Jump to content

frontaliniai krautuvai


Pofke

Recommended Posts

  • po 5 mėnesių...

Laba diena,

pagaliau ir mūsų kiemas išvydo frontalinį krautuvą. Nusipirkome TRIMA frontalinį krautuvą, nuimta nuo Case traktoriaus. Noriu pabandyti uždėti ant Belaruso 52, tačiau jau dabar matau, kad neatitinka jų rėmų pločiai (case 59cm, mtz 50cm), bet dėl rėmų pločio suvienodinimo mąstau padėsiu juostinio storo metalo kiekvienoje pusėle po 4,5cm, tik kaip man padaryti frontalinio rėmo skyles, kurios atitiktų mano mtz rėmą? :D Ant frontalinio rėmų mėsos yra drąsiai, kad apimčiau visą mtz rėmą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-09-01 at 09:33, degsius pranešimas:

susirandi mtz remo pastiprinima ir pagal ji pasidarai skyles

Aš viską supratau, tik dabar klausimas kaip man tas skyles pasidaryti? :D su grąžtu net nebandysiu gręžti, nes ten metalas kokių 4cm storio, o ir begręžiant visą dieną manau prarasiu, galbūt yra kokių gudrybių, girdėjau kiti su svarke degina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, MM3 52s pranešimas:

Aš viską supratau, tik dabar klausimas kaip man tas skyles pasidaryti? :D su grąžtu net nebandysiu gręžti, nes ten metalas kokių 4cm storio, o ir begręžiant visą dieną manau prarasiu, galbūt yra kokių gudrybių, girdėjau kiti su svarke degina.

Yra tokios grežimo stakliukės kur su magnetu pritraukia prie gręžiamo metalo, tokias isinuomaves gal pragrežtum,  ten eina tokie spec gražtai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kas del cnc , jeigu ta rema eina prie stakliu priderint , tai bet kurios grezimo stakles susitvarkys, manau tai lengviau prieinamos tecnologijos negu visokie cnc  , 3d  ,ar dar biesai zino  kas , del autogeno  tai dar karta aiskinu , kad nepavyks  isdeginti taisyklingos  formos ir diametro skyles svariais krastais  nes jos cia gaunasi santykinai mazos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Sveiki, nusipirkau krautuvą inter tech ant mtz. Davė tokį paskirstytoją su dviem šlangom nuo sekcijos, vienas atėjimas kitas išėjimas kiek suprantu. Norėtusi pajungti tiesiai nuo siurblio, kad nereiktu jungti račiago. Tad gal kas žino, kur reiktu ir kaip reiktu jungti šitam paskirstytojui? 

IMG_20210601_204024.jpg

IMG_20210601_203822.jpg

IMG_20210601_203837.jpg

IMG_20210601_203814.jpg

IMG_20210601_203830.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-06-01 at 21:33, mtz505 pranešimas:

Sveiki, nusipirkau krautuvą inter tech ant mtz. Davė tokį paskirstytoją su dviem šlangom nuo sekcijos, vienas atėjimas kitas išėjimas kiek suprantu. Norėtusi pajungti tiesiai nuo siurblio, kad nereiktu jungti račiago. Tad gal kas žino, kur reiktu ir kaip reiktu jungti šitam paskirstytojui? 

IMG_20210601_204024.jpg

IMG_20210601_203822.jpg

IMG_20210601_203837.jpg

IMG_20210601_203814.jpg

IMG_20210601_203830.jpg

Padavima jungt iškart už traktoriaus  hidraulo siurblio,grįžtamą į paskirstytoja kur prieš tai buvo padavimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...