Jump to content

Avių liga


Danute1970

Recommended Posts

na ne nei viduriuoja nei temperaturos turi ir nezinau tiesiog pasidaro leti toki vangus ir po to gaista
O ka vetas ar kvietet ? maziukai- siaip jei nepataikai vaistu dozes jiem buna aleliuja ..itariu kazkoks virusas kerta jusu eriukus .. mano eriukai biski silpnoki buvo ant pirmos zoles bet nieko laksto.o virusai itariu puola kai imunine nusilpusi ,o jie dar zinda ar jau ne ? skrodimo ir turbut nedaret ? vitaminas E ir selenas buna truksta..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na skrodima padarem dviems eriukams visi organai grazus vetas sake gal zarnose kirmeliu paziuret ar nera bet niekur nieko blogo plauciai kepenys tvarkoj del tikrumo issisaukem jy paty kad pasiziuretu bet irgi jokiu trukumu nepamate tai sake vienintele priezastis kad truksta seleno kaip jus ir saket,suleido visiems likusiems na bet nesitiki man kad tai pades nejau del seleno trukumo taip visi vienas po kito gali gaisti :( o zysti tai jau nezynda.tik vienas keistas dalykas kad abieju eriuku sirdys kazkokioj plevej.kai skerdem mesai suaugusius tai du buvo labai uzskurde maziukai pagal savo amziu tai ju sirdys irgi plevej o tie kurie uzaugo grazus,dideli ju sirdys nebuvo esancios tam pleves avalkale... :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo vat reikia sekt viska -eravedes nukirminuotos kol atsigavo po to jom gimdymas ir gavosi gal silpni eriukai-na man teko is parduotuves pirktu pienu girdyti dvieju valandu susalusi eriuka :) nieko susilo atsigavo ir po siai dienai begioja.manau reikia jiem pieno daugiau duoti kad ir karves .. ir pasara baltymingesni plius kartais su fermactiv milteliais pamaisyti..stengtis malti stambiai kad geriau virskintu..druska megsta laizyti ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pernai buvo panasiai. Nustatem,kad veislini avina isigijau isveista is giminingu,tai visi eriukai,kurie nuo jo krito,vieni iskarto gime,kiti menesio ar vyresni. O kaip pas jus,ar avino nekeitet?

na sie eriukai pirmi nuo barono kury turime,avims jis tikrai negiminingas nebent kaip jus sakot isvestas jis pats is giminingu,nes seis metais daug eriuku ka tik gimusiu neisgyveno,na o va ant galo ir paauge krenta.na o kad per mazai pieno tai nemanau nes zysdavo ne tik savo mamas o ir tas kurios vaiku neteko :) sustoja prie edziu avys esti o eriukai visas iseiles pereina :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pernai buvo panasiai. Nustatem,kad veislini avina isigijau isveista is giminingu,tai visi eriukai,kurie nuo jo krito,vieni iskarto gime,kiti menesio ar vyresni. O kaip pas jus,ar avino nekeitet?

na sie eriukai pirmi nuo barono kury turime,avims jis tikrai negiminingas nebent kaip jus sakot isvestas jis pats is giminingu,nes seis metais daug eriuku ka tik gimusiu neisgyveno,na o va ant galo ir paauge krenta.na o kad per mazai pieno tai nemanau nes zysdavo ne tik savo mamas o ir tas kurios vaiku neteko :) sustoja prie edziu avys esti o eriukai visas iseiles pereina :D

Paede eriukai kitur neziuri jie guli arba laksto.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki,

Turiu beda su viena avele (Romanovo). Parsivezem is ukininko gyva, judria, bet buvo smulki.

po keletos dienu pastebejom, kad pritupia lyg noredama slapintis, bet nepavyksta. Tokioj pozoj prabuna apie minute gal dvi. Kartais net matosi jog virpa apatine snukio lupa. Kartai pavyksta nusislapinti bet vos po keleta lasiuku.

Eda gerai, varzosi del duonos ar avizu kartu su kitomis avelemis. Zole skabo taip pat. Taciau ilgiau uz visas gulineja.

Pries pusantros savaites suleisti vaistai nuo kirminu (IvomecPlius), vitaminu gauna.

Kas jai galetu buti? kuom ir kaip gydoma?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus ten foto kai ikelet tai mano chroma padvigubejo ... o jusu avytei gal viduriai uzkietejo??

Tiesiog paspausk ant nuotraukos ir sumazes ir eis matyti :)

K aip supratau sasai uzsidejo ir negyja -truksta vitminu ,zaizdom purkst vaistinese toks 20 24 lt kai zelionka -sake tinka zaizdom kanopom ir turi buti vaistineleje auginant avis :)))

bet vistiek sumazinkit foto mano croma neitelpa i kompiuteriuka -is pradziu galvojau kad virusas ale tik iseini is cia viskas gerai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, noreciau pasiklausti patarimo, nes aviu auginime esu visiskai "zalia". Parsivezus tris patinelius namo, vienas is masinos sokdamas suklupo ir nebeprimyne vienos priekines kojytes, o lakste ja vilkdamas. Nors gyvenam Klaipedos raj , issikvietusi veterinara nuo 10ryto taip ir nesulaukiau jo iki 21 val. Tai per vargus susiradau senuka buvusi veterinoriu parsiveziau ir jis is karto pasake, kad kojyte luzusi :(:( kadangi pjaut gaila per mazas 5men tai padarem langete ir suteipavom ta kojyte. Laksto su visais neatsilieka slubiukas, sakykit gal dar reikia papildomai kokiu vitaminu suleisti ar dar ko nors kad gytu kojeles kauliukai? Busiu dekinga uz patarima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noreciau pasiklausti patarimo, nes aviu auginime esu visiskai "zalia". Parsivezus tris patinelius namo, vienas is masinos sokdamas suklupo ir nebeprimyne vienos priekines kojytes, o lakste ja vilkdamas. Nors gyvenam Klaipedos raj , issikvietusi veterinara nuo 10ryto taip ir nesulaukiau jo iki 21 val. Tai per vargus susiradau senuka buvusi veterinoriu parsiveziau ir jis is karto pasake, kad kojyte luzusi :(:( kadangi pjaut gaila per mazas 5men tai padarem langete ir suteipavom ta kojyte. Laksto su visais neatsilieka slubiukas, sakykit gal dar reikia papildomai kokiu vitaminu suleisti ar dar ko nors kad gytu kojeles kauliukai? Busiu dekinga uz patarima.

Turėjom ir mes pernai vieną šlubiuką su sulaužyta koja, nieko papildomai neleidom nei davėm , kojyte įtvare pati kuo puikiausiai sugijo vėliau ir atskirt nebėjo. Svarbiausia prižiūrėti kad langetė nenutrintų kojos. sėkmės gydant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Na pas mane seis metais ir panasi situacija buvo pati graziausia avyte jauna kokiu 2 menesiu ikiso kazkur koja ir turbut suslauze bet zinot nieko nedejau jokios langetes ir joko veterinaro.Ne del to kad nebuvo cia gaila ar kad nepriziuriu bet tiesiog ji matesi kuo pujkiausiai ede ir zindo tik kad striksejo ant 3 koju koki menesi laiko po to pradejo priminti ir viskas ok na biski palepindvau grudais as ja daugiau kaip ligoniuke.Zinoma luzis luziuj nelygus gal buvo tik iskilimas koks...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar karta aciu uz patarimus :) , butinai patikrinsiu kad nesustu tik pagauti ji dabar ne taip lengva lekia ant triju kojeliu neatsilikdamas nuo kitu. O cia jau is linksmesnes puses - veterinaro kuris pas mane vaziavo is judrenu bet taip ir nedavaziavo pavarde Vilkas, tai gal del to ir neprisisaukiau prie avyciu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

sveiki,gal kas patarsit.jau antras aviukas (4men)vaisto,kaip suparalizuotas,sunkiai lanksto galines kojas ir eina prasizerges jei atsigulai tai be pagalbos neatsikelia kojos isitempusios,stuburas ir visas isitempes zandikauliai kaip surakinti nelabai sekas kramtyti,veterinoriai patare sugirdit ALBENA, paagerejimo nera .kas tai? ka galit patarti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,gal kas patarsit.jau antras aviukas (4men)vaisto,kaip suparalizuotas,sunkiai lanksto galines kojas ir eina prasizerges jei atsigulai tai be pagalbos neatsikelia kojos isitempusios,stuburas ir visas isitempes zandikauliai kaip surakinti nelabai sekas kramtyti,veterinoriai patare sugirdit ALBENA, paagerejimo nera .kas tai? ka galit patarti?
O kas ta ..Albena.. ? vitaminu leidziamu suleiskit
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...