Jump to content

Moliugu auginimas


gudass

Recommended Posts

  • po 6 mėnesių...
  • po 9 mėnesių...

Man patinka auginti visokius moliuginius. tik as mega, tik del saves po viena-kita Auginu.siemet uzsisejau tiesiai i dirva moliugu, cukiniju, patisonu, agurociu. pertain Dar siltnamy dekoratyvinius grybuko formos turejau, Tai jie man visa siltnami uzurpavo, labia hjie uzderejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

nemanau, kad vėlavot. Nors šiemet ruduo buvo ilgas, bet šiaip moliūgai bijo šalčių. Nuėmimas ne taip jau ir svarbu, svarbiau laikymo sąlygos. Geriausia laikosi 7-10 laipsnių temperatūroje. Jei pagauna šaltuko iš kart pradeda pūt. O ir veislių visokių yra, ankstyvų, vėlyvų, bet ilgiausiai kiek teko matyt išsilaiko iki kovo mėn. Bet kadangi aš tik mėgėja, tai tik tiek ir galiu papasakot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Aš pernai auginau moliūgus pirmą kartą.Gegužę,tiesiai į dirvą sėjau.Užaugo nepasakyčiau,kad dideli.Aišku nuo rūšies priklauso,ir nelabai saldūs,nors kas ragavo,sakė labai neblogi.Todėl ir prisirinkau sėklų.Pradžioj kažkas rašė kad pačių surinktos sėklos prastą derlių nešė.Kažin nuo kop priklauso?Dar turėjom mažiukų,kreušės formų,tai irgi skanus buvo.Daug mes jų prisėjom,tai apie jokį tręšimą nebuvo kalbos.Gal dėl to ir buvo nestambuoliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

negi cia nera nei vieno foruniecio auginancio moliugus? :eusa-shifty:

Pernai visai neblogai užderėjo, bet mes auginom kažkokius "makaroninius". Ta prasme kai juos perlauži išsiskleidžia kaip spakečiai į sriubą, man patiko :)

Nieko įpatingo nedarėm pasėjom ir tiek. Tiesa visai netyčia tekopurkšti agilu, mat uošvis sumaišęs toj vietoj miežius pasėjo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Kažkaip numire visi čia...

Pasidalinsiu savo patirtimi, moliūgus dažniausiai sodinu i drėgnas vietas, jiems gan patinka dregmė, aišku - ne balose. Taipogi vietą moliūgams ruošiu prieš metus, pusantrų, toje vietoje kur juos žadu sodinti, nuolatos metu bio atliekas (žolė, kitų augalų liekanos), jos kuo puikiausiai supūva ir virsta kompostu, na o kitiems metams, ten kuo puikiausiai auga moliūgai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...

šią vasarą kad užderėjo moliūgų derlius tai smagu akis paganyt.Sėjau tiesiai į dirvą,kur aną vasarą mečiau viščiukų mėšlą.Tai moliūgai kraustėsi iš proto.Tik dar neragavau tų didžiūju ir bijau padalvot,jie dar lauke ant lentos palikti.(kad ilgiau vėsiau pabūtų)Kažkur skaičiau,kad nuėmus moliūgus,reikia juos kurį laiką dar palaikyt ant žemės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 metų...
  • po 7 metų...
  • po 7 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...