Jump to content

Kukurūzų silosui auginimo technologijos


ricardaas

Recommended Posts

On 2020-05-05 at 15:07, JCB pranešimas:

Aš šiek tiek atsiprašysiu už dezinformaciją. Šeštadienį labiau pasiknaisiojau, tai kelių dienų tikrai neužteks. Vieni sprogę ir su 2-3cm daigeliais, kiti tik guli prasprogę. Pasėta apie 5cm gylį. Žemei drėgmės dar yra, tik vėsoka matomai. 

Kokia situacija? As irgi labai anksti pasejau, tai jau neramu daros. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Juodas pranešimas:

Kukurūzas prieš gera savaite pasėtas. Vietomis nemažai varpio lenda. Jei keliu dienų bėgi nupurskiu glifosatu, kažin kukurūzui ne pakenksiu 

Jei iš žemės neišlindęs - nepakenks. Niekas iš mūsų nepasakys, ar pas tave tikrai neišlindęs, spręsti pačiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Juodas pranešimas:

Kukurūzas prieš gera savaite pasėtas. Vietomis nemažai varpio lenda. Jei keliu dienų bėgi nupurskiu glifosatu, kažin kukurūzui ne pakenksiu 

Pupas taip zmones purskia, grikius ir t.t. As taip vasarinius pasejes i tarpinius symet nupurskiau - viskas ok. Glifosatai kontaktiniai ko nepasiekia to neima. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, belarusas820 pranešimas:

Kuo purskiate kukuruza nuo žoliu, ir kokia hektaro kaina gaunasi?

Galima maister viena karta, kas gausis apie 37euru ha. Isims viską. Galima dėti arrat pirmam purkskimui ir antram Samson+temsa. Ar tas mišinys isims varputi nežinau. Bet rietmete ir kitas viensklites turėtų pribaigti. Kainos nepamenu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, belarusas820 pranešimas:

Kuo purskiate kukuruza nuo žoliu, ir kokia hektaro kaina gaunasi?

Vienais metais vadyba patarė purkšti 2 kartus,pavadinimu  neatsimenu,tipo pigiau. Nepatiko. Dabar dedu maisteriu ir ramu.gal brangiau,bet vienas kartas ir išvalo dirvą kaip glifosatas,lieka tik kukurūzas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Ogurec pranešimas:

Tai kam skubėjai sėti? yra aiškiai žinoma,kad kukurūzai bijo šalnų :D Kiek kalbama, kad tai ne ankstyvos sėjos augalai, bet visi nori tai pajusti savo praktika. nesuprantu, būtum sėjas gegužės pradžioj nieko nebūtų nutikę,plius šalnų būna net gegužės gale tai reikia visko tikėtis :)

Skaityt išmok pamokslininke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , greitail pranešimas:

Mano velyvi geguzes 7  dar tik saknis 3cm is stiebas issikales is seklos dregmes labai daug tik galvoju ar neperdaug giliai pasejo  apie 8 cm 

Gal kiek ir gilokai, bet prie įprasto pavasario problemų nebūna. Čia šis pavasaris pasimetęs.

Dar sėja ir dabar žmonės, savaitgalį virš 30ha pasėjom.

 Priklausomai nuo dirvos tipo, būklės, temperatūros, sėklų rūšies sėklos įterpimo gylis svyruoja nuo 3 iki 6 cm. Priemolio dirvose kukurūzai sėjami 3–5, o priesmėlio 5–6 cm gyliu. Esant vėsesniems orams, kukurūzų nereikėtų sėti per giliai. Tada optimalus sėjos gylis turėtų būti 3–5 cm, tik orams ir dirvai visiškai įšilus, kukurūzus galima sėti 5–6 cm gyliu. Jeigu trūksta drėgmės, rekomenduojama sėti 1–2 cm giliau. Dažniausiai sėjama 75 cm tarpueiliais, maždaug 15–20 cm atstumu eilutėse.

Skaitykite daugiau: https://www.manoukis.lt/mano-ukis-zurnalas/2008/01/kukuruzu-auginimo-technologijos-ir-sejos-technika/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , greitail pranešimas:

Mano velyvi geguzes 7  dar tik saknis 3cm is stiebas issikales is seklos dregmes labai daug tik galvoju ar neperdaug giliai pasejo  apie 8 cm 

Pas mane sėti tokiu pat metu. Šiandien ziurejau tai daigeliai lenda iš žemės, savaites pabaigoje turėtų matytis polnumoje eilutės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...