Jump to content

Kokias buhalterines programas naudojate?


Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Ko gero ta, kuria dirba LŽŪKT. Bet negarantuoju. O specialios kaip ir nelabai žinau. ŽŪB mačiau dirbant su Rivile, Agnum. Ūkininkų pagrindinė - exelis :D . O šiaip tai pritaikyt savo poreikiams galima kiekvieną.

P.S. Durnų klausimų nebūna. Būna tik neaiškiai suformuoti. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra daug ir įvairių buhalterinės apskaitos programų. Pritaikius žemės ūkiui su kiekviena galima dirbti. Svarbiausia ūkininkui (ir ne tik) tai, kad ji nekainuotų kaip naujas traktorius. O ir jos atnaujinimų kainos turi būti proto ribose. Taip pat ir konsultavimas dėl darbo su ja.

Kita vertus, nebūkim optimistais, kad turint programą ir minimalias buhalterijos žinias, pavyks vesti ūkio buhalterinę apskaitą. Po kokių 5 metų klaidų darymo ir ieškojimo - galbūt. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai minimaliai ji tinkama PVM apskaitai kai nesinori kas mėnesį pas buhalterę lakstyti. Šitą programikę naudoja tie, kas apskaitą exelyje veda. Bet šiaip tai naudos iš jos jokios.

Donatai, jau kovo 10 d. o tu vis dar iš kelionės negrįžęs :icon-wink: Ar čia priminimas sekantiems metams?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmmz manau i ja susivesiu individualia veikla savo tik nepastebejau ar yra gaunamoms saskaitoms suvesti kazkokia dalis. Ir ar galima paskaiciuoti gautu ir israsytu saskaitu sumas uz tam tikrus periodus pvz uz 2008 metus. O tai su wordu jau uzkniso saskaitas rasalioti.

O gal siaip zinai kokia nemokama tokia paprasta programike israsomoms ir gaunamoms saskaitoms tvarkyti, ir kad eitu ataskaitas poto suformuoti. Nes dabar uz visus metus skaiciuoti pajamas :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandžiau aš programike pažaist. Gerai sakoma - nemokamas sūris tik pelėkautuose. :( Nieko doro, pasirodo ji PVM neatskiria. :icon-neutral:

Nelabai supratau ką tu ten tam worde darai? Tik sąskaitas išrašinėji? Nes jei nori skaičiuoti pajamas, tai geriausia pasidaryt suvestines exelyje, dar kokį filtravimą pasijungt.

Buvau parsisiuntus demo programos sąskaitų fiksavimui. Tik ji kainuoja 99 Lt. Lyg ir neblogai. Pasižiūrėk.

http://www.buhalteriams.lt/index.php?id=55

O šiaip tai aš dirbu su buhalterine programa, tai man tokie "blusinėjimai" neaktualūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandžiau aš programike pažaist. Gerai sakoma - nemokamas sūris tik pelėkautuose. :( Nieko doro, pasirodo ji PVM neatskiria. :icon-neutral:

Nelabai supratau ką tu ten tam worde darai? Tik sąskaitas išrašinėji? Nes jei nori skaičiuoti pajamas, tai geriausia pasidaryt suvestines exelyje, dar kokį filtravimą pasijungt.

Buvau parsisiuntus demo programos sąskaitų fiksavimui. Tik ji kainuoja 99 Lt. Lyg ir neblogai. Pasižiūrėk.

http://www.buhalteriams.lt/index.php?id=55

O šiaip tai aš dirbu su buhalterine programa, tai man tokie "blusinėjimai" neaktualūs.

reikia vesti gaunamu ir israsomu saskaitu registra/zurnala. Jei nesinaudoji jokia buhalterine programa pradziai buvo gerai tikriausiai. Anksciau as irgi vedziau i excel toki sarasa, dabar LZUKT atspausdina is buhalterines programos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Buvau DBapskaita pristatyme,tai labai faina apskaita ir minimaliai susigaudant apskaitoj lengvai įmanoma pačiam viską vest,bet vienam ūkininkui neinant į europos fondus kažin ar apsimoka pirktis,nes tikrai brangu :(

KOkia apytiksle kaina?

Prieš metus buvo maždaug 3000,tik neprisimenu ar su PVMu,ir metinis aptarnavimo mokestis berods nuo 100 iki 200

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...