Jump to content

Avių liga


Danute1970

Recommended Posts

Siandien- manykim, kad vakar diena as sapnavau- laksto, eda kaip niekur nieko. Dzisugiuosiu...

Buna kad jie sueda ka nors ir staigiai suserga -arba isgeria vandens kur is balos ......  reikia sekti kaip ir kuom gyvena mazas ir mazdaug nuspesit kas jam galejo nutikti ... ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 sveiki , gal galit kas patarti??  per savaite krito 3 siumetiniai aviukai, pradejo kristi vyriausieji  gime gruodi- sausyje ,randu  negyvus   su   putom  is burnos , isankstiniu jokiu pozymiu ,laksto visi zvalus  , vanduo tik sulinio, visada ganosi lauke ir ziema , ar gali buti kad persieda perdaug  zoles ??nes kartais istruksta is  teritorijo   ir tada jau gauna paaugusios zoles ??( nes aptvare zole gana menka)  taip budavo ir anksciau bet niekad kritimo nepasitaike ar avim budingas persirijimas?? grudu neduodu jau men laiko 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 sveiki , gal galit kas patarti??  per savaite krito 3 siumetiniai aviukai, pradejo kristi vyriausieji  gime gruodi- sausyje ,randu  negyvus   su   putom  is burnos , isankstiniu jokiu pozymiu ,laksto visi zvalus  , vanduo tik sulinio, visada ganosi lauke ir ziema , ar gali buti kad persieda perdaug  zoles ??nes kartais istruksta is  teritorijo   ir tada jau gauna paaugusios zoles ??( nes aptvare zole gana menka)  taip budavo ir anksciau bet niekad kritimo nepasitaike ar avim budingas persirijimas?? grudu neduodu jau men laiko 

putos tai kazkas su skrandziu ....  tai neduokit tos zoles   ..o gal grudu apsirijo,  zodziu kazko apsirijo, nus tai mano mintis ,kolegos gal ka kita padestys ..... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane jau nuo ziemos tasosi po laukus neleidzia net zoliai pradet aukt :D Bet ne tai noriu pasakyt vakar maciau ant jaunos zoles kada atrijo eriukas seiles bet tiesiog buvo paspringes ir po keliu minuciu vel viskas buvo gerai.Tai realiai neturetu nuo zoles kad butu kazkokiu rimtesniu problemu nugaist kad.Cia nematant ar be veterinaro normalesnio kazin.O gal but kokios erkes jai jos mirtinos eriukams tos uzskrestos nes kol kas nesitaike nezinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Tai nikas nežinote? Esu girdėjęs kad ir veršiams būna. Man yra buve pačioje auginimo pradžioje, bet daugiau nepasitaoke iki šiol. Atsivedė didelį gražu eriuka po kelių dienų žiūriu neturi išanges:-/

Nu padaryt turbut neiseis naujos   :eusa-think:..... issigimimas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, net nežinau, kaip apibūdinti šią ligą... Avies akys atrodė primerktos, mieguistos, o pagurklis atrodė tarsi padidėjęs, išpūstas. Po poros dienų avis nugaišo. Internete berods radom kažkokią ligą, bet apie ją nedaug parašyta. Gal kas nors bent kiek nutuokia kokia čia liga? Labai bijom , kad tik nebūtų užkrečiama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sian vakare aviai atsirado pagurklys, o taip tai guvi du menesio virs mazyliais, ar gali kas padeti, turiu galvoj vaistai. Ss angelskai neskaitau, ka tureciau suprasti apie botle liga.

Ten raso apie kirminus .....   ps.naudojant google chrome labai graziai veikia -vertejas- ir jum isvercia ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš išleisdamas ėriavedes į pagrindinį aptvarą norėčiau jas apdoroti nuo kirmėlių, o kaip elgtis su 1-1,5 mėn. ėriukais, ar jie taip pat jau gali būti užsikrėtę? Ir kažin ką patartumėte naudoti? Rudenį avims buvo suleistas Ivomec plus.

mano tokiem maziem neleido ir sake viena karta metuose ,bent taip pas mane
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...