Jump to content

frontaliniai krautuvai


Pofke

Recommended Posts

prieš valandą, Dainius48 pranešimas:

Gal kas paaiskintu kaip pasijungti slangas? Tie keturi per viduri skirstytuvo tai i frontalinio cilindrus. Virsuje du ragai troseliam pajungt. Po desine puse P raide vienas stuceris ir po kaire du stuceriai N ir T raidem pazymeti? Ka ir nuo kur i juos sujungt? Toki skirstytuva nuo hidroporu galima pajungt? 

IMG_20200131_203531.jpg

Galima ir nuo poros, bet kam gadinti traktoriaus skirstytuvą? 

P- padavimas-slėgis, gali jungt nuo siurblio arba poros padavimo.

T-grįžtamas į baką

N- turėtų būti kaip ir slėginis išėjimas, jei jungiama nuosekliai į sistemą, bet pirmą kartą tokį žymėjimą matau. Jei ant poros jungi, tai į poros grįžtamą.

Jei jungsi tiesiai nuo siurblio, tai tokia tvarka. Siurblys-frontalinio skirstytuvo P, iš frontalinio skirstytuvo N į traktoriaus skirstytuvą. T tiesiai į hidro baką.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , jawax pranešimas:

Galima ir nuo poros, bet kam gadinti traktoriaus skirstytuvą? 

P- padavimas-slėgis, gali jungt nuo siurblio arba poros padavimo.

T-grįžtamas į baką arba į poros grįžtamą.

N- turėtų būti kaip ir slėginis išėjimas, jei jungiama nuosekliai į sistemą, bet nesu tikras 100%

Jei jungsi tiesiai nuo siurblio, tai tokia tvarka. Siurblys-frontalinio skirstytuvo P, iš frontalinio skirstytuvo N į traktoriaus skirstytuvą. T tiesiai į hidro baką.

 

Aciu labai. Dar ir youtube susiradau vaizdeliu kaip jungia, tai kaip ir apraset. Galvojau nuo siurblio sunkiau pasijungt. O cia pagrindine slanga nuo siurblio atsuki kur i skirstytuva traktoriaus eina . I jos prisukimo vieta suki kita slanga  ir nuvedi i frontalinio skirstytuva P. O nuo N raides is frontalinuo skirstytuvo susuki slanga su einancia i traktoriaus skirstytuva. Ratas gaunasi (siurblys-frontalinio paskirstytojas-traktoriaus skirstytuvas. O T raide i hidro baka slanga nuvedu. Gal kaip nors, jei kas neveiks, dar kreipsiuos. Bet lyg gerai viska supratau. Dar kart aciu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siandien susisukau jau visa rema krautuvo prie traktoriaus, idejau ir papildomas tas juostas, bus rami galva. Ryt reiks kaip nors uzkrapstyt krautuva ant virsaus ir bandyt pajungt. Per anksti visgi apsidziaugiau del lengvo pajungimo. Pas mane is tepalo siurblio du vamzdziai iseina juk. Vienas i skirstytuva traktoriaus nueina, o kitas po sedyne juk.. Neina tiesiog atsukt nuo siurblio ir slangas susukt. Reiktu stuceriu kokiu ieskot ar kazko panasaus. Tad teks nuo hidroporos pasijungt. Dar gal kas pagelbetu, kas tiksliai zino. Nuo krautuvo skirstytuvo P slanga i hidroporos padavima. Ir dar pas mane yra du isejimai skirstytuve N ir T raidem pazymeti. Tai kuri reikia i hidroporos griztama jungt? Ir tada kita uzaklint reik ar visgi i tepalo bakeli nuvest? Pagal Jawax komentara, siulo N i poros griztama jungt, o T i tepalo baka. Negali but atvirksciai? Nesinori bedu prisidaryt. 

IMG_20200131_203531.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal matomus gelezus cia lenkas mt 02  , jam tie pastiprinimai priklauso kaimynas juos uzmirso  ,tai buvo reikalu  - gavosi per siaurai , kai dejausi sau man pasirode trumpoki tvirtinimo varztai ,net per rema neislindo  ,del pajungimo ,ne viskas ten taip paprasta , nors aprasytas principas teisingas , bet yra siokiu tokiu smulkmenu . Pradzioj buvau pajunges nuo poros nes buvo tokia komplektacija ,cia ne darbas , perjungiau nou siurblio 2 metai patenkintas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , degsius pranešimas:

pagal matomus gelezus cia lenkas mt 02  , jam tie pastiprinimai priklauso kaimynas juos uzmirso  ,tai buvo reikalu  - gavosi per siaurai , kai dejausi sau man pasirode trumpoki tvirtinimo varztai ,net per rema neislindo  ,del pajungimo ,ne viskas ten taip paprasta , nors aprasytas principas teisingas , bet yra siokiu tokiu smulkmenu . Pradzioj buvau pajunges nuo poros nes buvo tokia komplektacija ,cia ne darbas , perjungiau nou siurblio 2 metai patenkintas

Taip, metal technikas cia 02. As ir paskui prikabines rema po pora varztu pasimatavau tarpa. Butent butu per siaurai stoveje, jei be plankiu papildomu. Su varztais tai viskas ok, ilgio uzteko. 

Tai gal galetumet placiau pakomentuot tas smulkmenas? Ir nuo siurblio kai junget, trainyka statet ant vamzdelio ar stuceri koki pritaiket? Nes butent nesuprantu ties kur pajungia nuo siurbio, kai du tie vamzdukai nueina is jo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , degsius pranešimas:

jeigu jungi nuo poros tai P yra padavimas  o N bus gryztamas tik is ten issuk viska lauk  ten toks ilgas stuceris  kaip vamzdukas  su gumike ant  galo jungiant nuo poros jo neturi buti

O T  i tepalo baka nuvest? Ar uzaklint ji reik ir niekur nejungt, jei nuo poros P ir N sujungsiu? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip T turetu buti jau metalinem aklem uzsuktas  nes kai issuksi mano mineta stuceri pamatysi kad Tir N kanalai susisiekia  sitas stuceris reikalingas kai jungi nuo siurblio  , mano traktorelis senolis ,be jokiu mandrybiu po sedyne ,okas del  tavo pasiknaisiok po metal fach tinklapi ten ligtai tokio pajungimo instrukcija buvau mates

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , degsius pranešimas:

siaip T turetu buti jau metalinem aklem uzsuktas  nes kai issuksi mano mineta stuceri pamatysi kad Tir N kanalai susisiekia  sitas stuceris reikalingas kai jungi nuo siurblio  , mano traktorelis senolis ,be jokiu mandrybiu po sedyne ,okas del  tavo pasiknaisiok po metal fach tinklapi ten ligtai tokio pajungimo instrukcija buvau mates

Buvau nulekes paziuret. Tai pas mane su plastmasine akle, matyt paruostas jungimui nuo siurblio buvo. Jap, issukau ta isukta N stuceri, tai jis kaip ir saket, ilgas vamzdukas su tokiu kaip salnyku gale. O ji isemus, matosi, kad kanalai susisiekia su T. Dekui uz patarimus. Kolkas taip nuo poros pasijungsiu. O jei nepatiks darbas, tai reiks galvot kaip nuo siurblio pajungt ir ka ten pritaikyt, kad slangas pajungt eitu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tada tai sukomplektuota jungti nuo siurblio  ir taip siulyciau daryti .Nezinau kas pas tave per hidraulika bet man gavosi taip kad paajungus nuo poros realiai frontalinis veike tik tuscias kadangi su svoriu frontalinio skirstytuvo slegis budavo didesnis uz slegi prie kurio ismeta traktoriaus skirstytuvo riciaga tai ji reikedavo arba laikyt ,arba prisirist -pats supranti kaip tai kvailai atrode 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, Dainius48 pranešimas:

Taip, metal technikas cia 02. As ir paskui prikabines rema po pora varztu pasimatavau tarpa. Butent butu per siaurai stoveje, jei be plankiu papildomu. Su varztais tai viskas ok, ilgio uzteko. 

Tai gal galetumet placiau pakomentuot tas smulkmenas? Ir nuo siurblio kai junget, trainyka statet ant vamzdelio ar stuceri koki pritaiket? Nes butent nesuprantu ties kur pajungia nuo siurbio, kai du tie vamzdukai nueina is jo. 

prie siurblio yra pirkti flansas su spec frontaliniui , esama nusukki su 4 varstais ir kita prisuki, geriausias budas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, woldass pranešimas:

prie siurblio yra pirkti flansas su spec frontaliniui , esama nusukki su 4 varstais ir kita prisuki, geriausias budas

O, dekui, nezinojau, kad toks buna. Nes kiek skaiciau foruma, visi kazka patys konstruodavo. Reiks pasiieskot. O i traktoriaus skirstytuva slanga nuvest, ten jau paprastas stuceris turetu tikt isisukt is komplekto? Nes ta vamzdi raityta nuo siurblio iki traktoriaus skirstytuvo reiks ismest juk. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Dainius48 pranešimas:

O, dekui, nezinojau, kad toks buna. Nes kiek skaiciau foruma, visi kazka patys konstruodavo. Reiks pasiieskot. O i traktoriaus skirstytuva slanga nuvest, ten jau paprastas stuceris turetu tikt isisukt is komplekto? Nes ta vamzdi raityta nuo siurblio iki traktoriaus skirstytuvo reiks ismest juk. 

tu flansu yra bet kurioj traktoriu daliu pardoj.jo ta vamzdi meti lauk, i skirstytuva slanga per stuceri

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vat, vargais negalais pasijungiau techniko krautuva nuo siurblio. Sujungiau taip kaip pataret. P  i siurblio padavima, N i traktoriaus skirstytuva, o T i bakeli tepalo nuvedziau. Dar tik pasitikslint norejau ar gerai sujungiau slangas nuo krautuvo i krautuvo skirstytuva. Kur zaliai pazymeta, cia sujungiau slangus nuo pagrindiniu kelimo cilindru. O geltonai pazymeta kur, cia kauso vartyma pajungiau. Tai traukiant atgal dzioistika - frontalini kelia, pirmyn stumiant - leidzia krautuva. Dar i prieki pastumus stipriau, plaukiojanti padetis isimusa, krautuvas leidziasi. I kaire dzioistika stumiant, kausa vercia aukstyn, o desinen stumant vercia kausa zemyn. Pagal paveiksliukus viskas kaip ir atitinka kas turi vykt ant dzioistiko. Uzraktas dzioistiko stovi prie lango, o ne is vidine puses kabinos. Nes youtube vaizdeliu maciau, kad apsuka dzioistika, uzraktas stovi i kabinos vidu. Ir rankena tada persuka. Bet taip ir nesupratau kodel taip daro. Kitoks valdymas juk gaunasi. Pas man taip sujungus kaip aprasiau kaip jungiau, viskas dirba gerai. Bet gal nezinau kazkokiu niuansu ir reik kazka kitaip sujungt? 

 

IMG_20200210_203614.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Dainius48 pranešimas:

Na vat, vargais negalais pasijungiau techniko krautuva nuo siurblio. Sujungiau taip kaip pataret. P  i siurblio padavima, N i traktoriaus skirstytuva, o T i bakeli tepalo nuvedziau. Dar tik pasitikslint norejau ar gerai sujungiau slangas nuo krautuvo i krautuvo skirstytuva. Kur zaliai pazymeta, cia sujungiau slangus nuo pagrindiniu kelimo cilindru. O geltonai pazymeta kur, cia kauso vartyma pajungiau. Tai traukiant atgal dzioistika - frontalini kelia, pirmyn stumiant - leidzia krautuva. Dar i prieki pastumus stipriau, plaukiojanti padetis isimusa, krautuvas leidziasi. I kaire dzioistika stumiant, kausa vercia aukstyn, o desinen stumant vercia kausa zemyn. Pagal paveiksliukus viskas kaip ir atitinka kas turi vykt ant dzioistiko. Uzraktas dzioistiko stovi prie lango, o ne is vidine puses kabinos. Nes youtube vaizdeliu maciau, kad apsuka dzioistika, uzraktas stovi i kabinos vidu. Ir rankena tada persuka. Bet taip ir nesupratau kodel taip daro. Kitoks valdymas juk gaunasi. Pas man taip sujungus kaip aprasiau kaip jungiau, viskas dirba gerai. Bet gal nezinau kazkokiu niuansu ir reik kazka kitaip sujungt? 

 

IMG_20200210_203614.jpg

Sveikinam :handgestures-salute: viskas gerai, vairalazdės fiksatorius išorėj priklauso. Sėkmingo naudojimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, jawax pranešimas:

Sveikinam :handgestures-salute: viskas gerai, vairalazdės fiksatorius išorėj priklauso. Sėkmingo naudojimo.

Aisku, aciu! Tik vienas dalykas siandien krito i akis. Jei paskutini karta dziostiko rankena buvo imusta i plaukiojancia padeti ir tada i neutralia pastatyta ir bandant traktoriaus gala kelt, labai pamazu keliasi net gazo padavus. O dziostika bent truputi atgal patrauki, kad keltu krautuva ir i neutralia padeti pastatai. Tada jau galas dirba gerai, kilnok, leisk kiek nori kartu ir greitai kelimas vyksta. Ir daug kartu bandziau visaip, tai aprasyta situacija kartojasi. Kad galas gerai veiktu, paskutiniu veiksmu turi but dziostikas but buves atgal patrauktas bent biski ir i neutralia pastatytas. O jei buvo plaukiojancioj ir i neutralia imusta, tai pamazu labai kelia. Pas kitus taip pat tokie niuansai? Kazka reguliuot gal reik? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Dainius48 pranešimas:

Aisku, aciu! Tik vienas dalykas siandien krito i akis. Jei paskutini karta dziostiko rankena buvo imusta i plaukiojancia padeti ir tada i neutralia pastatyta ir bandant traktoriaus gala kelt, labai pamazu keliasi net gazo padavus. O dziostika bent truputi atgal patrauki, kad keltu krautuva ir i neutralia padeti pastatai. Tada jau galas dirba gerai, kilnok, leisk kiek nori kartu ir greitai kelimas vyksta. Ir daug kartu bandziau visaip, tai aprasyta situacija kartojasi. Kad galas gerai veiktu, paskutiniu veiksmu turi but dziostikas but buves atgal patrauktas bent biski ir i neutralia pastatytas. O jei buvo plaukiojancioj ir i neutralia imusta, tai pamazu labai kelia. Pas kitus taip pat tokie niuansai? Kazka reguliuot gal reik? 

Trosas nepertemptas, nepalaidas? Nes kitų variantų kaip ir nėra. Pas mane ne toks skirstytuvas, bet per pora metų nepastebėjau tokio dalyko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , jawax pranešimas:

Trosas nepertemptas, nepalaidas? Nes kitų variantų kaip ir nėra. Pas mane ne toks skirstytuvas, bet per pora metų nepastebėjau tokio dalyko.

Turejau tokiu minciu del troso. Bet tokiu atveju reikstu, kad voztuvas kazkiek kazkuris pradarytas, ir turetu krautuvas tympciot kiek net neijungus rankenos. Dabar krautuvas tvarkoj. Dzioistika su uzraktu uzrakinau ir troselio sarvus tiesiog prisukau prie skirstytuvo, kad nei pertempt troso, nei sudaryt spaudima trosui. Kad i abi puses judejimo turetu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Dainius48 pranešimas:

Aisku, aciu! Tik vienas dalykas siandien krito i akis. Jei paskutini karta dziostiko rankena buvo imusta i plaukiojancia padeti ir tada i neutralia pastatyta ir bandant traktoriaus gala kelt, labai pamazu keliasi net gazo padavus. O dziostika bent truputi atgal patrauki, kad keltu krautuva ir i neutralia padeti pastatai. Tada jau galas dirba gerai, kilnok, leisk kiek nori kartu ir greitai kelimas vyksta. Ir daug kartu bandziau visaip, tai aprasyta situacija kartojasi. Kad galas gerai veiktu, paskutiniu veiksmu turi but dziostikas but buves atgal patrauktas bent biski ir i neutralia pastatytas. O jei buvo plaukiojancioj ir i neutralia imusta, tai pamazu labai kelia. Pas kitus taip pat tokie niuansai? Kazka reguliuot gal reik? 

man tai buvo kad pajungus nupylima i baka, galine pakaba ir neveike, atjungiau nupylima, ir palikau ant dvieju slangu, tada viskas veikia gerai. bet man galas veikdavo tik tada kai tuo paciu metu ir frontalini pvz keliu, ar leidziu. nesenai vienas meistras pasake kad tarp frontalinio skirstytuvo ir nupylimo lyg slanges buti toks voztuvelis, tada viskas veiks, o pas mane komplekte nebuvo jo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , woldass pranešimas:

man tai buvo kad pajungus nupylima i baka, galine pakaba ir neveike, atjungiau nupylima, ir palikau ant dvieju slangu, tada viskas veikia gerai. bet man galas veikdavo tik tada kai tuo paciu metu ir frontalini pvz keliu, ar leidziu. nesenai vienas meistras pasake kad tarp frontalinio skirstytuvo ir nupylimo lyg slanges buti toks voztuvelis, tada viskas veiks, o pas mane komplekte nebuvo jo

A, tai pas jus dar kitaip. Pas man galas veikia, tik kaip aprasiau, vienu atveju gerai, o kitu leciau, priklausomai nuo to kokie paskutiniai veiksmai su dzioistiku buve atlikti. Bet gal dar bandysiu troselius atidziau ziuret, gal voztuvas i neutralua pozicija kazkuriuo atveju negrizta pilnai. Pas jus gal nebuvo sito vat voztuvelio kur pazymejau? Ten toks vamzdukas su gumyte. Jei jo nebutu, T ir N kanalai susisiektu ir tada tas nupylimas i baka keistai atrodytu. Nes is to pacio tepalo srauto ir i traktoriaus skirstytuva eitu ir tuo paciu i baka. 

IMG_20200211_203421.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Dainius48 pranešimas:

A, tai pas jus dar kitaip. Pas man galas veikia, tik kaip aprasiau, vienu atveju gerai, o kitu leciau, priklausomai nuo to kokie paskutiniai veiksmai su dzioistiku buve atlikti. Bet gal dar bandysiu troselius atidziau ziuret, gal voztuvas i neutralua pozicija kazkuriuo atveju negrizta pilnai. Pas jus gal nebuvo sito vat voztuvelio kur pazymejau? Ten toks vamzdukas su gumyte. Jei jo nebutu, T ir N kanalai susisiektu ir tada tas nupylimas i baka keistai atrodytu. Nes is to pacio tepalo srauto ir i traktoriaus skirstytuva eitu ir tuo paciu i baka. 

IMG_20200211_203421.jpg

jo butent apie ta ir kalbejau, buvo komplekte jis pas tave ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...