainos nežinia.
 12. Eimontas

  Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.

  O tai kiek tu nori gaut už avi? Kokie dar niekai buvau gryzes į Lietuvą ir kirpau po 1.5 euro maks plius kelias. Tai kalbėjau už 40 avių prašo 200 eurų... kiti kabutėse profesionalai.... tai viskas proto ribose. Tai mažos kainos važiuok kirpt avis į Norvegiją. Tikrai kainos ne mažos bet ir pragyvenimas nepigus tai kad tas pats kur kirpsim ar Lietuvoj ar Norvegijoj. Tik nereikia įsižeisti už teisybę. Tik sakau kaip yra.
 13. Eimontas

  Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.

  Visi tik apie kainas šneka. Man avių kirpimas kaip gyvenimo būdas ir kaina nelabai svarbu svarbiausia kad būtų ką kirpt po 1 eurą ar daugiau kerpi ir vargo nematai avi užtrunka nukirpti apie 2 minutes plius minus tai nemanau kad gali imt 2 eurus.... bisky jau per daug. .. O dėl važinėjimo pas ūkininkus nereikia verkt toks juk darbas aš daug važinėju ir nesiskundžiu. Kaip ir sakoma ne varyk Dievo į medžius Bet džiugu, kad Lietuvoj daugėja avikirpiu. Ir kiek kas nukerpa avių per sezoną? labai įdomu:)
 14. Eimontas

  Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.

  "Kerpu" Kokia įranga kerpi ir kiek patirties turi avių kirpime?
 15. Eimontas

  Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.

  O Lietuvoj daugėja avikirpiu
×
×
 • Create New...