Jump to content

Ar verta Lietuvoje pradeti ukininkauti


Mantvydassss

Recommended Posts

Na turiu butą, už kurį dar moku paskolą, bet likutis yra ~ pusė buto vertės. Jį pardavus manau kokius 70.000 Lt turėčiau pradžiai. Šiuo metu turiu dar ir darbą :D už kurį taip pat šį bei tą moka. Taigi žemę galima ir išsimokėtinai pirkti, per kelis metus išsimokėt ir tada jau kurtis savo valdoje. Dėl nuomos esu skeptiškas dėl vieno dalyko: jei tarkim įvyktų kažkas nenumatyto ir skubiai reiktų pinigų, tai nuomajomas žemės nei parduosi nei užstatysi. Nuosava žemė būtų tarsi kažkoks garantas, kaip šiuo metu butas.

quote]Noras tai privalumas del to nesigincijama.Del zemes nuomos tai apsimoka daug labiau negu pirkti nebent tas nuo 0 nereiskia turimu pinigeliu kiekio.del technikos tai teks prisiminti visus draugus,gimines,kaimynus,pazistamus ir tt.Tai yra geris pazinsi draugus nelaimej .Cia jau varau i ateiti.del paskolu turiu atskira nuomone kurios neviesinu. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 147
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Norint gauti paskola reikia, kad butu kokio turto uzstatyt ar veikla turi buti vykdoma su stabiliom pajamom... :eusa-doh:

reikia tik kazkiek procentu inest tos kainos o paskui ta zeme kure tu perki gaunasi kaip uzstatas jeigu nesugebi issimoket bankas ja pasiima

Va nuo tokiu nesamoniu ir prasidejo krizes. Kkainos kyla, tie kas normaliai dirba ta zemia nesugeba jos ipirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint gauti paskola reikia, kad butu kokio turto uzstatyt ar veikla turi buti vykdoma su stabiliom pajamom... :eusa-doh:

reikia tik kazkiek procentu inest tos kainos o paskui ta zeme kure tu perki gaunasi kaip uzstatas jeigu nesugebi issimoket bankas ja pasiima

Va nuo tokiu nesamoniu ir prasidejo krizes. Kkainos kyla, tie kas normaliai dirba ta zemia nesugeba jos ipirkt.

o ka tu laikai normaliu darbu 5 buliu auginimas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gerai pastebėta. Kam imt paskolą jei jau tu galvoji, kad negalėsi išsimokėt?

Norint gauti paskola reikia, kad butu kokio turto uzstatyt ar veikla turi buti vykdoma su stabiliom pajamom... :eusa-doh:

reikia tik kazkiek procentu inest tos kainos o paskui ta zeme kure tu perki gaunasi kaip uzstatas jeigu nesugebi issimoket bankas ja pasiima

Va nuo tokiu nesamoniu ir prasidejo krizes. Kkainos kyla, tie kas normaliai dirba ta zemia nesugeba jos ipirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aisku jei nueisi is lempos ir pasakes kad va sumasciau ukininkauti duok man pora milijonu tai isjuoks ir viskas.bet jeigu nuesi su konkreciais skaiciais ir planu tai manau dideliu problemu nebus.

jeigu tu zinai nors viena stambu ukininka kuris pradejo nuo nulio be jokio kito verslo kakazkokiu papildomo pajamu saltinio.ir dirba be paskolu (dideliu paskolu)parodik man toki ir as tau statau toreso :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aisku jei nueisi is lempos ir pasakes kad va sumasciau ukininkauti duok man pora milijonu tai isjuoks ir viskas.bet jeigu nuesi su konkreciais skaiciais ir planu tai manau dideliu problemu nebus.

jeigu tu zinai nors viena stambu ukininka kuris pradejo nuo nulio be jokio kito verslo kakazkokiu papildomo pajamu saltinio.ir dirba be paskolu (dideliu paskolu)parodik man toki ir as tau statau toreso :D

Viena zinau toki mano rajone yra. Kiek zinau uzpraeitais metais turejo 450ha zemes, kuria vienas pats apare. Zmogus is prigimties darboholikas, kai turejo dar kokia 150ha viska beveik pats apsidirbdavo. Dabar pagrinde dirba su rusiska technika, nors maciau jau lakste ir vienas vakarietiskas traktorius, gal jau bando atsinaujint. Sitas ukininkas tikrai gyvenime nera emes paskolu, pradejo tikrai nuo 0. Per 30 metu ir isivaziavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aisku jei nueisi is lempos ir pasakes kad va sumasciau ukininkauti duok man pora milijonu tai isjuoks ir viskas.bet jeigu nuesi su konkreciais skaiciais ir planu tai manau dideliu problemu nebus.

jeigu tu zinai nors viena stambu ukininka kuris pradejo nuo nulio be jokio kito verslo kakazkokiu papildomo pajamu saltinio.ir dirba be paskolu (dideliu paskolu)parodik man toki ir as tau statau toreso :D

Viena zinau toki mano rajone yra. Kiek zinau uzpraeitais metais turejo 450ha zemes, kuria vienas pats apare. Zmogus is prigimties darboholikas, kai turejo dar kokia 150ha viska beveik pats apsidirbdavo. Dabar pagrinde dirba su rusiska technika, nors maciau jau lakste ir vienas vakarietiskas traktorius, gal jau bando atsinaujint. Sitas ukininkas tikrai gyvenime nera emes paskolu, pradejo tikrai nuo 0. Per 30 metu ir isivaziavo.

as tikiu.jei tas zmogus perduos sunui ta savo uki tas sunus savo sunui ir tt tai ziurek per kokius 200metu jau vienas is stambiausiu europoje bus :Dbet kalba tai eina apie daug trumpesni laika o ne taip kad gale givenimo pradedi jaust kad uzdirbi kazka.

beje visi ukininkai yra darboholikai zmogus kuris turedamas uki pats jame nedirba o tik samdo zmones tai jis yra paprastas verslininkas,va pas toki as ir dirbu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka tu laikai normaliu darbu 5 buliu auginimas :D

Ar auginsi 5 ar 50 tas nekeicia esmes. Ukininkai perka zeme tam kad ja galetu dirbt ir is gautos produkcijos gaut pelna. O visi tie paskolu emejai kur ikeicia i paskola i jau nupirkta turta siekia tik uzdirbt is to kad kaina pakils ir parduos brangiau. Imt paskola, pirkt zeme, ja palik dirvonuot gali tik spekuliantai, arba durniai. Durniais liko tie kur paskolas pasieme pries atsirandant krizei ar jos pradzioi. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka tu laikai normaliu darbu 5 buliu auginimas :D

Ar auginsi 5 ar 50 tas nekeicia esmes. Ukininkai perka zeme tam kad ja galetu dirbt ir is gautos produkcijos gaut pelna. O visi tie paskolu emejai kur ikeicia i paskola i jau nupirkta turta siekia tik uzdirbt is to kad kaina pakils ir parduos brangiau. Imt paskola, pirkt zeme, ja palik dirvonuot gali tik spekuliantai, arba durniai. Durniais liko tie kur paskolas pasieme pries atsirandant krizei ar jos pradzioi. :D

o kas cia zeme siule pirkti perpardavimui?mes cia nesusikalbam kazko. as ir sakaiu nuo pat pradziu imt paskola pirkt zeme ir ja dirbt smulkiam ukininkeliui ar zmogui kuris nori uzsiimti tuom paprasciausei kito kelio nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.kaip matau cia vyksta inirtynga diskusija,Mantvydai as ir panasioj kaip tavo situacijoj,noreciau pradeti ukininkauti,db dyrbu norvegijoje prie karviu,noriu pradeti ukininkauti lietuvoje,perimciau mociutes sodyba,su beveik 10 ha,ir dar toleliau koke 15 km,tureciau dar 7ha,planuociau melzemu karviu banda,na aisku reiktu statyt ferma,siektiek technikos ira ,bet dar nemazai truksta.ka jus visi apie tai manot? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.kaip matau cia vyksta inirtynga diskusija,Mantvydai as ir panasioj kaip tavo situacijoj,noreciau pradeti ukininkauti,db dyrbu norvegijoje prie karviu,noriu pradeti ukininkauti lietuvoje,perimciau mociutes sodyba,su beveik 10 ha,ir dar toleliau koke 15 km,tureciau dar 7ha,planuociau melzemu karviu banda,na aisku reiktu statyt ferma,siektiek technikos ira ,bet dar nemazai truksta.ka jus visi apie tai manot? :)

tai super,varyk.tavo atveju tai dar lengviau viska bus issukti.o ferma karvem tai nereik tokiu jau dideliu pinigu cia kazkurioi temoi berods apie fermu statyba skaiciau kad 45 karvem pastato ferma uz 140gabalu tai kas cia yra juokas.tik tokiai fermai aisku ir zemes reiktu daugiau.tavo atveju kaip jau turi nuo ko pradeti tai pilnai sutikciau kad galima nomuoti tos zemes trukuma.o paskui vystit po truputi ir turertu puikiai eitis.linkiu dideles sekmes.

ps.kiek uz val gauni jei ne paslaptis?ir kaip seip darbas.nes as tai irgi la noriu pereiti prie galviju patirties igauti .gali i pasta parasyti jei cia nenoresi [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Tajgi esu jaunas optimistas,turiu 20ha nuosavos ziames Prienu r. ir keleta klederu ant kiemo.Svajojiu pradet ukininkaut. Nuo ko man reiketu pradet,ar gereu iskart su tiek zemes net nesisudint ranku....

Kaip ir kiekviename versle - pirmiausia susigalvoti gera verslo plana ir strategija. Mano brolis puikiai gyvena is 9 ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...