Jump to content

Ar verta Lietuvoje pradeti ukininkauti


Mantvydassss

Recommended Posts

  • Atsakymai 147
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Dekavoju pasisakiusiems:)

Yra taip - mane traukia prie zemes, prie ukio darbu, nenoriu as kazkur kitur investuot, man kitkas neidomu, ir milijonu man nereikia, as noriu ir ruosiuos gyvent kaime. Gyvenau Klaipedoje, patiko, bet vis tas betoninins dziunglynas uzknisdavo, o dabar Londone dar - cia isvis zalio ploto mazai matau, nebekalbu jau apie triuksma. Gyventi kaime ir dirbti zeme - man gyvenimo budas. Aciu kas palaikys. Del zemes - taip, reiketu nusipirkt kuo daugiau kiek iamanoma, ta linkme dirbama. Del ukio krypties - mane gal labiau netgi traukia darzinnkyste (bulves, svogunai, morkos, cesnakai, kazkokios netradicines darzoves ir pan.), bet jei tarkim sodinu bulviu 10ha, tai kiek skaites, juk rekomenduoja bulves sodnt i ta pacia vieta tik kas 4 metus, tai sejomainai manyciau augint javus. Del ziniu - ziemos vakarai ilgi, o skaityt analizuot ir dometis man labai patinka. Del banko - as nenoriu duot tiems dykaduoniams dar daugiau uzdirbt, krizes sukelia, is mokesciu moketoju pinigu gaivina juos (cia daugiau uzsienyje), ir po to dar - dekit indelius, ne, as geriau sukisiu pinigus ten kur bus isliekamoji verte. As dabar dirbau kazino, biznis kuris nesukuria kazkokios vertes, as noriu dirbt tai, kas sukurtu kazkoki produkta, BVP didintu ir tt. Dar karteli - as esu nepataisomas optimistas ir idealistas - zemes ukis visada buvo ir bus, valgyt gi visiems noresis!

Dekui is anksto uz pareikstas nuomones, jei reikia detaliu, kas nors dar idomu - klauskite

Kaimas valdo :obscene-drinkingbuddies::obscene-drinkingbuddies: ,teisingai cia sako,zemes, ir kuo daugiau, su tokiais litais kaip tu, super pradzia.

Aisku technika pirksi modernia, tai tas limonas ilgai pas tave neuzsibus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pasiulymas toks. Pasidek tuos pinigus y banko seifa. Susirask ukininka kuris tave priimtu padirbet bent pusmety. Ir kai padirbesi 7 dienas per savaite arba 30 dienu per menesy uz 1500lt. tai begsi atgal keikdamas ir neatsisukdamas is cia y UK. Jei dar turi kantrybes dirbk ten kur dirbi ir vargo nematysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pasiulymas toks. Pasidek tuos pinigus y banko seifa. Susirask ukininka kuris tave priimtu padirbet bent pusmety. Ir kai padirbesi 7 dienas per savaite arba 30 dienu per menesy uz 1500lt. tai begsi atgal keikdamas ir neatsisukdamas is cia y UK. Jei dar turi kantrybes dirbk ten kur dirbi ir vargo nematysi.

:handgestures-thumbupleft:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pasiulymas toks. Pasidek tuos pinigus y banko seifa. Susirask ukininka kuris tave priimtu padirbet bent pusmety. Ir kai padirbesi 7 dienas per savaite arba 30 dienu per menesy uz 1500lt. tai begsi atgal keikdamas ir neatsisukdamas is cia y UK. Jei dar turi kantrybes dirbk ten kur dirbi ir vargo nematysi.

Nelygink darbą ir pajamas, kai esi pats sau ponas ir kai esi samdomas.

Viskas čia būtų gerai, bet mano nuomone reikėtų ieškot kokio parduodamo ūkelio su žeme, pastatais ir pan. Nes lygioj vietoj su tokia suma nelebai ką nuveiksi. Nupirksi šmotą žemės ir pasibaigs pinigai. O ką investuosi į tą žemę, kuo ją dirbsi, kur saugosi derlių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va

As jau toki dalyka, kaip Bulvinykas patare, esu nusiziurejes, tik kad ukinis pastatas jau nelabai koks, 12ha zemes prie namu darzininkystei manau pilnai uztektu (na bent jau pradziai), o del grudiniu kulturiu jau minejau, kad ne per toliausiai apie 80ha laisvos zemes. Aisku as neplanuoju apset iskart visko, bet pamazel noreciau isibeget. Del technikos toks klausimas mazas - ar geriau pirkt galingesni koki JD, Fendt, NH ir pan. (~150AJ), bet deveta traktoriu (5-10 metu), ar nauja bet silpnesni (90 -120 AJ) tarkim Case, Valtra ir tt.? Kokios mintys?

Del pasirinkimo - kaimas ar UK?

Kiek is jusu esat krimte emigranto duona? Keliems is jusu ji labai jau gardi? Kai draugai, gimines, artimieji Lietuoj, su jais bendrauji tik telefonu ir skype. Tada toji emigracija ir uzdirbami pinigai nublanksta, mano zmonai jau vos ne depresijos, kai cia nei artimuju nei ka... Ji irgi is kaimo, ja gamta traukia, kaimas...

Mes i kaima grysim bet kuriuo atveju, jau niekas musu nebsustabdys :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kazkas minejo kad is 500 ha jau gallima si ta geresnio isgauti.. :icon-rolleyes: ..Klausimas: Ar imanoma ukio veikla pacam joje nedalyvaujant? ..Nezinau ar teisigai suformavau, bet esme ta kad kaip ir visiems emigravusiems man norisi i Lietuvele investuot..darbo vietas kurt, tik deja del specifiniu priezasciu pati gyventi LT deja negaliu :icon-redface: ..Ar imanoma tokiu atveju tureti ukio valdytoja kuris darbuotojus ir kt priziuretu ir ataskaitas duotu??

..Tikiuosi kad manes cia kokiom bulvem ir pomidorais neapmetysit... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kazkas minejo kad is 500 ha jau gallima si ta geresnio isgauti.. :icon-rolleyes: ..Klausimas: Ar imanoma ukio veikla pacam joje nedalyvaujant? ..Nezinau ar teisigai suformavau, bet esme ta kad kaip ir visiems emigravusiems man norisi i Lietuvele investuot..darbo vietas kurt, tik deja del specifiniu priezasciu pati gyventi LT deja negaliu :icon-redface: ..Ar imanoma tokiu atveju tureti ukio valdytoja kuris darbuotojus ir kt priziuretu ir ataskaitas duotu??

..Tikiuosi kad manes cia kokiom bulvem ir pomidorais neapmetysit... :lol:

Tokį dalyką suorganizuot gali, bet siūlyčiau to nedaryt. Jei nori investuot - pirk žemę ir nuomok ūkininkam. Tai vienintelis logiškas sprendimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai zeme ir pirkite kaip jau kolega minejo ;)

..jau cia buvo jusu ukininku diskutuota kad jei imiesi ukininkauti tai tada pirk zeme o ne nuomokis..gi kas zemes tokiu mastu pardavientu jei ji kaip nuomojamas objektas gera paklausa turetu..O koks idomumas pirkti kad veliau kazkada jai pabrangus perduoti.. :D ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kazkas minejo kad is 500 ha jau gallima si ta geresnio isgauti.. :icon-rolleyes: ..Klausimas: Ar imanoma ukio veikla pacam joje nedalyvaujant? ..Nezinau ar teisigai suformavau, bet esme ta kad kaip ir visiems emigravusiems man norisi i Lietuvele investuot..darbo vietas kurt, tik deja del specifiniu priezasciu pati gyventi LT deja negaliu :icon-redface: ..Ar imanoma tokiu atveju tureti ukio valdytoja kuris darbuotojus ir kt priziuretu ir ataskaitas duotu??

..Tikiuosi kad manes cia kokiom bulvem ir pomidorais neapmetysit... :lol:

Neverta net pradeti taip ukininkauti ! As pats taip pradejau ukininkauti bet gavosi absoliutus NUOSTOLIS .vienintele iseitis pirkti zemes ir veliau gryzus ukininkauti . :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neverta net pradeti taip ukininkauti ! As pats taip pradejau ukininkauti bet gavosi absoliutus NUOSTOLIS .vienintele iseitis pirkti zemes ir veliau gryzus ukininkauti . :icon-wink:

Vaidai,nebeūkininkauji :icon-confused::Papasakok kas nutiko.

Ukininkauju ir ukininkausiu :icon-wink: BET nepatariu nei vienam ukininkauti per atstuma pinigu svaistymas !reiketu ,bent kas 2menesius namo grizyneti GAL tada ir iseitu kas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...